کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

مسؤول جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی کردستان:

نشاط در کردستان زمانی محقق می‌شود که خانواده ها فرزند بیکار نداشته باشند/ برخی مدیران از روی لجبازی دستاوردهای سفر رهبری به کردستان را بازگو نمی‌کنند

عباس حسین پناهی، دغدغه کردستان، آمار بیکاری، اشتغال، رقص و پایکوبی، نشاط و شادابی، مدیران کردستان، انتقاد، عملکرد دولت

مسؤول جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی کردستان با بیان اینکه نشاط و شادابی لازمه زندگی است، گفت: نشاط زمانی محقق می‌شود که خانواده ها فرزند بیکار نداشته باشند اما متأسفانه عده‌ای نشاط مردم را در رقص و پایکوبی می‌بینند.

به گزارش خبرنگار کُردتودی، عباس حسین پناهی ظهر امروز در دیدار اعضای جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی کردستان با نماینده ولی فقیه در استان کردستان، اظهار داشت: از زمانی که جبهه مردمی تشکیل شد در راستای اهداف انقلاب اسلامی و گفتمان انقلابی قدم‌های خوبی برداشته است.

 

وی با بیان اینکه جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی یک تشکل فراجناحی و خارج از مجوعه احزاب است، ادامه داد: کسانی که با هر فکر و عقیده‌ای به امام، رهبر، نظام و شهدا اعتقاد دارند زیر چتر این جبهه قرار می‌گیرند.

 

مسؤول جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی کردستان با تأکید براینکه ایران گلستان در آتش است، اذعان کرد: حمله سه کشور جنایتکار آمریکا، فرانسه و انگلیس و از همه آنها جنایتکارتر یعنی عربستان به کشور سوریه به شدت محکوم است.

 

وی با انتقاد از اینکه امروز متأسفانه در مملکت ما افراد غیرانقلابی, با نام مسؤول در بسیاری از پستهای مدیریتی کشور حضور دارند، گفت: دشمنی برخی مسؤولان با جبهه مردمی به اندازه‌ای است که امروز برخی مدیران به چند نفر از کارمندان خود که عضو این جبهه هستند برای حضور در این جلسه اجازه نداده‌اند!، اما ما آزاده بار آمده‌ایم و هیچ وقت سنگر را ترک نخواهیم کرد.

 

حسین‌پناهی با اشاره به برکات سفر مقام معظم رهبری در اردیبهشت 88 به کردستان، عنوان کرد: برخی از مدیران استان از روی لجبازی زورشان می‌آید دستاوردهای این سفر را بیان کنند و بعضاً این دستاوردها را نیز به نام کسان دیگری تمام می‌کنند.

 

مسؤول جبهه مردمی نیروهای انقلابی کردستان با بیان اینکه امروز وحدت نیروهای انقلابی بسیار مورد نیاز است و اینکه به فصل پروردگار افق نظام روشن است، گفت: مردم ایران نظام را دوست دارند اما از مدیران نالایق گله‌مندند.

 

وی با تأکید بر اینکه نظام جمهوری اسلامی ایران مدیرانی انقلابی نیاز دارد، گفت: مردم کردستان مردمانی نجیب، قدردان و شریف هستند اما از مدیران دروغگو بیزارند.

 

حسین‌پناهی با اظهارامیدواری از اینکه ان‌شاءالله امسال تمام کارهای انجام نشده در سال‌های گذشته جبران شود، اظهار داشت: چرا نمایندگان دولت در کردستان اقدمات خود در حوزه اقتصاد مقاومتی در سال 96 را گزارش نمی‌دهند و چرا برنامه‌های خود برای سال 97 را اعلام نمی‌کنند؟!

 

وی در ادامه با قدردانی از رسانه کُردتودی، این سایت را رسانه مردم خواند و گفت: سایت کُردتودی شجاعانه دغدغه های مردم را بیان می‌کند.

 

حسین‌پناهی با بیان اینکه نشاط و شادابی لازمه زندگی است، گفت: نشاط زمانی محقق می‌شود که خانواده ها فرزند بیکار نداشته باشند اما متأسفانه عده‌ای نشاط مردم را در رقص و پایکوبی می‌بینند.

 

وی افزود: دولت می‌گوید در کردستان اشتغال ایجاد کرده، بیاید بگوید این اشتغال در کجا ایجاد شده که مرم ما از آن خبر ندارند، از سازمان بازرسی می‌خواهیم که براقدامات مدیران نظارت داشته باشد تا آمار دروغ ارئه ندهند.

 

مسؤول جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی کردستان گفت: اگر داد می‌زنیم این نشانه تندروی نیست بلکه نشانه دغدغه مندی ما است و دولتمردان به جای لجبازی کردن به انتقادات پاسخگو باشند.

 

وی گفت: ان‌شاءالله در پایان سال 97 تولید داخلی کردستان تقویت شده باشد و آمار بیکاری در این استان کاهش یابد.

 

انتهای پیام/a.p

یکشنبه 26 فروردین 1397 | 13:56

کد خبر : 29415

منتشر کننده : a.p

کریمی پاسخ یکشنبه 26 فروردین 1397 | 15:28

0
9

به جای رقص و پایکوبی در فکر اشتغال جوانان باشند.
جوان اگر شغل داشته باشد نیازی به رقص و پایکوبی نخواهد داشت
چون آرامش و تشکیل خانواده برای جوان از هر رقص و پایکوبی بهتره.
جناب استاندار برگزاری مراسم رقص و پایکوبی را موفقیت برای خود و زیر مجموعه اش
میداند و احساس میکند برگزاری این مراسم توسعه کردستان است

بهار پاسخ یکشنبه 26 فروردین 1397 | 23:30

0
9

توسعه کردستان سپردن مسئولیت های استانی به بومی های استان
و اعتماد به نیروهای توانمند خودمان میباشد
نه اینکه با وجود این همه نخبه باتجربه کردستان برای مدیرکلی از استانهای
همجوار نیرو بیاورید
جناب آقای استاندار خوشحال بودیم که استاندار بومی داریم
اما می بینم به جای استفاده از داشته های بسیار استان برای اداره کل
ثبت احوال از آذربایجانشرقی نیرو آورده ای
امیدوارم کاری نکنید که بعدا بگوییم ای کاش استاندار غیربومی داشتیم.

حیدر پاسخ دوشنبه 27 فروردین 1397 | 08:12

0
14

با سلام و احترام به شما و تشکر از بازگو نمودن این سخنان حق و صادقانه. من به نوبت خویش از ایشان یعنی آقای حسین پناهی که دلسوزانه مشکلات مردم را بیان می نماید حقیقتا کمال تشکر را دارم و اجرشان با خدای متعال که در مقابل این .... و ... دولتی به حق سخن گفته اند. خدا شاهده دیگر در بعضی ادارات ظلم و جنایت و نارضایتی را به اوج رسانده اند. در اداره کلی در همین استان فردی را با هزاران ایراد از جمله روانی و اخلاقی و ده ها پرونده مالی به معاونت گمارده اند که به ولله نارضایتی های مدنی را روز افزون ادامه می دهد و مدیرکل هم فقط در فکر خویش سوزوکی زیرپایش و حفظ خویش است و ده ها ... و سمن ها و پیمانکاران و کارمندان که از این شخص روانی و دیوانه و خشن و عقده ای ناراحت هستند ، نمونه ای کوچک از نابسامانی های این استان هست که معلوم نیست آیا استاندار به هوش است ؟؟؟؟

میرزایی پاسخ دوشنبه 27 فروردین 1397 | 08:59

0
21

سایت کرد تودی من هم به عنوان یک شهروند کردستانی ممنونم از اینکه شجاعانه سخنان این مرد شجاع را منتشر میکنید. بنده مصاحبه قبلی ایشان را که در همین سایت منتشرشد را خواندم واقعا خوشحال شدم که تفکر جمنا فراحزبی است دقیقا یاد کسانی افتادم که در دوران جنگ خالصانه برای سر بلندی ایران و نظام خون خود را هدیده میدادند. پرسیدم دیدم جناب حسین پناهی یک معلم است درود به یک فرهنگی که اینچنین شجاعانه از مردمان دیار خود دفاع میکند. ان شاءالله خداوند دشمنان نظام و رهبر فرزانه و مردهای ذلسوزی مانند حاجی حسین پناهی را رسوا بکند . برادر به یک دلیل نظر دادم که ثابت کنم طبق فرمایش خودتان مردم کردستان قدر شناس هستند با دل و جان حمایتت میکنیم . پیروز و سر بلند باشید. بازم کرد تودی ممنونم

کرد احمدی پاسخ دوشنبه 27 فروردین 1397 | 09:17

0
16

گزارش قبلی که تحت عنوان( سخنان آتشین عباس حسین پناهی در انتقاد به عملکرد دولت در کردستان) در تاریخ 21/1/97 در همین سایت نشر داده بودید بنده را دگرگون کرد واقعا در اداره ای که مشغول به خدمت هستم برایم قابل درک است مدیریت ضعیف و فکر منافع شخصی خود و....... متاسفانه کسی یا دستگاهی نیست که این مدیران را مورد بازخواست قرار بدهد . بازهم شاهد نقد بهتر از این اقای حسین پناهی هستیم شکر خدا انسان های دلسوز اعتراض خود را با آتش دادن سطل زباله و بی حرمتی به ارزش ها نشان نمی دهند اینچنین حکیمانه و دلسوزانه مشکلات مردم دردمند را بازگو میکنند .درود به شرفتان

باقر پاسخ سه شنبه 28 فروردین 1397 | 08:21

0
9

خدا حفظش کند آقای حسین پناهی رو که این دنیا پرستانو رسوا میکند که بزرگترین لطمه رو به نظام زدند. ای لعنت براین تفکر دنیا طلبیشان . مدیرکل و معاون داریم در همین استان که اینقدر جفاها در حق ملت کردن و متاسفانه چون به استاندار خودشان را میچسپانند همچنان در حال تاختن و ایجاد نارضایتی در بین مردم هستن. تورو به جدتان کاری کنید اینها مردمو دیوانه کردند

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

پیشنهاد سردبیر:

آرشیو پیشنهاد سردبیر

گزارش و تحلیل:

آرشیو گزارش و تحلیل
 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید