کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

استفاده شخصی مسئولین شهرستان قروه از بیت المال/ اگر تکرار شود معرفی می شوید

استفاده شخصی از بیت المال،خودروی دولتی،استفاده از خودروهای دولتی،بیت المال،معرفی مسئولین،سراب خبر

متاسفانه خبرهای ضد و نقیضی از استفاده شخصی برخی مسئولین از خودروهای اداری و دولتی به دست می رسد که به هیچ وجه نمی توان در برابر آن بی تفاوت بود.

به گزارش کُردتودی، به نقل از سراب خبر، بیت المال مسلمین حق تمامی مردم است و هیچ مسئولی حق ندارد از آن استفاده شخصی داشته باشد که گویا برخی مسئولین در عینی ترین استفاده از بیت المال از خودروهای اداری و دولتی استفاده شخصی دارند.

 

این در حالی است که هیچ مسئولی اجازه ندارد به صورت شخصی و برای میهمانی رفتن و خرید نان از نانوایی و یا به کلاس های تقویتی و ورزشی رساندن فرزندان خود از خودروهای دولتی استفاده کند.

 

شنیدن یک چنین خبرهایی نه تنها نگران کننده است بلکه زمینه بی اعتمادی مردم را نیز ایجاد می کند که مسئولین باید در برابر آن پاسخگو باشند.

 

در ساعات غیر اداری نیز اگر در خوش‌بینانه‌ترین حالت بپنداریم که سرنشینان این خودروها در حال انجام مأموریت هستند، اما نمی‏توان پذیرفت در روزهای تعطیل برخی مدیران و یا کارمندان ادارات با استفاده از تعطیلی دستگاه خود و نیز غفلت نهادهای ناظر شهرستان، با استفاده شخصی از اموال دولتی به کار شخصی خود بپردازد و کسی نیز آن‌ها را بازخواست نکند.

 

هرگونه استفاده شخصی از خودروهای با پلاک دولتی ممنوع بوده و در صورت مشاهده تردد در خارج از ساعات اداری و بدون برگ ماموریت، نیروی انتظامی موظف به توقیف خودرو است.

 

سایت سراب خبر به آن دسته از مسئولینی که از خودروهای اداری و دولتی در جهت امورات شخصی خود استفاده می کنند و خریدهای منزل خود را با خودروی شخصی انجام می دهند و یا فرزندانشان را با خودروی دولتی به کلاس های ورزشی و تقویتی می رسانند؛ هشدار می دهد که در صورت تکرار چنین رفتاری همراه با تصاویر نام و عنوان مسئولیت این افراد را بیان می نماید تا مردم نیز از رفتار انان مطلع شوند 

 

این رفتار در حالی دیده می شود که استفاده از خودروی دولتی همانطور که پیش تر نیز بیان گردید عینی ترین حالت از استفاده از اموال بیت المال است و باید دید چنین افرادی در دیگر حالات ممکن چگونه از بیت المال استفاده می کنند!!

 

انتهای پیام/h.e

یکشنبه 6 خرداد 1397 | 11:56

کد خبر : 29957

منتشر کننده : م ح/sab

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

پیشنهاد سردبیر:

آرشیو پیشنهاد سردبیر

گزارش و تحلیل:

آرشیو گزارش و تحلیل
 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید