کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

یادداشت

بازخوانی جنایات آمریکایی ها در 12 تیرماه سال 67/چگونه عده ای به دنبال مذاکره بدون قیدوشرط با آمریکا هستند؟

حمله ناو آمریکایی،مذاکره بدون قید و شرط،آمریکا،جنایت،استکبار جهانی،شیطان بزرگ،66 کودک،ایران اسلامی

در حالیکه برخی افراد در داخل کشور به دنبال مذاکره بدون قید و شرط با آمریکا هستند امروز 12 تیرماه یادآور جنایت بی رحمانه آمریکایی ها در حمله به هواپیمای مسافربری جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش کُردتودی، تاریخ انقلاب اسلامی را که می نگریم حوادث بیشماری را مشاهده می کنیم که در هریک از آنها می توان ردپای امریکای جنایتکار را مشاهده کرد، آنجایی که پس از پیروزی انقلاب اسلامی غائله های پاوه و سنندج رخ می دهد و گروهک های ضد انقلاب با حمایت آمریکایی ها وارد خاک کشور می شوند و دست به جنایات متعدد می زنند، آنجایی که گروهک تروریستی منافقین بیش از 16 هزار ترور رقم می زند و نام خود را در زمره بدنام ترین موجودات جهان قرار می دهد،آنجایی که صدام با حمایت 39 کشور جهان به خاک ایران اسلامی حمله ور می شود و زن و مرد و کودک و نوجوان را در خون شناور می کند، آنجایی که 4 دهه تحریم ظالمانه بر ملت غیور ایران اسلامی روا داشته می شود و هم اکنون که عهد شکنی و نیرنگ و دروغ پیشه کار استکبار می شود.

 

آری در جای جای تاریخ انقلاب اسلامی ردپایی از جنایات امریکایی ها دیده می شود جنایاتی که برای بیان هر یک از آنان می توان کتاب ها نوشت اما یکی از تلخ ترین جنایات که می توان گفت در طول تاریخ بشریت همانندی نداشته است حمله ناوگان متجاوز آمریکا به هواپیمای مسافربری جمهوری اسلامی ایران است.

 

هواپیمایی که 66 کودک زیر 13 سال، 66 رویای کودکانه، 66 آرزوی بزرگ شدن، 66 آینده برای کشور را در خود جای داده بود.

 

بله، 298 مسافر و خدمه پرواز هواپیمای مسافربری جمهوری اسلامی ایران در خلیج نیلگون همیشه فارس آرام گرفتند تا سندی برای همیشه تاریخ باشند از جنایات آمریکایی ها، تا شاید این جنایت و بسیاری دیگر از جنایات استکبار جهانی درس عبرتی باشد برای آنانی که قدرت تفکر کردن دارند و به حقایق جامعه و جهان پیرامون خود با چشم بازمینگرند، هر چند که بسیاری هنوز هم چشم بر حقیقت ها بسته اند و تا زمانی که تحقیر نشوند قادر به باز کردن چشم های خود نیستند.

 

متاسفانه در حالی جنایات بیشمار آمریکایی ها را بازگو می کنیم که عده ای به دنبال مذاکرات بدون قید و شرط با سران این شیطان بزرگ هستند و در این خیال به سر می برند که جز آمریکا کسی نمی تواند مشکلات کشور را برطرف نماید حال انکه باید گفت زهی خیال باطل؛

 

دلبستگان به امریکا و غرب امروز بیش از هر روز دیگری نشان داده اند که قدرت تکیه بر توانمندی های داخلی را ندارند و نمی توانند دلبستگی خود به دنیای غرب را پنهان کنند.

 

البته باید گفت ماهیت افرادی که خواستار مذاکره بدون قیدو شرط با آمریکا می باشند پیش از این نیز برای مردم ایران اسلامی روشن و مشخص شده بود و این افراد سال ها قبل برای مردم شناخته شده بودند.

 

بی تردید افرادی که به دنبال تحقق امیال امریکایی ها هستند خودباختگانی می باشند که ادامه زندگی نکبت بار خود را جز با حلقه ردن و نوکری کردن برای استکبار جهانی نمی بینند و تنها راه دست یابی به منافع خود را در خدمتگزاری به غرب می پندارند.

 

با این وصف چنین افرادی باید مطلع باشند که ملت غیور ایران اسلامی تا آنجایی که نفس در سینه داشته باشد فریاد مرگ بر آمریکا سرداده و می دهد و هیچگاه جنایات بیشمار آنان را فراموش نخواهد کرد و اجازه نخواهد داد خودفروختگانی که به دنبال خدمت به آمریکا هستند دست از پا خطا کنند.

 

انتهای پیام/sh.s

سه شنبه 12 تیر 1397 | 09:49

کد خبر : 30307

منتشر کننده : م ح/sab

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

پیشنهاد سردبیر:

آرشیو پیشنهاد سردبیر

گزارش و تحلیل:

آرشیو گزارش و تحلیل
 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید