کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

مدیرشبکه بهداشت درمان بیجار اعلام کرد؛

راه اندازی انجمن خیرین سلامت در بیجار

شبکه بهداشت و درمان بیجار، دکتر مظاهری، نشست فعالین فضای مجازی، نقد، اتاق فکر، بیجار، بیجار بام ایران

مدیر شبکه بهداشت و درمان بیجار با بیان اینکه نقد سازنده برترین نقدها است از راه اندازی انجمن خیرین سلامت با هدف کمک به بهداشت و درمان بیجار خبر داد.

به گزارش کُردتودی، محمد مظاهری شامگاه گذشته در جمع اصحاب رسانه، مجموعه سازمان های مردم نهاد و فعالین فضای مجازی بیجار با اشاره به نقد منصفانه و بر پایه اطلاعات صحیح گفت: نقد منصفانه و به دور از غرض ورزی  اصحاب رسانه و سازمان های مردم نهاد و مجموع فعالین در فضای مجازی راهگشایی برای  حل مشکلات موجود خواهد بود.

 

وی با بیان اینکه مشکلات وکاستی ها در همه جا به چشم میخورد اظهار داشت: انعکاس به موقع مشکلات وارائه راهکار برای رفع مشکلات بهترین کار برای مرتفع کردن آن است.

 

مدیرشبکه بهداشت ودرمان با بیان اینکه از انتقادات استقبال می نماید و واهمه ایی ندارد گفت:انتقادات باید با ارائه راهکار توام باشد تا باعث جهش به سمت توسعه گردد.

 

وی لازمه اظهار نظر وانتقاد را علم کامل به مسائل دانست و عنوان کرد: انتقاد اگه براساس اطلاعات صحیح درباره مسئله نباشد سمت وسویی منفی به مسائل خواهد بخشد ونه تنها مشکل را رفع بلکه بزرگتر می نماید.

 

تشکیل اتاق فکر شبکه بهداشت و درمان بیجار

 

وی از تشکیل اتاق فکر در شبکه بهداشت ودرمان خبر داد وگفت: در آینده ایی نزدیک اتاق فکری، از مجموعه افراد صاحب نظر تشکیل خواهد شد تا بتوان گامی در راستای توسعه و پشرفت در حیطه بهداشت و درمان برداشته شود.

 

وی اظهار داشت: انجمن خیرین سلامت، راه اندازی درمانگاه شبانه روزی،راه اندازی مرکز فوریت  ۱۱۵ در بابارشانی و اخذ مجوز برای راه اندازی دومین مرکز فوریت پزشکی در بیجار وجاده خورخوره از اقدامات شش ماهه گذشته در راستای توسعه بهداشتی درمانی در دیار گروس است.

 

مدیر شبکه بهداشت ودرمان ادامه داد: ارتقای سیستم رادیولوژی و تهیه دستگاه پیشرفته تصویر برداری برای اتاق عمل و مجهز کردن سیستم امحای زباله از دیگر اقدامات می باشد.

 

63 درصد مردم بیجار در سامانه سیب ثبت نام کرده اند

 

وی در ادامه در رابطه با سامانه الکترونیکی سیب گفت: تا باحال ۶۳درصد از جمعیت شهرستان و ۶۶درصد جمعیت روستاها در این سامانه ثبت نام نموده و خدمات دریافت کرده اند.

 

مظاهری تاکید کرد: مردم عزیز می توانند از ساعت ۷:۳۰الی ۱۴:۰۰ جهت ثبت نام در این سامانه با در دست داشتن کارت ملی در۴ مرکز بهداشتی واقع در سطح شهر ثبت نام نموده و از مجموعه خدمات رایگان این مراکز بهرمند شوند.

 

وی افزود: بیمارستان امام حسین بیجار، عنوان دوستدار مادر وسلامت را از دانشگاه علوم پزشکی دریافت نموده وکمترین آمار سزارین را درسطح استان به خود اختصاص داده است و کلاسهای آموزشی زایمان فیزیولوژیک را، راه اندازی نموده است.

 

مظاهری در پایان اظهار داشت: امید است با هم فکری صحیح و یاری افراد دلسوز بامجموعه بهداشت ودرمان شاهد پیشرفت وتوسعه در مسائل بهداشتی ودرمانی باشیم.

 

انتهای پیام/sh.s

چهارشنبه 29 فروردین 1397 | 09:41

کد خبر : 29452

منتشر کننده : ط ج/bj

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید