کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

در راستای جلوگیری از ساخت وساز غیر مجاز

ضرب و شتم شدید نیروی اجراییات شهرداری منطقه2 سنندج توسط افراد سودجو

ضرب و شتم نیروی شهرداری سنندج، ساخت و ساز غیرمجاز، نیروی اجرائیات شهرداری سنندج، ساخت و ساز، شهرداری منطقه دو سنندج

مدیر شهرداری منطقه دو سنندج از ضرب و شتم شدید یکی از نیروهای اجراییات شهرداری منطقه دو در شهرک اتوبوس رانی خبر داد و گفت: متاسفانه این نیروی اجراییات در حین انجام وظیفه و در راستای جلوگیری از ساخت و ساز غیرمجاز مورد ضرب و شتم شدید یکی از افراد سودجو قرار گرفت و به بیمارستان منتقل شد.

به گزارش کُردتودی، یکی از نیروهای اجراییات شهرداری در حین انجام وظیفه مورد ضرب و شتم قرار گرفت و روانه بیمارستان شد.

 

مدیر شهرداری منطقه دو سنندج اظهار داشت: یکی از مهم ترین دغدغه مدیران شهرداری مناطق جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز در سطح شهر است.

 

عرفان فتحی بیان کرد: در راستای جلوگیری از ساخت و ساز غیرمجاز نیروهای اجراییات موظف هستند که بصورت شبانه روزی نسبت به جلوگیری از هرگونه ساخت و ساز بدون مجوز اقدام کنند.

 

وی گفت: متاسفانه در برخی از مناطق افراد دلال اقدام به ساخت و سازهای غیرمجاز می کنند که بارها با عوامل اجراییات شهرداری های مناطق هم درگیری داشته اند.

 

فتحی عنوان کرد: شب گذشته یکی از نیروهای اجراییات این منطقه در حین انجام وظیفه در شهرک اتوبوس رانی از احداث بنای غیرمجاز ممانعت بعمل می آورد.

 

وی افزود: متاسفانه پس از حضور این نیروی شهرداری یکی از افراد دلال که در ساخت و سازهای غیرمجاز دخالت دارد به مامور شهرداری حمله ور می شود و وی را مورد ضرب و شتم شدید قرار می دهد.

 

فتحی عنوان کرد: براثر این ضرب و شتم نیروی اجراییات این شهرداری به شدت از ناحیه سر و دست آسیب می بیند و پس از بیهوش شدن از طریق 115 به مراکز درمانی انتقال داده می شود.

 

مدیر شهرداری منطقه دو سنندج با بیان اینکه در حال حاضر وضعیت عمومی این نیروی شهرداری رو به بهبود است و از بیمارستان ترخیص شده است؛ تاکید کرد: با همکاری اداره حقوقی مراتب از طریق مراجع قضایی  پیگیری خواهد شد.

 

انتهای پیام/sh.s

چهارشنبه 13 تیر 1397 | 09:39

کد خبر : 30323

منتشر کننده : a.p

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

پیشنهاد سردبیر:

آرشیو پیشنهاد سردبیر

گزارش و تحلیل:

آرشیو گزارش و تحلیل
 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید