کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

فرماندار دهگلان در مراسم تجلیل از ورزشکاران شهرستان:

توسعه ورزش در کنترل آسیبهای اجتماعی نقش موثر دارد/ 2 الی 3 مدیریت شهرستان دهگلان به بانوان واگذار می شود

تجلیل از ورزشکاران,کنترل آسیب اجتماعی,توسعه ورزش دهگلان,حل مشکلات ورزش دهگلان,انتصاب مدیران بانو درشهرستان,کنترل اوقات فراغت

فرماندار دهگلان در مراسم تجلیل از ورزشکارن وهیئتهای ورزشی شهرستان توسعه ورزش را درکنترل آسیبهای اجتماعی موثر دانست.

به گزارش کُردتودی، با حضور فرماندار دهگلان و رئیس اداره ورزش و جوانان مراسم تجلیل از ورزشکاران در سالن اجتماعات فرمانداری دهگلان برگزار شد.


 در این مراسم جمال ارشدی فرماندار دهگلان با اشاره به نشاط اجتماعی و کنترل آسیبهای اجتماعی در جامعه بهترین راهکار را توسعه ورزش شهرستان دانست.


 وی با اشاره به عدم مدیریت اوقات فراغت اظهار داشت: مشکل عمده ما این است که اوقات فراغت به درستی مدیریت نشده و به حال خود رها شده است که درایام تعطیلات تابستان و ایام نوروز فرزندان ما اگر امکانات و فضای ورزشی نباشد به سمت و سوی دیگرهدایت می شوند که چه بسا دچارمشکلات و آسیب اجتماعی شوند.

 
ارشدی گرایش فرزندان و حتی افراد دیگر جامعه به  فضای مجازی را ناشی از عدم کنترل اوقات فراغت دانست و گفت: نگرش ما توسعه ورزش است و کسانی هم که در این راستا  فعالیت کنند پشتیبانی خواهند شد.

 

فرماندار دهگلان با اشاره به مشکلات مطرح شده شهرستان از سوی ورزشکاران اظهار داشت: مشکلات ورزشی شهرستان باید به صورت اولویت بندی و بخش بخش در بحث امکانات ، سالنهای ورزش، تجهیزات کار شود.

 


 وی در ادامه گفت: تلاش ما این است فضای فراهم شود که بخشی از کارهای ورزشی به بخش خصوصی واگذار شود چونکه بخش دولتی تا حدی توان دارد اما در بخش خصوصی محدودیت نداریم و هر آنچه درتوان باشد به حوزه های مختلف به ورزش دهگلان کمک خواهد شد.

 

 توازان اعتبار باید برا اساس جمعیت و ساختار ایجاد شود


 فرماندار دهگلان گفت: در سال 97  در دو قسمت تملک دارائیها  وماده 180 برنامه ورزشی باید طوری ارائه شود که توازن منطقه ای بوجود آید که تقسیم اعتبار در بخش بلبان آباد ودهگلان تفاوت آنچنان نداشته باشد ومتناسب با جمعیت وساختار بودجه اختصاص یابد.


 ارشدی در ادامه با تاکید بر تقویت ورزشهای روستایی گفت: باید مسابقات شهرستانی در داخل روستاها نیز صورت گیرد و در این راستا بخشدداریها و دهیارها نیز کمک خواهند کرد.


 فرماندار شهرستان دهگلان خطاب به ورزشکاران شهرستان گفت: درصدد تغییرات مثبت و سازنده برای ورزش شهرستان و دیگر حوزه ها هستم که دراین زمینه نیاز است کلیه اقشار در بحث سرمایه گزار وجذب سرمایه گزاری کمک کنند تا شاهد پیشرفت  خوبی درسطح شهرستان باشیم.


ارشدی با اشاره به عهده دار بودن دو الی 3 مدیریت شهرستان توسط بانوان گفت: بحث جنیست مهم نیست بحث تخصص و توانمندی است و بانوانی که مهارت و تخصص دارند باید ازظرفیت آنان استفاده شود زیرا در دین مقدس اسلام هم از تبعیض میان جنیست به شدت پرهیز شده است.

 

منبع: دهگلان شیدا


انتهای پیام/a.p

 

سه شنبه 29 اسفند 1396 | 08:27

کد خبر : 29190

منتشر کننده : الف ق/d

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

پیشنهاد سردبیر:

آرشیو پیشنهاد سردبیر

گزارش و تحلیل:

آرشیو گزارش و تحلیل
 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید