کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

نماینده قروه ودهگلان و فرماندار دهگلان از روستای سعید آباد بازدید کردند؛

نماینده مردم دهگلان: ما وارث کارهای عقب مانده دیگر افراد هستیم / فرماندار: وظیفه مدیران خدمتگذاری است نه منت گذاشتن برمردم

نماینده قروه ودهگلان,مشکلات روستایی دهگلان, فرسوئدگی شبکه آب شرب,احداث جاده سعید آباد,اعتبارات ماده 180,فرماندار دهگلان,ساماندهی مدرسه سعید آباد

نماینده قروه ودهگلان به همراه فرماندار دهگلان از نزدیک در جریان مشکلات مردم روستای سعید آباد قرا رگرفت.

به گزارش خبرنگار کُردتودی، از دهگلان علی محمد مرادی نماینده شهرستانهای قروه  و دهگلان به همراه فرماندار دهگلان در بازدید از روستای سعیدآباد بخش مرکزی دهگلان در جریان مشکلات این روستا قرار گرفت.


 علی محمد مرادی در جمع مردم روستای سعیدآباد با اشاره به نگرانی مردم در مورد جاده این روستا اظهار داشت: جاده این روستا در سال 85 معارض داشت و بعد از حل شدن مشکل به پیمانکار واگذار شد.


 وی افزود: قرار شد که از محل اعتبارات ماده 180 جاده روستای سعید آباد احداث شود که یا به علت عدم اختصاص اعتبار و یا عدم نظارت تاکنون هیچکاری انجام نشده و اینکار باید در سنوات گذشته انجام می شدکه متاسفانه ما وارث کارهای عقب مانده گذشته هستیم که افرادی دیگر باید آنرا انجام می دادند.


جمال ارشدی فرماندار دهگلان در جمع مردم روستای سعید آباد با اشاره به مشکلات روستاهای شهرستان خواستار تعاون و همکاری برای حل مشکلات شد.


 وی افزود: بعضی مشکلات روستاهای شهرستان در گذشته  وجود داشته که حل آن در مقطع زمانی جوابگو بوده اما الان دیگر جوابگو نیست.


 فرماندار دهگلان در ادامه گفت: اگر آنچه در توان مجموعه شهرستان باشد و برای مردم کاری انجام داده نشود باعث کم شدن رابطه  ما با مردم شده و مردم دیگر به ما اعتماد نخواهند کرد.


  جمال ارشدی افزود: وظیفه مدیران و مسئولان خدمتگذاری به مردم است و هیچ مدیری حق ندارد در قبال خدمتگذاری بر مردم منت بگذارد.


وی با بیان مشکلات جاده ارتباطی، آب شرب و مدرسه روستای سعید آباد از بخشدار مرکزی خواست از طریق اعتبارات بخشداری با آموزش و پرورش سرویس مدرسه روستا را ساماندهی کند.


 ارشدی با اشاره به وجود نیروهای  توانمند و خلاق و تغییر مدیریتی در سطح شهرستان گفت: برای حل مشکلات مردم و خدمت بیشتر در شهرستان  تغییر مدیریتی در سطح شهرستان صورت خواهد گرفت.

 

 

 فرماندار دهگلان از مدیران اداره آب و فاضلاب روستایی و راه وشهر سازی خواستار شفاف سازی برای حل مشکلات مردم روستای سعید آباد شد.


  فریدون میرزایی مدیر آب و فاضلاب روستایی شهرستان دهگلان اظهار داشت: روستای سعید آباد مشکل آب شرب ندارد بلکه مشکل روستا شبکه و ایستگاه پمپاژ است که فرسوده شده و 30 درصد روستاهای شهرستان همین وضعیت را دارند.


 وی افزود: متاسفانه اعتبار اجازه نمی دهد که کل شبکه و ایستگاه پمپاژ را یکجا  مرمت و بازسازی نماییم و درخواست اعتبار شده که در صورت تخصیص آن روستای سعید آباد در اولویت تعویض شبکه و پمپاژ قرار خواهد گرفت.


 میرزایی یکی از مشکلات مردم با اداره آب و فاضلاب را عدم همکاری مردم روستا  در بحث  قرائت کنتور آب شرب عنوان کرد و گفت: مردم همکاری نمی کنند که کنتور خوانی صورت گیرد و در صورت عدم  همکاری از پوشش ما خارج می شوند  و اگر تحت پوشش ما نباشند قانونا  نمی توانیم برای روستا کاری انجام دهیم.


 فعلی رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان دهگلان هم با بیان مشکلات راه ارتباطی روستا گفت: این پروژه در دست پیمانکار بوده و پیمانکار در حد توان مالی که در اختیار داشته توانسته جاده رابه این مرحله برساند و چونکه اعتبار کافی نبوده پروژه به حالت تعطیل  در آمده است.


 وی افزود: این پروژه در دست اقدام برای مناقصه است  و تا یک ماه دیگر وضعیت پیمانکار مشخص می شود و در صورت مشخص شدن پیمانکار  قطعا کار شروع خواهد شد.

 

انتهای پیام/h.e

یکشنبه 10 تیر 1397 | 20:10

کد خبر : 30303

منتشر کننده : الف ق/d

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

پیشنهاد سردبیر:

آرشیو پیشنهاد سردبیر

گزارش و تحلیل:

آرشیو گزارش و تحلیل
 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید