کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر کردستان:

در جشن‌های نوروزی پرچم کسانی بالا رفت که از گوش بریده رزمندگان تسبیح درست می‌کردند/ برخی برنامه‌های صدا و سیما مبتذل است

محمود الله مرادی، ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر کردستان، جشنهای نوروزی کردستان، جشن نوروز، کومله، دموکرات، ستا احیا

دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر کردستان با تأکید براینکه مخالف شادی مردم نیستیم و با اشاره به برخی حواشی در جشن‌های نوروزی امسال کردستان، ادامه داد: در برخی جشن‌ها اصول و ارزش‌های انقلاب نادیده گرفته شد و متأسفانه چون اجرا کننده این برنامه‌ها دولت نبود در برخی جاها پرچم کسانی بالا رفت که زمانی لگد به سینه پاسداران می‌زدنند و از گوش‌های بریده آنها تسبح درست می‌کردند.

به گزارش خبرنگار کُردتودی، محمود الله‌مرادی روز گذشته در اولین نشست تخصصی ائمه جمعه استان کردستان با موضوع «حمایت از کالای ایرانی» که با حضور استاندار و نماینده ولی فقیه در سالن همایشات کتابخانه امام خامنه‌ای سنندج برگزار شد، عنوان کرد: جامعه ما امروز در جایگاهی قرار گرفته که همه دنیا برعلیه آن قد علم کرده‌اند، البته از اول انقلاب هم اینگونه بوده و زمانی در همین استان کردستان روحانیون به خاطر وجود گروهک‌های ضدانقلاب بدترین شرایط عمر خود را تجربه کردند و شکنجه‌های بسیاری متحمل شدند.

 

وی با بیان اینکه انقلاب ما را روحانیت به پیروزی رساند و هدف انقلاب هم احیای ارزش‌ها بود، تصریح کرد: در انقلاب اسلامی هدف از آزادی، آزادی‌های شهوانی و حیوانی نبود بلکه هدف این بود که آمریکا حق وحشی‌گری از ما نگیرد و یا یک گاو پرست هندی ناموس ما را طبابت نکند.

 

الله مرادی بیان کرد: امروز همه خود را به آب و آتش می‌زنند که تلگرام محفوظ شود اما همین تگرام نظام خانواده را در ایران از هم گسیخته کرده است، در تعجبم که ما حاضریم اسرائیل اطلاعات شخصی ما را رصد کند اما از پیام رسان داخلی استفاده نکنیم و این درد است.

 

دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر کردستان خاطرنشان کرد: آمریکا در جنگ نرم می‌خواهد آرام و به تدریج ارزش‌ها را از جامعه ما بگیرد و مردم ما را قورباغه پز کند.

 

وی در ادامه با اشاره به استقبال خوب مسافران نوروزی استان کردستان، عنوان کرد: امسال مسؤولان در پذیرایی از مهمانان نوروزی مدیریت خوبی داشتند و نیروهای انتظامی نیز امنیت کامل را در ایام تعطیلات نوروز برقرار کردند.

 

الله مرادی با تأکید براینکه مخالف شادی مردم نیستیم و با اشاره به برخی حواشی در جشن‌های نوروزی امسال کردستان، ادامه داد: در برخی جشن‌ها اصول و ارزش‌های انقلاب نادیده گرفته شد و متأسفانه چون اجرا کننده این برنامه‌ها دولت نبود در برخی جاها پرچم کسانی بالا رفت که زمانی لگد به سینه پاسداران می‌زدنند و از گوش‌های بریده آنها تسبح درست می‌کردند.

 

دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر کردستان گفت: عده‌ای در این استان حرف از آزادی و دموکراسی می‌زنند اما در جلسات شبانه خود تلاش می‌کنند که یک نیروی ارزشی را از مسند مدیریت پایین بکشند و حتی زیردستان خود را به خاطر توجه به نیروهای ارزشی سرزنش و توبیخ می‌کنند.

 

وی ادامه داد: ما از ائمه جمعه انتظار داریم که به منکرات حساس باشند و منکرات هم تنها حجاب نیست، به گفته رهبر انقلاب حفظ نظام بالاترین معروف است. وی افزود: نمی‌دانم چرا عده‌ای از کردستان تحلیل نادرست دارند، این توهین به مردم است که بخواهند با رقص و پایکوبی آنها را به نظام وابسته کنند، مردم کردستان برای این نظام خون داده‌اند و بهتر از ما می‌فهمند.

 

الله مرادی با اشاره به برخی برنامه‌های به دور از فرهنگ کردستان، گفت: در یکی از برنامه‌های موسیقی صدا و سیمای کردستان کلمات مبتذلی بر زبان آورده می‌شود که انسان از گوش کردن آن شرمش می‌آید.

 

دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر کردستان با بیان اینکه یک درصد قائل به به برخورد فیزیکی، جناحی و ... در اجرای امر به معروف و نهی از منکر نیستیم، گفت: دولت باید بداند اگر اشکالی دارد این اشکال به پای نظام نوشته می‌شود و دولت جدای از نظام نیست.

 

وی تأکید کرد: دولت باید مردم را نسبت به ارزش‌ها حساس کند چرا که اگر غفلت کنیم به روزی برخواهیم گشت که کومله و دموکرات ما را در گونی کرده و از کوه‌ها پایین می‌انداختند.

 

انتهای پیام/a.p

پنجشنبه 23 فروردین 1397 | 09:22

کد خبر : 29393

منتشر کننده : a.p

حسین پاسخ پنجشنبه 23 فروردین 1397 | 12:11

0
0

در دستگاه فرهنگی یعنی اداره کل ... و ...که مدیرانشان از خوشحالی سراز پا نمیشناختن

برهان... پاسخ پنجشنبه 23 فروردین 1397 | 20:36

0
1

کاملا درست که تغییرات سمت و سوی خوبی ندارد
نیروهای ارزشی کم کم دارند حذف میشوند و
مسائل حزبی و جناحی در مدیریتها خود را نشان میدهد
قرار بود نیروهای کارکشته و جوان و باتجربه اهل سنت
در مدیریتها به کار گرفته شوند
شعارهای جناب رییس جمهور درباره اقوام و مذاهب را همه به یاد داریم
مثل اینکه فقط تبلیغات برای رای بود و حالا بایگانی شده
مگر یک نیروی جوان و باتجربه اهل سنت بومی در کردستان
برای اداره کل ثبت احوال پیدا نمیشد که جناب استاندار
از تبریز یک نفرغیر بومی را برای اداره کل ثبت احوال آورده
مردم همه چیز را میبینند و می دانند

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

پیشنهاد سردبیر:

آرشیو پیشنهاد سردبیر

گزارش و تحلیل:

آرشیو گزارش و تحلیل
 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید