کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

چرا احسان علیخانی ازدواج نمی‌کند؟!|تکلیف ادعای عجیب مهمان ماه عسل چه شد؟

به گزارش کُردتودی، هر سالی که ماه عسل از تلویزیون پخش می شود و احسان علیخانی روی آنتن صدا و سیما هست بحث داغی پیرامون مسئله ازدواج احسان علیخانی شکل می گیرد اما اینطور که پیداست این حرف ها فقط برای جذب مخاطب است و خبری از ازدواج احسان علیخانی ، این مجری محبوب و پرطرفدار نیست. با این حال خود احسان علیخانی در برنامه های پیشین ماه عسل درباره عدم ازدواج خود گفته بود. در ادامه باما همراه باشید.

ازدواج احسان علیخانی

هر سال همزمان و پس از پخش ماه عسل شایعات فراوانی درباره ازدواج احسان علیخانی وزندگی شخصی او منتشر می شود که به نظر می رسد تنها به خاطر دیده شدن سایت های خبری استو هم چنان خبری از ازدواج این مجری نیست.

با این حال خود احسان علیخانی در برنامه های پیشین ماه عسل درباره عدم ازدواج خود گفته بود.او در یکی از قسمت های ماه عسل درباره عدم ازدواج خود گفته بود:چرا ازدواجهای جوانان امروزی دوام ندارد؟

سوژه شدن ازدواج احسان علیخانی در ماه عسل

مهمان برنامه پاسخ داد: خانم ها مقصر هستند چون زمانی که مردها خسته از سر کار به خانه می آیند مدام غر می زنند.علیخانی با توجه به انتقادهای زیاد خانم ها از لحن صحبتهای خود علیخانی در مورد خانم هادر برنامه های قبلی «ماه عسل»، لبخند زد و گفت: خانم ها به اندازه ی کافی از ما شاکی هستندالبته آقایون هم یادشان می رود که مشکلات بیرون را داخل خانه نیاورند.

بعد یکی از مهمانان از علیخانی پرسید: چرا شما ازدواج نمی کنید؟ علیخانی پاسخ داد:ما گرفتار کار هستیم البته با دیدن این بزرگواران فهمیدیم ما تا سن ٩٢ سالگی برای ازدواج فرصت داریم.

ازدواج احسان علیخانی

سوژه شدن ازدواج احسان علیخانی

تکلیف ادعای عجیب مهمان «ماه عسل» چه شد؟

چهارمین برنامه ماه عسل سال ۱۳۹۷ با صحبت های علیخانی درباره تکلیف وضعیت داروی سرطان در برنامه گذشته شروع شد.

در ابتدای برنامه احسان علیخانی از همکاری دانشگاه تهران برای تشخیص و تایید داروی سرطان مورد ادعای دهقان خبر داد.او اعلام کرد که مقرر شد دانشگاه تهران روی این دارو بررسی کرده و تا زماناعلام نتیجه کاشف این دارو دهقان نیز آن را به کسی تجویز نکند.

علیخانی همچنین اعلام کرد نتیجه تحقیقات و تایید این دارو از طریق برنامه ماه عسل به مردم ایران اعلام خواهد شد.در ادامه برنامه زن و شوهری مهمان برنامه شدند که شوهر او معتاد بود و در خانه تریاک می‌کشید.همسرش اعلام کرد که نمی‌دانست تریاک چیست و شوهرش به او گفت:داروست و پس از مدتی این دارو هر روز توسط او مصرف می‌شد.

همسرش او را آقا رضا صدا می‌کرد که پس از دقایقی در برنامه مشخص شد او از ترس او را اینگونه خطاب می‌کرد.همسر در ادامه گفت که من از حضور در این برنامه به دنبال گریه و زاری و بیان گذشته نیست بلکه قصدم کمک به خانم هایی، چون خودم است.

او در ادامه گفت که شوهرش قبل از ازدواج اعتیاد داشته است. او به اندازه‌ای به خود می‌رسیدکه از چهره اش اعتیاد مشخص نباشد و خود نیز از او پذیرایی می‌کرد واگر چنین کاری نمی‌کرد با مشکلات روبه رو می‌شد.

ازدواج احسان علیخانی

مهمان شب دوم احسان علیخانی

شوهر گفت که وقتی مشکلات اعتیاد و زندگیم زیاد شد به سمت مصرف شیشه رفت،دعوا و جر و بجث بیش از همیشه در زندگی پیدا شد.

همسر از دلسوزی و ناآگاهی خود گفت که اگر با غرور و جسارت در همان دفعه اول برخورد می‌کردمبا مشکل فعلی مواجه نمی‌شدیم. او گفت که بار‌ها شده است که جدا شده ام،اما بعد از یک هفته برمی گشتم.

مشکلات تا جایی رسید که شوهر شب‌ها به زنش شک می‌کرد و تهمت می‌زد.این مشکلات به جایی رسید که دختر برای بزرگ شدن به خانه بهزیستی پناه برد.

زن از درگیری پسر و پدر در یکی از تهمت‌ها خبر داد. فرزند پسر از تهمت‌هایی کهپدر به مادر می‌زد ناراحت شده و با پدر گلاویز می‌شود.عماد فرزند پسر از خانه بیرون رفت و نیامد. مادر به دنبال عماد می‌گردد، اما چون فرزندش را پیدا نمی‌کند به دادگستری رفت.

زن و شوهر در دادگاه برای طلاق حاضر شدند و او از شوهرش می‌ترسید.زن به دنبال بزرگ کردن آرمیتا دخترش بود، اما شوهر مخالف بود و در این میان مرد به دنبال زن در خیابان می‌افتد.وحشت زن به اندازه‌ای بود که به سوی قاضی پرونده اش رفت. قاضی او را به بهزیستی معرفی کرد.

زن بیان کرد که بهزیستی محیطی نداشت که ارمیتا در آن جا بماند. به مسئول بهزیستی گفت که ارمیتا جایش اینجا نیست و از او مراقبت کن. فرزند پسر هم اصلا معلوم نبود کجا رفته است.

ازدواج احسان علیخانی

عکس احسان علیخانی

پدر نیز تا سه ماه به دنبال خانواده می‌گشت.

مرد اعلام کرد که در همان اول فکر می‌کردم که زن با مردی است و ازدواج کرده.مرد در جنگ با افکارش برای گشتن خانواده و آوارگی در مشهد بیداری در ذهن و قلبشاتفاق می‌افتد و به امام رضا (ع) پناه میبرد. صبح تا شب در حرم امام رضا به راز و نیاز مشغول بودتا این که رفتن خانواده برای او عجز و نابودی بود. جرقه‌ای در او خورد و آن این که با حاج آقا سیدی آشنا شد.او گفت: دخترش در مهر امام رضا بود و سیدی شرط دادن بچه را ترک اعتیاد دانست.

زن شوهرش را دوست داشت و قرار شد شوهر اعتیاد را ترک کند. فرزندش عماد نیز در این میان پیدا شد.زن گفت که اصلا امیدی به بازگشت زندگی نداشت و کمک خدا بود که این زندگی دوباره روبه راه شده است و در کنار هم زندگی می‌کنند.در ادامه شوهر بیان کرد که این که توانسته ام ترک کنم و خانواده ام را کنار خود دارمدلیلش کمک امام رضا (ع) است. آرمیتا در ادامه برنامه در استودیو حاضر شد و در کنار پدر و مادر قرار گرفت.

مهمان بعدی برنامه چهارم ماه عسل زنی بود که پدرش اعتیاد را تجربه کرد.آرزوی این زن این بود که هیچ دختری به خاطر پدرش سر افکنده نشود.او گفت که با پدرش دوست بود و او همه چیز را با پدرش بیان می‌کرد، اما وقتی که برادرش فوت می‌کندپدر معتاد می‌شود و کسی که طاقت اشک دخترش را نداشت اشک دخترش را در می‌آورد.

تکلیف مهمان ماه عسل چه شد؟

پدر ۱۰ سال مادر و دختر و همسرش را ترک می‌کند.دختر میگوید ۴ سال در مشهد به دلیل این که همسرش اهل مشهد بود زندگی کرد.برایم این دوری بسیار سخت بود به ویژه که مادر هم دور بود.

او از ترک اعتیاد پدر در کمپ گفت و این که هر بار رفت و دوباره رو به اعتیاد آورد.دخترش در بار اخر با او اتمام حجت کرد و گفت که دیگر طاقت ندارد و کسی هم جز پدرش ندارد.در نتیجه این حرف‌ها پدر تحت تاثیر قرار گرفت و دیگر به سمت اعتیاد برنگشت.

او از زخم زبان‌های همسایه‌ها و اهل محل می‌گفت و این که بسیاری از کار‌های ناپسنددر محل را به پدرش نسبت می‌دادند در حالی که پدرم ذاتا اهل خیر و کمک کردن به دیگران بود و دلیل این تهمت‌ها اعتیاد بود.

او همچنین از تلاش‌های مادر برای ترک پدر گفت و این که تا جایی تلاش کرد که دیگر بریدو خسته شد و ۱۱ سال است از پدر دور است.

علیخانی گفت که این کار بزرگی است که یک دختر که ازدواج کرده و دو فرزند دارد باز همپای پدرش که همه دنیا او را طرد کرده اند ایستاد و تلاش کرد.دختر از آرزویش برای بودن پدر و مادر در کنار هم گفت و این که سر یک سفره غذا بخورند و این که تکیه گاه هر دختری پدرش است.در پایان علیخانی از تمایل پدرش شرکت در برنامه ماه عسل پرسید که با جواب مثبت دختر رو به رو شد.

باشگاه خبرنگاران / آخرین خبر

  سه شنبه 1 خرداد 1397 | 09:15

  کد خبر : 29880

  منتشر کننده : م ر/a

  هیچ نظری ثبت نشده است!

  کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
  لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  نام *
   

  کد امنیتی Captcha image
   
     

  پیشنهاد سردبیر:

  آرشیو پیشنهاد سردبیر

  گزارش و تحلیل:

  آرشیو گزارش و تحلیل
   

  کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید