کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

فال روزانه ۰۲/ ۰۳/ ۱۳۹۷

به گزارش کُردتودی، 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

فال روزانه چهارشنبه 2 خرداد 1397

 

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

 

دوست عزیزی که 2 خرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی فعال، عملگرا، پر انرژی، شجاع، جاه طلب و متفکر هستید و همیشه به فرهنگ، سنت ها و رسوم خود احترام می گذارید. عقاید مذهبیتان برای شما از ارزش و اهمیت ویژه ای برخوردار هستند و ذهنتان بسیار فعال و با قدرت است. امسال شما قادر خواهید بود پول و درآمد بیشتری به دست بیاورید، اما آنقدر پول صرف تجملات و خرید وسایل گران قیمت رفاهی برای منزل خود خواهید کرد که نمی توانید پول زیادی را پس انداز کنید. اگر قصد سرمایه گذاری و یا شروع یک کسب و کار جدید را دارید امسال حتما دست به کار شوید چون شرایط کیهانی دست به دست هم داده اند تا شما به موفقیت دست پیدا کنید. به خاطر مهارت های قابل توجهی که در ارتباط برقرار کردن با دیگران دارید امسال در زمینه ی حرفه ای پیشرفت قابل توجهی خواهید کرد. مقامات مافوقتان تحت تأثیر عملکرد فوق العاده تان قرار گرفته و مسئولیت های بیشتر و بزرگتری را به عهده تان خواهند گذاشت. شاید مجبور به تحمل فشار بیشتری باشید، اما درآمدتان نیز افزایش خواهد یافت. مجردها امسال از بهترین فرصت ممکن برای یافتن شریک زنگیشان بهره مند خواهند شد. مرداد، آذر، دی و اسفند بهترین ماه های سال خواهند بود.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

قدرت و شجاعت شما در کنار میلتان به در دست گرفتن رهبری می تواند باعث شود دیگران احساس خطر کنند. مواظب باشید پیش از دانستن نظر دیگران در این مورد خودتان را به عنوان رئیس و رهبر گروه در نظر نگیرید. اگر به نظرات دیگران و رفاه و آسایش آنها توجه کافی نداشته باشید دچار اشتباهات بزرگی خواهید شد که جبران آنها کار ساده ای نخواهد بود. از طرفی اطرافیانتان نیز حساس تر از همیشه به نظر می رسند و اگر دقت نداشته باشید ممکن است درگیری ها و دلخوری هایی به وجود بیایند که برطرف کردن آنها کار راحتی نخواهد بود. تا جای ممکن از بحث و درگیر شدن با دیگران خودداری کنید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

امروز پی بردن به واقعیت هر چیزی برای شما کار بسیار راحتی خواهد بود، پس در این مورد تردیدی به دل راه ندهید. هر گاه سر یک دو راهی قرار گرفتید که هیچ کس دیگری نمی دانست کدام اه را باید در پیش گرفت شما جلوتر از بقیه راه بیفتید و آنها را هدایت کنید. بدون شک شما بهترین تصمیم ممکن را خواهید گرفت، اما پیش از عملی کردن این تصمیم دیگران را هم در جریان بگذارید. شما باید تا جای ممکن در رابطه با بودجه ای که برای مخارج خانه کنار گذاشته اید احتیاط کنید، زیرا ممکن است به طور ناگهانی خرج های غیر مترقبه ای پیش بیایند که اگر به اندازه کافی پس انداز نکرده باشید و بیش از اندازه دست و دلبازی به خرج داده باشید، می توانند شما را به دردسر بیندازند.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

امروز حتی یک دقیقه از وقتتان را هم هدر ندهید چون در امروز انرژی فوق العاده ای نهفته است که در دستیابی به بهترین نتایج ممکن به شما کمک خواهد کرد. تصمیماتی که امروز می گیرید نتایج خوبی را برای شما به همراه خواهند داشت و از انتخاب خود پشیمان نخواهید شد. امروز پدر و مادرتان و یا زوج دیگری که با شما بسیار صمیمی هستند امروز بی آن که از قبل با شما قراری گذاشته باشند به دیدنتان خواهند آمد. سعی کنید یک سرگرمی درست و حسابی پیدا کرده و یا چند نفر دیگر را هم دعوت کنید، در غیر این صورت در خلوت شما و این دو نفر ممکن است بحث های خیلی جدی بین شما بالا بگیرند و حرف هایی رد و بدل شوند که اصلا برایتان خوشایند نیستند.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

شاید بخواهید خودتان را گول زده و به خودتان بگویید که می توانید امروز را استراحت کرده و فردا کوتاهی امروزتان را جبران کنید، اما این کار حتی اگر به نظر منطقی برسد هم در نهایت به نفع شما تمام نخواهد شد. شاید تحت شرایط فعلی این نتیجه گیری را بکنید که اگر کم کاری کنید هم به مشکل خاصی برنخواهید خورد، اما باید اولویت هایتان را مشخص کرده و کارهایتان را انجام دهید تا فردا به مشکل برنخورید. امروز روز چندان خوبی برای بیرون رفتن نخواهد بود. هر کجا که بروید با ترافیک روبرو خواهید بود، جای پارک پیدا نخواهید کرد و حتی شاید بی آن که کوچک ترین خطایی از شما سر زده باشد تصادف کوچکی داشته باشید. تا جای ممکن در خانه بمانید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

امروز شما در تعجب هستید که چطور همه ناگهان به شدت تغییر جهت داده و اینقدر جدی و یا احساساتی شده اند. این اتفاق را به عنوان نشانه ای در نظر بگیرید که می خواهد به شما نشان دهد آدم ها می توانند تغییر کنند و هر کسی آزاد است که راه زندگی اش را خودش انتخاب کند. امروز شما با شور و هیجان تمام آماده اید تا هر کاری را آغاز کنید و در ابتدای کار خیلی هم خوب پیش می روید، اما علاقه چندانی به تکمیل کارهایی که شروع می کنید نخواهید داشت. بهتر است تا جای ممکن سر خودتان را با کارهای خیلی زیاد که بعدا حوصله انجامشان را نخواهید داشت شلوغ نکنید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

امروز وقت و انرژی خود را بیهوده صرف افرادی که تنها رفیق روزهای خوشی و راحتی شما هستند نکنید. روی مشکلات شخصی خودتان تمرکز کنید و اگر یک نفر با داستان های غم انگیز مشکلاتش به سراغتان آمد به او بگویید که واقعا چه فکری می کنید. هیچ لزومی ندارد برای خوشایند این شخص واقعیت را مخفی کرده و یا به شکل دیگری نشان دهید. امروز عشقتان به خاطر مسئولیتی که نسبت به خانواده اش حس می کند و احساس اجبار به بودن در کنار آنها در شرایطی که برایشان پیش آمده، ممکن است مجبور باشد برنامه هایی که برای گذراندن امروز در کنار شما چیده بوده را کنسل کند.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

شما تمام اطلاعاتی که لازم داشته اید را به دست آورده و با چنان دقتی مورد بررسی قرار داده اید که هیچ کس نمی تواند محاسباتتان را زیر سؤال ببرد. با این همه نباید فکر کنید که همه ی کارها را به بهترین شکل ممکن پیش برده اید، چون هنوز بخشی از تصویر باقی مانده که تکمیل نشده و تا زمانی که کل تصویر را در اختیار نداشته باشید نخواهید توانست بهترین تصمیم ممکن را بگیرید. به نظر می رسد که همه فکر می کنند کاملا می دانند شما چه کار باید بکنید و توان و توجهتان را روی چه چیزهایی متمرکز کنید. شاید اگر روز دیگری بود با خوشرویی تمام و برای حفظ آرامش همه به آنچه از شما انتظار می رفت تن می دادید، ولی امروز به هیچ عنوان چنین کاری نخواهید کرد.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

شاید دیگران در پشت سر گذاشتن امروز با مشکلاتی مواجه باشند، اما شما هیچ دلیلی برای نگرانی ندارید چون با استفاده از انعطاف پذیری ذاتی خود می توانید خیلی راحت با مشکلات پیچیده ای که سر راهتان سبز می شوند روبرو شوید. شاید برنامه هایی برای یک سفر چند روزه در آخر هفته داشته باشید، اما امروز به صورت کاملا غیر منتظره کارهایی پیش خواهند آمد که شما را مجبور به تاخیر انداختن و یا حتی کنسل کردن سفرتان خواهند کرد. اگر کمی عاقلانه تر فکر کنید خواهید دید که لزومی ندارد سفرتان را کنسل کنید. خونسردی خودتان را حفظ کرده و به جای این که از کوره در بروید یا نا امید شوید به فکر راه حل باشید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

امروز خودتان را تا دندان مسلح کنید چون بدون شک درگیر یک نبرد تمام عیار خواهید شد. شما برای این که وارد این مبارزه شوید باید خودتان را به خوبی آماده کنید. زیاد روی برنامه هایی که برای دیدن دوست صمیمی و یا عشقتان چیده بودید حساب باز نکنید، زیرا به صورت کاملا غیر منتظره ممکن است مجبور به کنسل کردن آنها بشوید. قرارهای کاری که داشته اید و تماس های تلفنی که در رابطه با کارتان می گذارید نیز طبق انتظارتان پیش نخواهند رفت. حتی انجام کارهای خلاقانه و پروژه های هنری نیز چندان موفقیت آمیز نخواهند بود. شاید بهتر باشد امروز کار چندانی نکنید و بیشتر وقتتان را در خانه و با کتاب خواندن بگذرانید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

شما معمولا در ظاهر احساسات خود را زیاد به اطرافیانتان نشان نمی دهید، اما در واقع آدمی احساساتی هستید. امروز با دیدن اطرافیانتان و این که احساسات خود را بروز می دهند شما هم احساس راحتی کرده و احساسات واقعی را نشان می دهید. این کار به شما کمک خواهد کرد تا دوستانی پیدا کنید که نظرات و احساساتی شبیه به خودتان دارند. اگر فکر می کنید که پیشرفت های زیادی در زمینه روابط عاطفیتان کرده اید، کاملا درست فکر می کنید و می توانید با خیال راحت به خودتان افتخار کنید، ولی نباید دست از تلاش کردن برای بهبود هر چه بیشتر اوضاع بردارید چون همیشه جا برای پیشرفت وجود دارد.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

اگر شرایط امروز خیلی بحرانی شوند اولین واکنشی که به طور غریزی به ذهنتان می رسد این است که فرار کرده و یا بی آن که بقیه متوجه شوند تا جای ممکن از زیر کارها شانه خالی کنید. شاید بتوانید از این راه فشار کمتری را احساس کنید، اما خودتان هم می دانید که این بهترین راه ممکن نیست. امروز شاید مجبور باشید با افراد بسیاری تماس بگیرید، اما در انجام این کار با مشکلاتی روبرو خواهید بود، زیرا خیلی ها جواب شما را نمی دهند، یا تلفنشان در دسترس نیست یا خاموش است. اگر کارهایتان ضروری نیستند بهتر است تا فردا دست نگه دارید و سر فرصت و حوصله دوباره با افراد مورد نظرتان تماس بگیرید، در غیر این صورت تنها اعصاب خودتان را بهم خواهید ریخت.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

امروز شما در چشمان اطرافیانتان به دنبال جواب سؤال هایتان می گردید. از این که با توجه به احساسات درونی خود عمل کنید هراسی نداشته باشید و به جای این که به آنها به چشم یک عامل بازدارنده نگاه کنید برای پیش بردن اهداف و کارهایتان از آنها بهره ببرید. وقتی مشکلی در خانه پیش می آید اعصاب همه به هم می ریزد و نظم خانه به هم می خورد. در چنین روزهایی بهتر است که همه تا جای ممکن در خانه نمانند و سرشان را با انجام کارهای خصوصیشان گرم کنند تا زمانی که آتش خشمشان فرو بنشیند و بتوانند در آرامش برای حل مشکل به صحبت کردن بپردازند. شاید بد نباشد به تنهایی به تماشای یک فیلم در سینما بروید و یا از یکی از موزه های شهرتان دیدن کنید.

  چهارشنبه 2 خرداد 1397 | 07:19

  کد خبر : 29892

  منتشر کننده : م ر/a

  هیچ نظری ثبت نشده است!

  کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
  لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  نام *
   

  کد امنیتی Captcha image
   
     

  ADS

  پیشنهاد سردبیر:

  آرشیو پیشنهاد سردبیر

  گزارش و تحلیل:

  آرشیو گزارش و تحلیل
   

  کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید