کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

جزئیات اسیدپاشی به یک دانش آموز ۱۱ ساله در کرمانشاه!

پسربچه 11 ساله ساکن اسلام آبادغرب براثر سوختگی به بیمارستان امام خمینی (ره) منتقل شد و به سرعت در بخش سوختگی مورد مداوا قرار گرفت.

به گزارش کُردتودی، رئیس مرکز آموزشی و درمانی امام خمینی (ره) کرمانشاه درباره اسیدپاشی به دانش آموز و مداوای قربانی که دچار ۹ درصد سوختگی عمیق از ناحیه صورت و قسمتی از بدن در بخش سوختگی این بیمارستان توضیحلتی ارائه داد

اسیدپاشی به دانش آموز

دکتر بهنام رضا مخصوصی افزود: روز یکشنبه ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه صبح پسربچه ۱۱ ساله ساکن اسلام آبادغرببراثر سوختگی به بیمارستان امام خمینی (ره) منتقل شد و به سرعت در بخش سوختگی مورد مداوا قرار گرفت.

اسیدپاشی به دانش آموز

اسیدپاشی به دانش آموز

وی اظهار کرد: امروز یک عمل بر روی قسمت های سوخته این پسر نوجوان انجام شد و به طور حتم در روزهای آینده به عمل های دیگری نیز نیاز خواهد بود.

وی با اشاره به عارضه جدی در صورت این پسر، گفت: چشم این نوجوان اسلام آبادی نیز به شدت آسیبدیده که امیدواریم با تلاش های تیم مجرب سوختگی بیمارستان بتوانیم ازعارضه وی کم کنیم.

دستگیری متهم اسیدپاشی به دانش آموز در اسلام آبادغرب

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه نیز از دستگیری یکی از متهمان اسیدپاشیخبر داد و گفت: به دنبال اعلام مرکز فوریت های پلیسی مبنی بر وقوع یک فقره اسید پاشی که روز یکشنبه(۲۶ فروردین) در اسلام آبادغرب رخ داد، موضوع به صورت ویژه تحت بررسی قرار گرفت.

سرهنگ محمدرضا آمویی، با بیان اینکه این حادثه در مقابل یکی از مدارس رخ داده است، ادامه داد:پس از حضور ماموران در محل مشخص شد که نوجوانی ۱۱ ساله مورد حمله اسید پاشی قرار گرفته است.

وی اظهار کرد: این دانش آموز از ناحیه سمت راست صورت و پشت ۲ کتف مجروح شده و اکنوندر حال طی کردن مراحل درمانی در بیمارستان است.

معاون اجتماعی انتظامی کرمانشاه با بیان اینکه ۲ متهم در این خصوص شناسایی شدند، افزود:یکی از آن ها دستگیر و متهم دیگر فراری است که تلاش برای دستگیری وی ادامه دارد.

وی در پایان و با بیان اینکه متهمان اسید پاشی نسبت فامیلی با یکدیگر ندارند، تصریح کرد: علت وقوع این حادثه اختلافات شخصی بوده است.

ایرنا

  چهارشنبه 29 فروردین 1397 | 00:41

  کد خبر : 29435

  منتشر کننده : م ر/a

  هیچ نظری ثبت نشده است!

  کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
  لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  نام *
   

  کد امنیتی Captcha image
   
     

  پیشنهاد سردبیر:

  آرشیو پیشنهاد سردبیر

  گزارش و تحلیل:

  آرشیو گزارش و تحلیل
   

  کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید