کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

چه چیزی حامی دیروز دولت تدبیر و امید را به منتقد امروز آن تبدیل کرده است؟ / مرادی با انتقاد از دولت به دنبال چیست؟

علی محمد مرادی، دولت تدبیر، انتخابات، نماینده قروه و دهگلان، نماینده

این روزها تنها خبر جدیدی که از نماینده مردم قروه و دهگلان منعکس می شود خبر انتقاد از دولت تدبیر و امید است.

به گزارش کُردتودی، علی محمد مرادی نماینده مردم قروه و دهگلان که تا یکسال پیش و در ایام انتخابات ریاست جمهوری شال بنفش بر گردن خود می انداخت و از دولت تدبیر و امید حمایت می کرد امروز و در حالی که یکسال و نیم تا تب انتخابات مجلس شورای اسلامی باقی مانده است به منتقد شماره یک دولت در منطقه تبدیل شده است.

 

مرادی که پس از ایام انتخابات توانسته بود مزد حمایت های خود را با انتصاب برادرش در فرمانداری قروه به سمت معاون عمرانی فرماندار بگیرد آن هم در شرایطی که برادر وی هیچگونه مدرکی دال بر توانایی در زمینه عمرانی ندارد و تخصص وی بیش از هر چیزی در امور آزمایشگاهی و بیمارستانی بوده است؛ هم اکنون در جایگاه یک منتقد، سیاست های دولت تدبیر و امید را که خود حامی آن بود و در سخنرانی هایش سیاست های دولت را راهگشا توصیف می کرد زیر سوال می برد حال انکه این سیاست ها تغییری قابل توجه نداشته اند.

 

اما با نگاهی کلی به شرایط شهرستان های قروه و دهگلان و وضعیت عزل و نصب هایی که نماینده این دو شهر نیز در آن دخیل بوده است می توان فهمید که شور انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان های قروه و دهگلان جرقه زده است و کاندیداها فعالیت خود را آغاز کرده اند که عده ای از آنها از سمت های خود کنار گذاشته شدند و عده ای نیز در انزوا افتاده اند.

 

اما در این میان علی محمد مرادی خوب می داند که مردم کردستان و بخصوص مردم شهرستان های قروه و دهگلان دل خوشی از سیاست های دولت ندارند و آسیب های اقتصادی بسیاری از بی برنامگی های دولتمردان دیده اند و خوبتر نیز می داند که مردم حامیان دولت را نیز همانند دولت می بینند و بنابراین هم اکنون متوجه ان شده است که ادامه روند حمایت از دولت مانع از کسب آرای مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی خواهد بود و در تلاش است تا بتواند نگاه مردم را نسبت به خود که حامی دیروز دولت بود تغییر دهد.

 

شاید اگر برای علی محمد مرادی امکان پذیر می بود برادر خود را نیز از سمت معاونت فرمانداری قروه عزل می نمود و اینچنین نشان می داد که این خانواده تمایلی به فعالیت در دولت تدبیر و امید ندارند اما چه فایده که شاید بسیار دیر باشد!

 

بدون شک علی محمد مرادی از وقت مناسبی برای اعلام ناتوانی دولت برخوردار است و می تواندبارها و بارها ناتوانی دولت را بازگو نماید تا کهنسال ترین ساکن دورترین روستای استان کردستان نیز از نظرات وی نسبت به دولت مطلع شود اما نخواهد توانست دیدگاه مردمی را که حمایت های علی محمد مرادی را از حسن روحانی در انتخابات 96 دیدند و بسیاری نیز بر همین اساس به وی رای دادند تغییر دهد.

 

بدون شک آن شال گردن بنفش و آن چهره خندان و ان گفتگوهای آتشین هیچوقت از ذهن هیچکدام از مردمی که به یک نماینده مستقل رای داده بودند پاک نخواهد شد.

 

انتهای پیام/sh.s

یکشنبه 27 خرداد 1397 | 11:27

کد خبر : 30192

منتشر کننده : م ح/sab

حامد پاسخ سه شنبه 29 خرداد 1397 | 01:01

0
1

واقعا از کدام اقدام مثلا جناب استاندار دولت تدبیر و امید حمایت کند
این استاندار با این ضیافت های افطاری برای مافوقانش به فکر حفظ
خودش است یا به فکر مشکلات مردم کردستان
این هزینه‌ها برای فقرا بود مثمر تر نبود جناب استاندار

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

پیشنهاد سردبیر:

آرشیو پیشنهاد سردبیر

گزارش و تحلیل:

آرشیو گزارش و تحلیل
 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید