کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

طرح ضیافت اندیشه دانشجویی تابستان 1397 در دانشگاه پیام نور استان کردستان

طرح ضیافت اندیشه, دانشگاه پیام نور کردستان

دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های پیام نور استان کردستان طرح ضیافت اندیشه دانشجویی تابستان 97 را با ارائه دروس عمومی از بیست نمره کامل برگزار می کند.

به گزارش کُردتودی، دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های پیام نور استان کردستان طرح ضیافت اندیشه دانشجویی تابستان 97 را با ارائه دروس عمومی از بیست نمره کامل برگزار می کند.

 

این طرح شامل یک دوره آموزش حضوری میباشد که دوره حضوری به مدت 8 جلسه برای دو واحد، شامل دو هفته شرکت در کلاس درس و برنامه های فرهنگی می باشد که به صورت صبح و بعد از ظهر در تیر و مرداد ماه 97 در کلیه مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور استان های کردستان، کرمانشاه و ایلام برگزار می گردد.

 

نوبت صبح دروس آموزشی است که از ساعت 8 الی 12:30 و بعدازظهر برنامه فرهنگی و فوق برنامه از ساعت 16 الی 18 برگزار می گردد.

 

یادآور می گردد، در صورت نیاز و صلاحدید کلیه طرح به صورت مجازی برگزار، و امتحان پایانی به صورت کتبی خواهد بود .

 

مبلغ قابل پرداخت جهت شرکت در دوره طرح ضیافت به ازای هر دو واحد (یک عنوان درسی) مبلغ 500.000 ریال می باشد و به ازای هر چهار واحد (دو عنوان درسی) مبلغ 1.000.000 ریال می باشد.

 

شماره حساب جهت واریز مبلغ : 1140847565 و شماره کارت 5859837002150049 نزد بانک تجارت بنام کارپردازی دانشگاه پیام نور مرکز سنندج است که علاقمندان به حضور در این دوره تا 31 خردادماه این مبلغ را واریز و مدارک را ارسال کنند.

 

دانشجویان دانشگاه های پیام نور کل کشور در صورت تمایل می توانند در این طرح شرکت نمایند و اولویت با توجه به محدود بودن طرح با دانشجویانی است که زودتر ثبت نام می نمایند.

 

دانشجویان دیگر دانشگاه ها،غیر از پیام نور به شرط موافقت کتبی واحد آموزش دانشگاه مربوطه مبنی بر بلامانع بودن شرکت در طرح و ثبت نمره دانشجو و واریز مبلغ ثبت نامی می توانند در این طرح شرکت نمایند.

 

دروس طرح ضیافت اندیشه جزو واحدهای درسی ارائه شده ی تابستانی بوده و شخص در صورت انتخاب طرح به همان میزان از تعداد سقف اخذ مجاز واحد تابستان وی کاسته می شود (چنانچه دانشجو در تابستان 4 واحد طرح ضیافت ثبت نام داشته باشد میتواند تنها 4 واحد دیگر(غیراز دروس معارف) در ترم تابستان انتخاب واحد نماید.)

 

قابل توجه دانشجویان دانشگاههای پیام نور, دروس ارائه شده در طرح ضیافت اندیشه نیازی به ثبت در سامانه گلستان ندارد، یعنی اگر چنانچه دانشجو بخواهد 4 واحد درس معارف در طرح ضیافت بگذراند و در ترم تابستان نیز شرکت نماید در سامانه گلستان تنها 4 واحد (غیر از دروس معارف) ترم تابستان خود را ثبت می کند و نمره دروس معارف پس از گذراندن دوره حضوری توسط کاربر ارشد برای وی ثبت خواهد شد.

 

دانشجویان جهت ثبت نام می توانند به آموزش دانشگاه مراجعه و دروس خود را بر حسب پیش نیاز انتخاب نمایند و سپس تصویر مدارک درخواستی را ارسال نمایند.

 

کلاس های آموزشی در چهار عنوان کلی مبانی نظری اسلام (شامل دروس اندیشه اسلامی 1و 2 ), آشنایی با منابع اسلامی ( شامل دروس تفسیر قرآن و تفسیر نهج البلاغه ), اخلاق اسلامی ( شامل دروس آیین زندگی ، اخلاق کاربردی ، اخلاق اسلامی (مبانی و مفاهیم) و فلسفه اخلاق, انقلاب اسلامی ( شامل دروس انقلاب اسلامی ایران ، آشنایی با قانون اساسی، اندیشه سیاسی امام خمینی ره ، فرهنگ و تمدن اسلام و ایران ، دانش خانواده و جمعیت) برگزار می شود و اساتید به ارائه مطالبی مرتبط با عنوان کلی پرداخته و آزمون نهایی از همان مطالب ذکر شده در کلاس و به صورت تستی برگزار خواهد شد.

 

مدارک لازم جهت ثبت نام اخذ فیش واریزی، کپی کارت دانشجویی و کارت ملی به همراه شماره موبایل و انتخاب دروس مورد نظر الزامی می باشد.(همچنین موافقت نامه واحد آموزش دانشگاه مربوطه جهت دانشجویان غیراز دانشگاه پیام نور الزامی میباشد.)

 

مراکز ثبت نام و برگزاری کلاس ها هم کلیه مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور استان کردستان و سایت drarabshahi.com است.

 

شماره تماس ضروری جهت کسب اطلاعات بیشتر 08733738701 واحد خواهران دفتر نهاد -08733738702 و 08733738703 واحد برادران دفتر نهاد, ضمنا شماره موبایل حجت الاسلام والمسلمین دکتر عبدالمهدی عربشاهی مقدم مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و مدیرگروه معارف اسلامی در دانشگاه های پیام نور استان کردستان 09217869114 جهت ارتباط دانشجویان صرفا از طریق پیامک، تلگرام و واتساپ، سروش، ایتا و شبکه های اجتماعی آماده پاسخگویی می باشد.

 

انتهای پیام/m.r

یکشنبه 13 خرداد 1397 | 09:20

کد خبر : 30038

منتشر کننده : الف ک/kd

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید