کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

بازدید استاندار کردستان از پروژه‌های عمران شهری سنندج/ شهردار: عملیات اجرایی چندین پروژه عمرانی در آینده نزدیک آغاز می‌شود

بازدید استاندار کردستان از پروژه های سنندج، پروژه های عمران شهری سنندج، استاندار کردستان، بهمن مرادنیا، شهرداری سنندج، حشمت الله صیدی

شهردار سنندج گفت: با برنامه ریزی صورت گرفته عملیات آغاز چندین پروژه عمرانی در مناطق مختلف سطح شهربزودی آغاز می شود.

به گزارش خبرنگار کُردتودی، استاندار کردستان بهمراه شهردارسنندج  و جمعی از مدیرانی استانی در یک بازدید سه ساعته از روند پیشرفت فیزیکی پروژ های عمرانی سطح شهر بازدید نمودند.

 

استاندار کردستان اظهار داشت: دستگاههای اجرایی  باید تمام توان خود را جهت رفع مشکلات و معضلات  سطح شهر به کار گیرند.

 

بهمن مرادنیا بیان کرد: سنندج بعنوان مرکز استان کردستان بایدبه بهترین شکل  از لحاظ توسعه فضای سبز و مبلمان شهری زیبا و آراسته شود.

 

وی اعلام کرد: بصورت مستمر و ویژه از روند  پیشرفت فیزیکی پروژه های عمرانی بازدید خواهم نمود و تمام دستگاها باید در سایه تعامل و همفکری مشکلاتی که باعث زمان بر شدن اجرای پروژ های عمرانی خواهد شد را رفع کنند.

 

شهردار سنندج در این بازدید اظهار داشت: در در راستای کاهش و روانسازی ترافیک در حال حاضر چندین پروژه عمرانی در نقاط مختلف سطح شهر فعال است.

 

حشمت اله صیدی بیان کرد: پروژه عمرانی  احداث بلوار 36 متری دگایران ،احداث بلوار 30 ننله ،پروژه بلوار 30 متری اتصال دگایران به نظام مهندسی و ادامه اتصال بلوار کردستان به بلوار ساحلی از جمله پروژه های فعال این شهرداری است.

 

وی گفت: برنامه ریزی لازم برای اجرای چندین پروژه عمرانی دیگر صورت گرفته که در آینده نزدیک با مشخص شدن پیمانکار از طریق فراخوان عملیات اجرایی آنها هم آغاز خواهد شد.

 

صیدی عنوان کرد: یکی از مشکلات اجرای پروژه های عمرانی بحث معارض ملکی است که معارض های که بین دستگاههای دولتی است باید با تعامل بیشتر رفع شود.

 

در این بازدید سه ساعته استاندار کردستان از پارک شهدای 28 دی، کمربندی آبیدر، جاده حسن آباد ،پروژه های عمرانی در دگایران ،پارک جنگلی توس نوذر، پارک بانوان و ادامه اجرای طرح اتصال بلوار کردستان به بلوار ساحلی بازدید نمودند.

 

 

استاندار کردستان نیز با بیان اینکه سنندج باید از لحاظ مبلمان شهری، فضای سبز و مناطق تفریحی و وضعیت ترافیک در وضعیت بهتری باشد گفت: تصمیمات مناسبی در همه بخش‌های مدیریت شهری اتخاذ شده است که با اجرایی شدن آن تصمیمات سنندج از وضعیت بهتری برخوردار خواهد شد.

وی بازدید از پروژه‌های شهری به اتفاق معاونین، شهردار و دیگر تصمیم گیران امور شهری را نشان از اهتمام جدی به ایجاد فضای مطلوبتر شهری در سنندج ارزیابی کرد و افزود: سنندج بعنوان مرکز استان باید از لحاظ فضای سبز، اماکن تفریحی و گردشگری ومسایل ترافیکی باید متحول شود.

مرادنیا اظهار داشت: مجموعه تصمیمات گرفته شده باید با تلاش و کار شبانه روزی مدیران اجرایی و به اتمام برسد که این مهم حتما نقش موثری در افزایش رضایت مندی شهروندان خواهد داشت.

استاندار کردستان در ادامه سخنان خود ورودی های شهر سنندج را در همه محورها دارای مشکل و نیازمند ساماندهی جدی عنوان کرد و گفت: ورودی همدان به سنندج و سنندج به سقز از جمله موارد مهمی است که باید در زمان مناسب اجرا و به اتمام برسد.

مرادنیا همچنین از دیگر موارد مهم و خواسته مردم در پروژه های شهری را ساماندهی جاده حسن آباد ذکر کرد و گفت: در این رابطه مسکن و شهرسازی و شهرداری سنندج موظف شده‌اند در این رابطه تصمیم گیری کنند و ما نیز بعنوان دولت در خصوص تامین اعتبار برای اجرای آن مساعدت خواهیم کرد.

استاندار کردستان همچنین گفت: در بازدیدهای به عمل آمده از وضعیت عمومی شهر سنندج بر اتمام پروژه بلوار کردستان که نقش بسزایی در کاهش ترافیک دارد تاکید ویژه دارم.

 استاندار کردستان از کمربندی آبیدر، جاده حسن آباد، بلوار کردستان، پارک جنگلی توس نوذر، تقاطع قرآن، شهرک بهاران و برخی دیگر از نواحی دارای مشکل بازدید و در جریان مجموعه مشکلات ومعضلات شهری سنندج قرار گرفت و تصمیمات مهمی نیز در این رابطه اتخاذ شد.

 

انتهای پیام/a.p

سه شنبه 21 فروردین 1397 | 08:30

کد خبر : 29366

منتشر کننده : a.p

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

پیشنهاد سردبیر:

آرشیو پیشنهاد سردبیر

گزارش و تحلیل:

آرشیو گزارش و تحلیل
 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید