کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

مدیر جهاد کشاورزی مریوان خبر داد؛

افتتاح 8 طرح کشاورزی با اعتباری بالغ بر 2 میلیارد و 320 میلیون تومان در مریوان

جهاد کشاورزی مریوان، کشاورزی مریوان، سید عزیز هاشمی، طرح کشاورزی، پروژه

در هفته جهادکشاورزی که از 21 خردادماه آغاز شده است 8 طرح با ایجاد 46 شغل و تثبیت شغل برای 121 نفر افتتاح شد.

به گزارش کُردتودی، مدیر جهادکشاورزی مریوان در گفتگو با زریوار خبر، گفت: در راستای گرامی داشت هفته جهادکشاورزی 8 طرح کشاورزی و دامپروری با اعتباری بالغ بر 2 میلیارد و 320 میلیون تومان در شهرستان مریوان افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

 

سید عزیز هاشمی اظهار کرد: در هفته جهادکشاورزی که از 21 خردادماه آغاز شده است 8 طرح با ایجاد 46 شغل و تثبیت شغل برای 121 نفر افتتاح شد. هاشمی افزود: در راستای افزایش میزان بهره‌وری و مصرف بهینه از منابع موجود 8 طرح کشاورزی و دامپروری در شهرستان مریوان مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

 

وی تصریح کرد: احداث یک باب گلخانه هیدروپونیک توت فرنگی با ایجاد 3 فرصت شغلی و تثبیت یک شغل با اعتباری بالغ بر 550 میلیون ریال که 50 میلیون ریال کمک های دولتی 150 میلیون ریال تسهیلات بانکی و مابقی آن نیز آورده متقضای است، صورت گرفت.

 

مدیر جهاد کشاورزی مریوان ادامه داد: طرح توسعه 170 هکتار از اراضی باغات دیم شهرستان با اعتباری بالغ بر 550 میلیون و 700 هزار ریال که برای 35 نفر به صورت مستقیم ایجاد اشتغال و همچنین برای 68 نفر دیگر نیز تثبیت شغل به همراه خواهد داشت یکی دیگر از پروژه‌هایی است که افتتاح و بهره‌برداری شد.

 

هاشمی عنوان کرد: مجتمع آبیاری تحت فشار 55 هکتار از اراضی مریوان که برای 52 نفر تثبیت شغل به همراه خواهد داشت با اعتبار 667 میلیون و 700 هزار ریال نیز از دیگر پروژه‌های موجود است.

 

وی خاطرنشان کرد: پروژه پرواربندی گوساله، گوسفند داشتی و گاوداری شیری و همچنین احداث آبشخور از دیگر پروژه‌هایی هستند که در این ایام افتتاح شدند و این پروژه‌ها نیز برای 8 نفر به صورت مستقیم ایجاد اشتغال خواهند کرد.

 

انتهای پیام/sh.s

چهارشنبه 23 خرداد 1397 | 12:04

کد خبر : 30156

منتشر کننده : a.p

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

پیشنهاد سردبیر:

آرشیو پیشنهاد سردبیر

گزارش و تحلیل:

آرشیو گزارش و تحلیل
 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید