کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

فرماندار دهگلان خواستار حل مشکلات مجموعه ورزشی شهید علیزاده شد/ سرانه ورزشی در دهگلان برای هر نفر کمتر از 30 سانتیمتر است

کمبود امکانات ورزشی دهگلان,مدیر کل دفتر فنی,سلامت وشادابی,عدم توجه به ورزش دهگلان,پیگیری مشکلات ورزشی,فرماندار دهگلان ,کمبود سرانه فضای ورزشی دهگلان

فرماندار دهگلان در بازدید مجموعه شهید علیزاده خواستار پیگیری حل مشکلات و بهره برداری در آینده نزدیک شد.

به گزارش کُردتودی، شهرستان دهگلان با توجه به نوپا بودن دارای مشکلات عدیده در همه زمینه ها به خصوص ورزش می باشد.


 با توجه به اینکه ورزش شهرستان در استان، کشور و حتی جهان حرف برای گفتن داشته و دارد وجود ظرفیت،پتانسیل و استعداد ورزشی شهرستان شهره است اما متاسفانه کمبود مکان و امکانات ورزشی بزرگترین معضل و مشکل ورزش و هیئتهای ورزشی شهرستان است.


هر چند ورزش شهرستان در سنوات قبل مورد بیمهری قرار گرفته است و به این مهم توجهی نشده است می طلبد مسئولان استان و شهرستان در این راستا توجه ویژه داشته باشند.


فرماندار دهگلان صبح امروز به همراه مدیرکل دفتر فنی استانداری کردستان در بازدیداز مجموعه ورزشی شهید علیزاده و مشاهده مشکلات آن خواستار پیگیری و رفع سریع مشکلات مجموعه شد.

 


جمال ارشدی گفت: ورزش به عنوان یکی از مهمترین ارکان شادابی و سلامت جسم و روح و شاخصه اصلی اجتماعی، فرهنگی در زندگی مردم  نقش اساسی دارد و زندگی انسان را تحت شعاع خود قرار می دهد.


وی با بیان اینکه شهرستان دهگلان در زمینه استعداد ورزشی و عناوین درکشور واستان سر آمد است اظهار داشت متاسفانه در زمینه ورزشی  کم کاری و کوتاهی شده است.


فرماندار دهگلان با اشاره به کمبود فضای ورزشی در دهگلان گفت: متاسفانه شهرستان از لحاظ فضای ورزشی در مضیقه است و سرانه ورزشی در دهگلان کمتر از 30 سانتی متر است درحالیکه سرانه فضای ورزشی در دنیا برای هرنفر 5 متر است.


وی در ادامه گفت: برای پیگیری پروژه ها باید مدت زمان برای تحویل آن تعیین می شد که عدم توجه در این راستا ناشی از خطای انسانی است و این مشکلات باید در شهرستان حل شود.


 ارشدی در ادامه با تاکید بر حل مشکل مجموعه و بهر ه برداری آن در آینده نزدیک گفت: کل اعتبارات برای این مجموعه 2 میلیارد و 300 میلیون تومان بوده که یک میلیارد و 300 میلیون تومان از محل اعتبارات استانی و یک میلیارد تومان آن هم از محل اعتبارت ملی بوده است.


وی با اشاره به مشکلات ورزشی این مجموعه به خصوص زمین چمن خواستار پیگیری مشکل و رفع سریع آن شد و گفت: ماباید شرایطی فراهم کنیم که فرهنگ ورزش در میان جوانان و جامعه نهادینه شود و به عنوان یک اصل و نیاز اساسی مورد توجه تمام خانواده ها قرار گیرد.

 

منبع: دهگلان شیدا

 

انتهای پیام/sh.s
.

دوشنبه 3 اردیبهشت 1397 | 12:33

کد خبر : 29526

منتشر کننده : الف ق/d

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید