کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

اعضای شورای شهر سنندج، لطفاً از کشور چین برای شهرداری پاکبان و مدیر وارد نمائید!

شورای شهر سنندج، شهردار سنندج، اعضای شورای شهر سنندج، شهر سنندج، انتصاب شهرداری سنندج

البته به عزیزان شورا پیشنهاد می گردد با این اتفاقات نابی که در شهرداری سنندج بوجود آمده است مرحمت بفرمائید با هزینه شهرداری سفری به کشور چین داشته باشید و تعدادی پاکبان و مدیر ساکن چین را برای ادامه خدمت به سنندج بیاورید، چون گویا در افکار بعضی باور داشتن به یک نفر از کشور چین بسی آسانتر و سهلتر از باور داشتن به خود نیروهای با تجربه و تلاشگر شهرداری سنندج است!

به گزارش کُردتودی، از دیر باز قوانین بهداشتی چنین حکم می کند که  به  همه نوزادان در ابتدای تولد آمپولی بنام  «واکسن» بزنند تا بدنشان در مقابل انواع بیماریها مصونیت پیدا کند، حالا گویا دقیقا این واکسن را به برخی از اعضای شورای شهر تزریق کرده اند تا در مقابل پاسخگویی به مردم به نحوی مصونیت پیدا کنند زیرا سالهاست که برخی یک گوششان در و دیگری دروازه شده است. اعضای محترم شورای شهر سنندج، زبانم لال شما هم مصداق این سخن را پیدا نکنید که  می گویند «خرشان از پل که عبور کرد، دیگه کسی را نمی شناسند» بدون شک شماها رایتان را فعلا برای چهار سال از مردم به عاریت گرفته اید، حالا شاید دیدگاه برخی از این شوراها این باشد که یکسال آخر دوران شورایی را با انواع «لبخندها»  و «نیشخندها» و «بریز و بپاشها» و در کل انجام افعال عوامفریبانه از قبیل رقص و آواز و ... خواهید توانست این چهار و پنج هزار رای ناقابل مورد نیازتان را مجددا در سبدهای رای جمع آوری کنید!

 

اما باید بدانید که این رای مردم امانتی است در دستان شما خیانت کردن به اعتماد عمومی جرمی است نابخشودنی پس لطفا از اتاقهای تشریفاتی خویش بیرون بیائید و در یک اتاق شیشه ای پاسخگوی این مطالبات مردم باشید:

 

1-همه مردم براین امر آگاهند که انتخاب شهردار دور پنجم کاملا بنفشی و با طعم سیاسی بود حال این انتخاب پیشکش، بالاخره باید رنگین کمان مدیریتها در دنیای سیاسی بنفشیان تکمیل و تکمیل تر شود، حالا شهردار هم حلقه مفقود شده بنفشیان در سنندج بود که آن را یافتید  اما قرار نیست که سکوت سیاسی شماها در مقابل این انتخاب تا پایان عمر شورا ادامه دار باشد!

 

2-چرا در مقابل این نوع انتصابات معروف «کبوتران حرم به حرم»  در شهرداری مهر سکوت بر لب زده اید، آیا خودتان هم به نحوی سهیم در این انتصابات هستید؟ اگر نیستید، قطعا سکوتتان خیانتی بزرگ است به مردمان فهیم این دیار! چرا کسی نیست که بگوید مگر در بدنه شهرداری کم متخصص و صاحب تجربه داریم که این روزها شهرداری سنندج شده است حیات خلوت نیروهای سایر ادارات! آیا پس از چهار سال در کتاب نانوشته عملکردتان از این اتفاق چگونه دفاع خواهید کرد؟ چرا سکوت کرده اید در مقابل انتصاب مدیر یکی از حساسترین مناطق شهرداری سنندج که همین مدیر منصوبی کارنامه کاریش در زمان صدرات خودش در مریوان کاملا شفاف و واضح است! تایید این فرد با آن همه کارنامه و نمرات ریز و درشت یعنی دهن کجی به تمامی متخصصان و نیروهای باتجربه شهرداری سنندج! این روزها در شهرداری سنندج لیسانس کامپیوتر را مسئول درآمد شهرداری می‌کنند، آن وقت هم خودتان بارها از نبود درآمد پایدار سخن رانده اید، جالب است از یک لیسانس کامپیوتر چه انتظاری می توان داشت تا در این بحران درآمدی کشتی به گل نشسته مالی شهرداری را به ساحل برساند و یا اینکه با تفکر اقتصادی و ایده‌های جدید برای شهرداری درآمد پایدار ایجاد نماید؟! گویا مدیریت در شهرداری سنندج  هم ارثی است، اگر روزی مدیر شدید باید سی سال خدمت مدیر باقی بمانید و گرنه قهر خواهند کرد و خانه ئنشین می شوند! آن وقت چه کسی خواهد توانست این بحران بزرگ قهرکردنها را حل نماید!

 

واقعا چه دستهای پشت پرده ای وجود دارد که این چنین راحت در شهرداری سنندج بی محابا تاخت و تاز می نماید و شماها هم سخت سرگرم به شغلهای دیگر و کارهای شخصی خودتان و مهر سکوت بر لب زده اید، گویا شورا بودن برایتان شغل چهارم و پنجم محسوب می گردد! اگر دغدغه مردم و دو هزار و پانصد نفر نیروی شهرداری را داشتید قطعا برای یکبار هم شهردار را بخاطر این اتفاقات و انتصابات مورد مواخذه قرار می دادید.

 

اعضای محترم قطعا این ضرب المثل به گوشتان خورده است که گفته اند «یارو نان نداشت می رفت پیاز می خرید» دقیقا شامل حال و هوای این روزهای شهرداری سنندج است، از این طرف پس از دوماه قسمتی از عیدی نیروهای شرکتی را نداده اند، در آن سو بجان اتاقهای بی زبان شهرداری افتاده اند و پیش خود چنین تصور دارند که کار شاقی را دارند انجام می دهند!  گویا عمران شهرداری سنندج در سال نود و هفت در درون شهرداری مرکزی و تخریب اتاقهای بی زبان آن کلید می خورد!

 

البته به عزیزان شورا پیشنهاد می گردد با این اتفاقات نابی که در شهرداری سنندج بوجود آمده است مرحمت بفرمائید با هزینه شهرداری سفری به کشور چین داشته باشید و تعدادی پاکبان و مدیر ساکن چین را برای ادامه خدمت به سنندج بیاورید، چون گویا در افکار بعضی باور داشتن به یک نفر از کشور چین بسی آسانتر و سهلتر از باور داشتن به خود نیروهای با تجربه و تلاشگر شهرداری سنندج است!

 

 یادداشت از: ناکام زاده  

 

انتهای پیام/sh.s

   

سه شنبه 25 اردیبهشت 1397 | 13:23

کد خبر : 29803

منتشر کننده : a.p

شهروند پاسخ سه شنبه 25 اردیبهشت 1397 | 14:20

0
2

شورای شهر سنندج یک نهاد بی تاثیر و ناکارامد است و اصلا عجیب نیست که چنین اتفاقاتی در شهرداری رخ می دهد. متاسفانه همین اعضای شورای شهر فعلی خود یک حاشیه امنیتی برای شخص شهردار ایجاد کرده اند و این فقط منافع مردم و حقوق اجتماعی ساکنان شهر است که قربانی اینگونه افراد می شود.

برگزیده پاسخ سه شنبه 25 اردیبهشت 1397 | 14:36

2
0

از این نوشته بوی تخریب می آید
لطفا نقد منصفانه کنید که کارساز و آموزنده باشد

رضائی پاسخ چهارشنبه 26 اردیبهشت 1397 | 09:26

0
3

اتفاقا تخریب نیست وواقعیت است..شال بنفشیها فقط شهرداری مانده بود که صاحب شوندکه آن را با سناریوی عزل فخری وانتصاب برنامه ریزی شده صیدی یاردیرین دیرین قادری معاون مثلا عمرانی اما کلا بیکار استانداری به واقعیت تبدیل کردند. فوادجان کریمی شهردار ناکارامد مریوان هم از دوستان مرزی قادری به جمع انتصابات بی خود دولتیها پیوست. تا پروژه دروغ و ریای دولت تدبیر وامید درکردستان باتصاحب شهرداری تکمیل گردد.

بهار پاسخ چهارشنبه 26 اردیبهشت 1397 | 21:23

2
0

حسادت و کینه نوعی مریضی است که خیلی سخت قابل درمان است
چرا با ارتقا و پیشرفت شهردار جوان و باانگیزه سنندج مهندس صیدی
مخالفی؟
این رفتارها جناب رضایی برای سلامتی خودت ضرر دارد.

بهار پاسخ پنجشنبه 27 اردیبهشت 1397 | 08:59

2
0

سلام خسته نباشید
شما هم فقط آن نظرهایی که به نظر خودتون نزدیکه میگذارید
لطفا نام رسانه را یدک می کشید
پس منصف باشید و خطی عمل نکنید
این رضایی مستعار را از نزدیک میشناسم
خیلی حسود و کینه ای است وبا مهندس صیدی مشکل دارد
چرا نظر او را میگذارید اما بقیه نظرات حذف می‌شود

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

پیشنهاد سردبیر:

آرشیو پیشنهاد سردبیر

گزارش و تحلیل:

آرشیو گزارش و تحلیل
 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید