کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

تا زمانی تصمیم‎گیران استان یک عده منفعت طلب و کاسب‎کار سیاسی باشند، داستان همین است!

مدیران منفعت طلب، مدیران کردستان، استاندار کردستان، بهمن مرادنیا، منفعت، وضعیت کردستان، اخبار کردستان

متاسفانه باید گفت که انجام بعضی از اعمال پوپولیستی دراین ایام دردی را از آلام این  مردمان این دیار نخواهد کاست! قطعا این روزها هم بهترین ایام برای بازاریابی کاسبان رای است، در این روزها بازار ریاکاری، بنر نوشتن و تسلیت گفتن و ریختن اشک تمساح برخی از مدیران فزونی گرفته است!

به گزارش کُردتودی، متاسفانه سالهاست وقتی اتفاق ناخوشایندی روی می دهد برخی ازمدیران برای چند روزی از خواب بیدار می‌شوند، به عیادت حادثه دیدگان می‌روند، برایشان همدرد می‌گردند، بنر می‌زنند ، خلاصه بازار کاسبان سیاسی در این روزها پر رونق می شود!

 

آقای استاندار، نوش داروی بعد ازمرگ سهراب هیچ فایده ای ندارد!! وقتی یازده نفر مسافر بیگناه در میان شعله‌های سوزان آتش فریاد زدند و به شهادت رسیدند بسیاری از مدیران در همین زمان با آرامش خیال روی تخت و کنار کولر گازی آرمیده و برای آینده مدیریتی خویش خوابهای خوش می دیدند!

 

آقای استاندار، آیا می‌دانید که تاوان ندانم کاری و عدم کارآیی  بسیاری از مدیران را چه کسانی خواهند داد؟ قطعا حضرتعالی و خانواده محترمتان چند صباحی اینجا هستید و سپس مجددا رهسپار مرکز و سپری کردن بقیه ایام عمرتان خواهید شد! اما مردمان مظلوم این دیار هستند که باید تاوان معامله‌های سیاسی کاسب کاران سیاسی و منفعت طلبان را بدهند!

 

آقای استاندار، مطمئن باش این اولین و آخرین اتفاقات جاده‌ای در کردستان نخواهد بود! اما زن و بچه های برخی از مدیران منفعت طلب استان بدون شک برای خرید بلیط ارزانتر در پایانه های مسافربری چک و چونه نخواهند زد، زن و فرزندان آنان هرگز سوار بر ارابه‌های مرگی از این جنس  نمی شوند!

 

آقای استاندار، متاسفانه باید گفت که انجام بعضی از اعمال پوپولیستی دراین ایام دردی را از آلام این  مردمان این دیار نخواهد کاست! قطعا این روزها هم بهترین ایام  برای بازاریابی کاسبان رای است، در این روزها بازار ریاکاری، بنر نوشتن و تسلیت گفتن و ریختن اشک تمساح برخی از مدیران فزونی گرفته است!

 

آقای استاندار، دوست دارم بدانم، آیا هرگز در این مدت تعارفات سیاسی و جناحی به حضرتعالی این اجازه را داده تا متولیان عمرانی استان را به صورت جدی مورد بازخواست قرار دهید که برای توسعه عمرانی و توسعه زیرساختهای جاده‌ای استان در این چند سال چه اقداماتی را انجام داده‌اند؟! گویا رسم بر این است تا هر وقت از کنار گذاشتن یک مدیر منفعت طلب ناکارآمد سخن گفته می شود، سایر مدیران منفعت طلب هم کیش او برای تهدید به استعفاء نمایشی به صف شده تا مبادا از پازل چیده شده‌اشان یک نفر کم شود، پس با این وضعیت و چیره‌گی عده ای انگشت شمار منفعت طلب سیاسی بر چینش مدیریتها، بیگمان نباید انتظار روزهای بهتری در توسعه و آبادانی استان داشته باشیم!

 

آقای استاندار، بگذار بعد رفتنت  از این دیار مردم به نیکی از شما یاد کنند، باور داشته باشید به یادگار ماندن نام نیک تان نزد مردمان بسیار زیبنده تر از نام نیک داشتن نزد یک سری مدیران منفعت طلب هست! زیرا این جنس از مدیران منفعت طلب  عاشق فرصتهای برای رسیدن به جاه و مقام خویشند،اصلا برایشان فیزیک و نام استاندار نیز چندان تفاوتی ندارد! این جنس از مدیران تا نفعی از شما برایشان مسیر باشد، برایتان دولا خم شده  و بله قربان گویتان  هستند، اما همینکه بدانند که از شما هم به آنها چیزی نمی رسد، بی درنگ از شما نیز  عبور خواهند کرد!

 

آقای استاندار، در پایان توجه حضرتعالی را به این خاطره جلب می نمایم « روزی یکی از همین مدیران منفعت طلب در خیابان با نیشخندی به بنده گفت، شما که این همه از سیستم مدیریتی  انتقاد می کنید، وجدانا تابحال چه چیزی عایدت شده است ؟ آیا فکر می کنید آقای استاندار اصلا حوصله خواندن این مطالب و چرت و پرتها را دارد و یا گوشش به این حرفها بدهکار هست ؟ آیا فکر می کنید که جای پای ما در سیستم مدیریتی این قدر سست است که با این بادها و یا نوشته ها تکان بخوریم؟!»

 

اگر واقعا حرفهای این مدیر درست باشد، پس باید فریاد بزنیم: وامصیبتا!

 

نویسنده مطلب: محمد قادرمرزی

 

انتهای پیام/sh.s

 

پنجشنبه 21 تیر 1397 | 11:59

کد خبر : 30372

منتشر کننده : a.p

رضایی پاسخ پنجشنبه 21 تیر 1397 | 18:21

0
0

درود برشرفت نگارنده متن

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

پیشنهاد سردبیر:

آرشیو پیشنهاد سردبیر

گزارش و تحلیل:

آرشیو گزارش و تحلیل
 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید