کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

رئیس هیئت ووشوی کردستان خبر داد؛

احداث اولین سالن ووشو در ناحیه منفصل شهری نایسر سنندج

هیئت ووشو کردستان، فرزاد زارعی، ورزش کردستان، سالن ووشو، مسابقات ووشو

رییس هیئت ووشوی کردستان از احداث اولین سالن ووشو در ناحیه منفصل شهری نایسر سنندج در سال جاری خبر داد.

به گزارش کُردتودی، صبح امروز رئیس هیات ووشو استان به همراه جمعی از مسئولین کمیته های اجرایی با رئیس اداره کل ورزش وجوانان استان کردستان دیدار کردند.

 
فرزاد زارعی رئیس هیات ووشو استان کردستان ضمن تبریک سال نو و آرزوی موفقیت برای ورزش استان کردستان در تمامی رشته ها،از زحمات اداره کل ورزش و جوانان برای برگزاری انتخابات ریاست هیات ووشو استان کمال تشکر و قدردانی را داشت.
 
 زارعی در ادامه با معرفی کادر فنی جدید که تصدی کمیته های مختلف را برعهده گرفته اند، گزارشی از سوابق و رزومه کاری اعضا را بیان کرد.
 
زارعی در ادامه گفت: ورزش ووشو جایگاه بالایی درمیان جامعه مخصوصا قشر جوان دارد که با ایجاد روحیه سلامت و شور و نشاط می تواند در به وجود آمدن بزهکاری های اجتماعی جلوگیری کند.
 
زارعی افزود: ووشوی استان نیاز به یک تحول جدی دارد که این امر نیاز به کسب بودجه و جذب اسپانسر می باشد.
 
وی عنوان کرد: برنامه های جدید و متفاوتی برای سال1397 درنظر گرفته ایم که میتوان به افتتاح اولین سالن ووشو در مناطق حاشیه شهر مخصوصا ناحیه منفصل شهری نایسر، برگزاری کارگاه های تخصصی آموزش ووشو، برگزاری اولین جنگ بزرگ ورزشی ووشو در تابستان، کارگاه های آموزش استعدادیابی و آموزش پایه ووشو، اشاره کرد.
 
در ادامه جلسه حامد جولایی مدیر کل ورزش و جوانان استان کردستان با تبریک به رئیس هیات و کادر فنی جدید ووشو استان ضمن آرزوی موفقیت عنوان کرد: تمام پتانسیل و زیرساخت های ممکن را برای پیشرفت ووشو در استان به کار خواهند گرفت.
 
جولایی در ادامه افزود: پتانسیل ورزش رزمی در استان بسیار بالا بوده که با برنامه ریزی منسجم میتوان ورزشی قهرمانی را در سطح بالایی افزایش داد.
 
مدیرکل ورزش و جوانان استان در ادامه با تقدیر از عملکرد قهرمانان ووشو استان ادامه فعالیت ووشو را در استعدادیابی حرفه ای و انضباط کاری دانست.
 
وی گفت: با درخواست کمک مالی از طرف رئیس محترم هیات موافقت شده است که برای بررسی بیشتر در جلسات بعدی مورد بررسی بیشتر قرارمیگیرد.
 
جولایی افزود: باید ورزش ووشو در نواحی منفصل شهری بیشتر معرفی و فعالیت نماید.
 
میرکل ورزش استان در ادامه با درنظر گرفتن یک سوله استاندارد جهت تمرینات تخصصی و استاندارد ووشو در بخش های تالو و ساندا در برنامه ریزی های سال جاری خبرذداد.
 
وی همچنین با تشکیل وافتتاح اولین سالن ووشو در ناحیه نایسر موافقت کرده وعنوان کرد: نیازمندی های لازم توسط اداره مربوطه رفع خواهد شد.
 
مدیر کل ورزش استان با اعلام برگزاری اولین دوره مسابقات قهرمانی کشور در رده سنی بزرگسالان برای اولین بار در استان کردستان خبرداد که در حال انجام نامه نگاری ها و موافقت های کلی است. 
 
انتهای پیام/sh. S

دوشنبه 27 فروردین 1397 | 21:16

کد خبر : 29425

منتشر کننده : a.p

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

پیشنهاد سردبیر:

آرشیو پیشنهاد سردبیر

گزارش و تحلیل:

آرشیو گزارش و تحلیل
 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید