کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

سخنان آتشین عباس حسین پناهی در انتقاد به عملکرد دولت در کردستان + فیلم

جبهه مردمی, عباس حسین پناهی, عملکرد دولت, دولت روحانی, مدیران کردستان, رقص, پایکوبی, صدا و سیمای کردستان, گردشگری کردستان, مجری صدا و سیما

آنچه که در این گزارش می‌خوانید و مشاهده می‌کنید انتقاد شدید به عملکرد ضعیف دولتمردان در کردستان است.

به گزارش کُردتودی، به نقل از تسنیم, عباس حسین پناهی در بازدید از دفتر خبرگزاری بین‌المللی تسنیم در استان کردستان با انتقاد از عملکرد ضعیف دولتمردان در کردستان اظهار داشت: متأسفانه اکثر کارگاه‌ها و کارخانه‌های استان رو به تعطیلی و نابودی است و به جز تعدادی نگهبان کسی در آنجا فعالیت ندارد و این سبب نابسامانی است.

وی گفت: متأسفانه ما مدیریت انقلابی نداشته‌ایم چراکه یک مدیر انقلابی خداترس، متعهد و پای کار است و هیچ وقت اجازه نمی‌دهد بی‌عدالتی رواج یابد اما امروز برخی از مسئولان تنها به فکر خود و خانواده خودشان هستند و اگر از این حالت خارج شویم و استعدادها را دریابیم کشور به پیشرفت‌های بسیاری دست خواهد یافت.

مسئول جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی کردستان تصریح کرد: سئوال از مسئولان دولتی این است که در سال گذشته چند جلسه اقتصاد مقاومتی کردستان در استان برگزار شد، خروجی، راهکارها و عملکرد این جلسات کجاست؟ چرا مردم نتیجه آن را در زندگی خود مشاهده نکرده‌اند.

وی گفت: استان کردستان بهترین کشاورزی و محصولات باغی را دارد اما چون کسی از این ظرفیت‌ها حمایت نمی‌کند و از خارج محصولات را وارد می‌کنیم سبب ضربه‌زدن به روستاییان و در نتیجه مهاجرت، حاشیه‌نشینی و معضلات شده است.

دولتمردان "هیچ" برنامه‌ای برای رفع "بیکاری" جوانان کردستانی ندارند

حسین‌پناهی با اشاره به معضل و آمار بالای بیکاری در استان افزود: دولتمردان در کردستان بی‌برنامه هستند و کاری برای رفع بیکاری جوانان نکرده‌اند و هیچ برنامه‌ای هم ندارند و تنها جلسات برگزار می‌کنند، هرچند اشتغالی ایجاد نشده بلکه روز به روز آمار بیکاری افزایش پیدا می‌کند.

دولتمردان در کردستان "خیارفروشی" را شغل محسوب می‌کنند

وی با اشاره به وعده‌های رئیس جمهور در رابطه با ایجاد شغل برای جوانان اظهار کرد: "روحانی" بیاید برای مردم مشخص کند کدام شغل را ایجاد کرده و کدام جوان فارغ‌التحصیل دارای شغل شده است، دولتمردان در کردستان "خیارفروشی و سربازی رفتن" را شغل محسوب می‌کنند.

مسئول جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان کردستان گفت: موفقیت دولت آرزوی ما است چراکه هرگز نخواسته‌ایم دولت شکست بخورد اما هنگامی که می‌بینیم مدیران نالایق بر مسند هستند و در بحث اقتصادی، برجام و رفع مشکل بیکاری کاری صورت نگرفته نقد می‌کنیم و این تندروی نیست.

وی با بیان اینکه متأسفانه کسانی که مسئول هستند اعتماد به نفس و باور این را ندارند که از مردم عذرخواهی کنند، ادامه داد: مسئولانی که نتوانسته‌اند، شعار سال گذشته را تحقق بخشند از مردم عذرخواهی نمی‌کنند و فقط شعار می‌دهند و این سبب دوری مردم از آنها می‌شود.

وعده‌ دولتمردان برای توسعه صنعت گردشگری در کردستان محقق نشد

مسئول جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان کردستان خاطر نشان کرد: مردم ما قدرشناس هستند و عذرخواهی از مسئولین را قبول می‌کنند اما دروغ را تحمل نمی‌کنند.

وی با اشاره به بیانیه جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان کردستان در روزهای نخست سال، گفت: در جلسه‌ای که با استاندار کردستان نیز داشتیم، مطرح کردیم که بدون هیچ چشمداشت و در نظر گرفتن مسائل سیاسی به مسئولان دولتی در راستای رفع مشکلات مردم استان کمک می‌کنیم.

حسین‌پناهی افزود: از استاندار کردستان بابت اینکه با اعضای نیروهای انقلاب اسلامی جلسه و وقت گذاشتند، قدردانی می‌کنیم.

وی اظهار کرد: استاندار کردستان و معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان فردی اخلاق‌مدار هستند اما دیگر معاونان و کسانی که در اطراف آنها هستند، بزرگ‌ترین لطمه را به استان خواهند زد.

مسئول جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی کردستان در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به وعده‌های دولتمردان برای توسعه صنعت گردشگری در استان گفت: سئوال اینجاست که توسعه صنعت گردشگری کجاست؟ آیا به‌جز رقص و پایکوبی پیشرفتی حاصل شده است؟

مردم کردستان زمانی شاد می‌شوند که "بیکاری" از بین برود؛ رقص و پایکوبی مُسَکِن موقتی است

وی با اشاره به ظرفیت‌های عظیم شهر سنندج در حوزه گردشگری عنوان کرد: سئوال اینجاست که رئیس میراث فرهنگی چه کاری برای این شهر کرده است، آیا فقط رقص و پایکوبی برگزار و نمایندگان مجلس را دعوت می‌کنید؟ از نمایندگان و مسئولان انتظار داریم موضوع گردشگری را به‌صورت جدی پیگیری کنند و تنها به رقص و پایکوبی خلاصه نشود.

مسئول جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی کردستان خاطر نشان کرد: مردم کردستان زمانی شاد می‌شوند که دیگر بیکاری در خانواده آنها نباشد، گرانی و رکود از بین برود، بی‌عدالتی و آدم‌های فاسد در ادارات نباشند، با مفسدان برخورد جدی شود، چراکه رقص و پایکوبی همانند مُسَکِن موقتی است.

انتظار از استاندار کردستان

وی با بیان اینکه مردم نظام را دوست دارند اما از دولتمردانی که شعار می‌دهند و عمل نمی‌کنند، خسته‌اند، گفت: از استاندار و معاون سیاسی وی انتظار داریم تا عملگرا و انقلابی به میدان بیایند و در رودربایستی، تملق و چاپلوسی اطرافیانش گیر نکند چراکه تملق و چاپلوسی بزرگترین آسیب را به مردم می‌رساند.

حسین‌پناهی افزود: استاندار کردستان از شاه‌نظری مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای کردستان، رئیس صنعت، معدن و تجارت کردستان و مدیرکل میراث فرهنگی کردستان بپرسد که در حوزه کاری خود چه کاری برای مردم کرده‌اند؟ نه اینکه با رقص و پایکوبی در فلان سالن مردم را موقتاً شاد کنند و پس از نوروز باز هم بیکار و بدون هیچ پولی برای یک کیسه برنج ارزان‌تر در صف‌های طویل انتظار خواهند کشید چراکه این برای نظام بد است.

وی با اشاره به انتصاب فرمانداران در شهرستان‌های استان اظهار کرد: سئوال اینجاست کسانی که در سمت فرمانداری منصوب شده‌اند، کدام یک از آنها می‌توانند در زمینه اقتصادی و مدیرتی موفق باشند، چه عملکردی داشته‌اند که برای این سمت‌ها انتخاب شده‌اند؟

مسئول جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان کردستان گفت: از مسئولان دولتی کردستان این انتظار را داریم که در پایان سال 97 با این همه ظرفیت و پتانسیل موجود در استان اقدامات و کارهای خود را به مردم اعلام کنند.

انتقاد از عملکرد مدیرکل صدا و سیمای کردستان

وی در بخش دیگر از سخنان خود با انتقاد از عملکرد مدیرکل صدا و سیمای کردستان بیان کرد: مدیرکل صدا و سیمای کردستان اگر به‌دنبال رفع مشکلات اقتصادی مردم است، مسئولان دولتی را دعوت کند و یک فرد و خبرنگاری دعوت شود که متملق‌گو و چاپلوس نباشد بلکه صریح الجهه و انقلابی باشد تا از آنها تعریف نکند و واقعیت‌ها را بیان کنند.

مسئول جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان کردستان خاطر نشان کرد: فرهنگ مردم این خطه تنها رقص و پایکوبی نیست در صورتیکه متأسفانه صدا و سیمای کردستان محل رقص و پایکوبی شده و این برای نظام ما بد است و به جای اینها در زمنیه تحقق شعار سال، رفع مشکلات اقتصادی مردم، توسعه صنعت گردشگری و کشاورزی کار کنند.

حسین‌پناهی افزود: اگر برخی در صدا و سیمای کردستان به‌دنبال مسائل انتخاباتی هستند و از طریق برگزاری مسابقات خوانندگی، رقص و پایکوبی سعی در جمع کردن رأی دارند، مردم اینها را می‌فهمند.

 

 

انتهای پیام/sh.s

سه شنبه 21 فروردین 1397 | 23:02

کد خبر : 29378

منتشر کننده : a.p

محمد کردستانی پاسخ چهارشنبه 22 فروردین 1397 | 14:02

0
42

با سلام و درود خدمت مسئولین محترم کورد تو دی من اقای حسین پناهی را نمی شناسم اما بسیار خوشحال شدم که چنین انسان های با غیرتی هستند که بدون ملاحظه تمام دغد غه های مردم دردمند استان کردستان را مطرح نموده اند. خوشا به سعادتشان. اگر تفکر مسئول جبه مردمی انقلاب اسلامی کردستان چنین باشد من با دل و جان در خدمت ایشان و آن تفکر خدمت به خلق کردستان هستم .لطفا در صورت امکان ادرس دفتر ان حزب را برای خوانندگان بزارید با احترام.

تواضعی یکشنبه 2 اردیبهشت 1397 | 13:41

لطفا بفرمائید چگونه میتوانیم با آقای حسین پناهی ارتباط برقرار کنیم

حیدر پاسخ چهارشنبه 22 فروردین 1397 | 22:54

0
26

با سلام و تشکر از کردتودی که سخنان افرادی دلسوز مردم رو پخش میکنه. جای تشکر از این برادر دلسوز هست که صادقانه به ظلم های این دولت منفعت طلب انتقاد کرده اند. حقیقتا این دولت با تفکر مادی گرایش دارد به مردم ظلم میکند و حاصل آن این همه بیکاری و فقر در این استان هست. ای کاش افرادی که برای مطامع دنیوی چسپیده به این دولت هستند کمی فکر کنند و بدانند که دنیا زودگذره. خدا شاهده در این استان بعضی از مدیران کل موجبات نارضایت مدنی رو دارن ایجاد میکنند با ظلم ها و تبعیض ها و دزدی هایشان و متاسفانه با چاپلوسی برای استاندار کماکان بر تخت قدرت در حال تاختن هستن.

علی پنجشنبه 23 فروردین 1397 | 12:20

حقیفتا نارضایتی مدنی رو دارن ایجاد میکنند. در اداره ای که مدیر کل ناتوان و دروغ گو هست و معاونی بی منطق و ضدارزشی و خشن و روانی و دارای ده ها پرونده رو به کار میگذارد که داد و آه پیمانکاران، ارباب رجوع ،کارمندان خود آن اداره و ده ها هیت ورزشی و جوانان این استان را در میاورد آیا انتظار هست نارضایتی مدنی ایجاد نگردد؟؟؟

حسین پاسخ پنجشنبه 23 فروردین 1397 | 08:10

0
30

با سلام و تحیت به شما. بسیار از مسول جبهه مردمی نیروهای انقلاب تشکر میکنیم که حرف دل مردم رنج دیده را گفتند. ببینید مسولین دولتی در این استان چکار میکنند. با میل خودشان افراد را از نان خوردن می اندازند- پارتی بازی میکنند- بیکاری ایجاد میکنند- برای خودشان بهترین حقوق و ماشین را از بیت المال تهیه میکنند- افراد شاغل در سرکار را اخراج میکنند تا اقوام خویش را جایگزین آنها نمایند- ناامیدی و بی اعتمادی به نظام را در جامعه ایجاد میکنند و ده ها ظلم دیگر. به وحدانیت الله مصداق این سخنان واقعیت هست و اینجانب میتوانم با آدرس به محضر این فرد بزگوار انقلابی ارایه نمایم

ali karemi پاسخ پنجشنبه 23 فروردین 1397 | 11:40

0
29

سلام جناب حسین پناهی. برادر شیر مادرت حلالت . واقعا مدت هابود کسی را ندیده بودم حرف دل ما ها را بزند به جان فرزندانم من 3 فرزندم لیسانس و فوق لیسانس هستند چند سال است فارغ التحصیل شده اند اما دریغ از کار افسرده شدن پسربزرگم سنش به بالای 30 سال رسیده این همه قول و وعده شنیدیم اما همش فریب بوده من به خدا پناه میبرم توبه میکنم به روحانی رای دادم نزد فرزندانم و امثال فرزندانم شرمنده ام . به دولت روحانی میگویم به کردستان مدیون هستید دعاهایامان بدرقه شما جناب ریس جمهور

احمد پاسخ پنجشنبه 23 فروردین 1397 | 21:15

0
21

سلام خدمت استاد ارجمند حاج عباس حسین پناهی بنده افتخار دارم که شاگرد استاد ارجمندی مثل شما هستم بسیار عالی بود حرف دل همه ما دانشجویان که انتظار اینده روشن و شغل و کار با امنیت را از دولت داریم را فرمودی اما جز وعده چیزی ندیدیم بسیار ممنون ای شیرمرد بزرگ

حامد پاسخ یکشنبه 26 فروردین 1397 | 13:48

0
14

آفرین بر شرف و غیرتت که حرف دل همه مردم را زدی

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

پیشنهاد سردبیر:

آرشیو پیشنهاد سردبیر

گزارش و تحلیل:

آرشیو گزارش و تحلیل
 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید