کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

با حضورمردم و مسئولین شهرستان دهگلان

جشن معراج و مبعث پیامبر (ص) در دهگلان برگزار شد

جشن مبعث,معراج پیامبر (ص),گروه تکفیر,دوران جاهلیت,هدایت ورستگاری,جهل وخرافه پرستی

با حضور مردم و مسئولین دهگلان جشن معراج و مبعث پیامبر (ص) در شهرستان دهگلان برگزار شد.

به گزارش کُردتودی، جشن مبعث و معراج پیامبر (ص) عصر امروز با حضور مردم و مسئولین شهرستان در کانون شهید مطهری شهر دهگلان برگزارشد.


ماموستا محمدی امام جمعه دهگلان در این مراسم معنوی ضمن تبریک عید معراج و مبعث گفت: دین اسلام دین وحدت، برادری و مهربانی است و مسلمانان باید با وحدت بیشتر حافظ دین مبین اسلام باشند.

 

 وی افزود: در زمان جاهلیت که مردم درجهل و نادانی و خرافه پرستی بودند خداوند برای هدایت و نجات این قوم پیامبری از همان مردم برای هدایتشان مبعوث نمود.


 ماموستا محمدی افزود: پیامبر و یارانش برای دین مقدس اسلام سختیهای بسیاری را تحمل نمودند و ما مسلمانان نباید به همین سادگی از دین اسلام بگذریم  بلکه باید برای معرفی بهتر این دین تلاش کنیم.

 

 وی در ادامه گفت: امروز دشمنان در قالب دین اسلام برای خشن جلوه دادن این دین محمدی دست به قتل عام و کشتار مسلمانان زده اند و مسلمان رابه برای رسیدن به اهداف شوم خود به جان مسلمان انداخته اند.

 

امام جمعه دهگلان گفت: امروز در این منطقه بخاطر تعدد قومیت و مذهب دشمن درصدد تفرقه و اختلاف است که ما باید خیلی هوشیار باشیم.

 

 وی در ادامه اظهار داشت: دشمنان دین همیشه درصدد خشن جلوه دادن دین اسلام و پیامبر (ص) بوده اند تا با اینکار مردم را از دین اسلام دور نمایند.

 

امام جمعه دهگلان گفت: کسانی که به اسلام ضربه زدند و باعث شدند که اسلام به عقب بیفتد مسلمانانی بودند که از دین اسلام برداشت نادرست کردند و اگر مسلمانان برداشت درست از اسلام داشته باشند استکبار و اسرائیل نمی توانند هیچ کاری برعلیه ما انجام دهند.

 

 وی افزود: امروز گروه تکفیر به اسم اسلام دست به قتل و کشتار مسلمان وحتی زنان و بچه های بی دفاع نموده اند که در هیچ یک از مذاهب اسلام مورد قبول نیست.


 ماموستا محمدی از مسلمانان خواست که تنها راه  پیشرفت دین مقددس اسلام اتحاد و برادری بین مسلمانان است که مسلمانان با اینکار می توانند سد راه نفوذ دشمنان باشند و نگذارند دشمنان دین اسلام برای رسیدن به اهداف شوم خود تفرقه و دو دستگی میان مسلیمن ایجاد نمایند.

 

منبع :دهگلان شیدا

 

  انتهای پیام/a.p

 

 

یکشنبه 26 فروردین 1397 | 19:52

کد خبر : 29418

منتشر کننده : الف ق/d

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

پیشنهاد سردبیر:

آرشیو پیشنهاد سردبیر

گزارش و تحلیل:

آرشیو گزارش و تحلیل
 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید