کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

آینده ی رقم خورده ی «کوباک » به دست جوان کارآفرین کردستانی / جذب افراد متخصص در حوزه ی نرم افزار و آی تی

کارش را از یک محیطی شروع کرد که بزرگ شده ی همان محله و شهر است، با اینکه در تهران و سایر شهرها پیشنهاد دفتر مرکزیش را به وی داده بودند اما ترجیح داد که برای هم استانی هایش و در همان محله ای کارش را آغاز کند که بازی های کودکانه اش را قدم به قدم همان کوچه گذرانده است...

به گزارش خبرنگار کُردتودی، کارش را از یک محیطی شروع کرد که بزرگ شده ی همان محله و شهر است، با اینکه در تهران و سایر شهرها پیشنهاد دفتر مرکزیش را به وی داده بودند اما ترجیح داد که برای هم استانی هایش و در همان محله ای کارش را آغاز کند که بازی های کودکانه اش را قدم به قدم همان کوچه گذرانده است؛ دفترش با اینکه ساده است اما ایده ای بزرگ در ذهن دارد ایده ای که جایش را تا حدودی در بین مردم باز کرده و نامی برای خود در بین مردم  باز کرده است.

 

مهندس محمد فتحی مدیر عامل شرکت تجاری کوباک یا همان خدمات کورد بازرگان کارزان است که به صورت مستقیم برای 12 نفر و به صورت غیر مستقیم برای 20 نفر شغل ایجاد کرده است.

 

فرمول محاسبه ی هزینه تاکسی حمل و نقل نه تنها در ایران بلکه در کل دنیا با تغییر پارامتر

 

وی در سال 82 جزء نخبگان المپیاد ریاضی و کامپیوتر بود که به دلیل یک سری مشکلات ادامه ی این کار را انجام نداد اما موفق به فرمول محاسبه ی هزینه تاکسی حمل و نقل نه تنها در ایران بلکه در کل دنیا با تغییر پارامتر شد که به صورت عملی در ایران و عراق این فرمول به صورت کاملاٌ هوشمند جواب داد.

 

وی می گوید: برنامه ی گروه خدمات بازرگانی کوباک با استفاده از تکنولوژی نوین در حوزه ی الکترونیک در منطقه ی کردستان شروع به کارآفرینی کردیم به طوری که دستاوردهای نوین را برای عرضه ی پتانسیل داریم و زمینه ای را برای اشتغالزایی ایجاد کرده ایم.

 

وی ادامه داد: هیچ محدودیتی برای جذب جوانان کردستانی و همچنین جوانان متخصص آی تی و نرم افزار از استان های همجوار برای جذب در این شرکت نداریم  که طبق برنامه ریزی هایی که صورت گرفته و همچنین سرمایه گذار خارجی که برای این کار ما را همراهی می کند می توانیم در آینده ای نزدیک حدود 1000 نفر نیروی انسانی را استخدام تا در زمینه ی آی تی و نرم افزار مشغول به کار شوند.

 

تربیت 100 نیروی متخصص در سال 97

 

مهندس فتحی با بیان اینکه سرمایه لازم برای تربیت 100 نیروی متخصص در سال 97 هم جزء برنامه های شرکت کوباک است یادآور شد: گروه خدمات بازرگانی کوباک برنامه و ایده اش این است که خدمات شهری و حتی فراتر از آن را ارئه دهد برای راحتی زندگی شهروندان که از این نوع خدمات استفاده کنند چرا که این استارت این کار با دو سال زمینه ی تحقیقاتی فارغ از هر نوع شغل و کاری صورت گرفته و بهترین راه برای استارت این پروژه بحث تکثیر آنلاین است که در دل خود زمینه ی قدرتمندی برای آینده دارد.

 

 

وی گفت: رانندگان تاکسی اولین شرکای تجاری کوباک هستند چرا که پتانسیل هایی دارند که خود نمی دانند و دیگران هم به آن توجه نکرده اند لذا می توانند درآمدی بالاتر از سیستم حمل و نقل داشته باشند.

 

این ساختار در کردستان شکل گرفته و پشتیبانی می شود

 

مدیر عامل شرکت کوباک می گوید: این ساختار در کردستان شکل گرفته و پشتیبانی می شود ، هر چند سنندج شهری کوچک است اما دیدگاه و منطق ما بعد از 8 سال و همچنین 2 سال تعطیل کردن زندگی و تحقیق بر روی این پروژه با جذب سرمایه ها به جایی خواهیم رسید که در حوزه ی پیام رسانی هم ساختار برنامه به قذرتی فراتر از حتی تلگرام تبدیل شود و به کار رود.

 

 

وی با اشاره به نصب اپلیکیشنkubak”  " در Google Play  می توانید در هر نقطه ی از شهر مسیر مبدا و مقصد را مشخص کنید و با کسر مبلغ از اعتبار شما تاکسی به مقصد هدایتان کند و هر بار با استفاده از دعوت دوستان مبالغ مستقیماً به اعتبار شخص دعوت کننده افزوده می شود.

 

مهندس فتحی افزود: اگر می خواهیم برای نسل آینده زندگی موفق و راحتی رقم بزنیم بدون برنامه ریزی و سرمایه گذاریی دقیق و منسجم امکان پذیر نیست .

 

وی در پایان با دعوت از متخصصات نرم افزار گفت: شرکت کوباک افراد متخصص از کردستان و استان های همجوار در حوزه ی آی تی و نرم افزار، شبکه و امنیت و در زمینه ی گرافیک و انیمیشن را با تسهیلات خاصی جذب می کند و علاقمندان می توانند به خیابان سید قطب، شرکت کوباک مراجعه نمایند.

 

آدرس لینک اپلیکیشن کوباک هم به شرح ذیل است ؛

 

دوست داری زندگی برات آسون تر بشه؟ با ما سریع، ارزان، آسان و مطمئن سفر کنید.

https://kubak.co/Join/passenger/KBKaBBscKBsa

 

انتهای پیام/

  سه شنبه 11 اردیبهشت 1397 | 12:47

  کد خبر : 29618

  منتشر کننده : م ر/a

  هیچ نظری ثبت نشده است!

  کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
  لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  نام *
   

  کد امنیتی Captcha image
   
     

  ADS

   

  کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید