کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

دلجویی از خانواده شهدا وظیفه ی مسئولان به شمار می رود/ خدمات سپاه در مناطق محروم قابل تقدیر است

حجت الاسلام مهدی شفیع خانی در دیدار با خانواده شهدا ضمن تقدیر و تشکر از آنان اظهار داشت: خانواده شهیدان ما در راه انقلاب سختی های زیادی را متحمل شدند. شفیع خانی با بیان اینکه امنیت و آرامش کنونی را مدیون و مرهون خون شهیدان هستیم افزود: دلجویی و سرکشی از

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه سقز دلجویی و سرکشی از خانواده شهدا را از وظایف مسئولان دانست.

به گزارش کُردتودی، حجت الاسلام مهدی شفیع خانی در دیدار با خانواده شهدا ضمن تقدیر و تشکر از آنان اظهار داشت: خانواده شهیدان ما در راه انقلاب سختی های زیادی را متحمل شدند.

 

شفیع خانی با بیان اینکه امنیت و آرامش کنونی را مدیون و مرهون خون شهیدان هستیم افزود: دلجویی و سرکشی از خانواده شهدا از وظایف مسئولان به شمار می رود.

 

در ادامه خانواده یکی از شهدا اذعان داشت: ما تا آخرین نفس در خدمت انقلاب و رهبر انقلاب خواهیم بود.

 

برادر شهیدان سعیدزاده نیز در سخنانی به شرح حالی از زندگانی خود پرداخت و گفت: از سال 1360 از روستای مرزی هیرمیدول به سقز کوچ کرده و خانوادگی به استخدام سپاه پاسداران درآمدیم.

 

 حجت الاسلام مهدی شفیع خانی در دیدار با خانواده شهدا ضمن تقدیر و تشکر از آنان اظهار داشت: خانواده شهیدان ما در راه انقلاب سختی های زیادی را متحمل شدند. شفیع خانی با بیان اینکه امنیت و آرامش کنونی را مدیون و مرهون خون شهیدان هستیم افزود: دلجویی و سرکشی از خانواده شهدا از وظایف مسئولان به شمار می رود. در ادامه خانواده یکی از شهدا اذعان داشت: ما تا آخرین نفس در خدمت انقلاب و رهبر انقلاب خواهیم بود. برادر شهیدان سعیدزاده نیز در سخنانی به شرح حالی از زندگانی خود پرداخت و گفت: از سال 1360 از روستای مرزی هیرمیدول به سقز کوچ کرده و خانوادگی به استخدام سپاه پاسداران درآمدیم. خانواده شهدا، خدمات سپاه، مناطق محروم، نمایندگی ولی فقیه، جمشید رضایی، فرمانده سپاه سقز ماموستا دکترعابد نقیبی یکی دیگر از اعضای خانواده شهدا با بیان اینکه تا امروز بسیجی بوده ایم و بسیجی خواهیم ماند افزود: به شخصه علاقه ی خاصی به قشر بسیج دارم، دشمنان تاکنون نیز نقطه ضعفی از سپاه و بسیج نیافته و این نشانه قدرت این نهاد انقلابی است. نقیبی به اقدامات سپاه در حوزه های محرومیت زدایی پرداخت و گفت: سپاه در مناطق اهل تسنن خدمات زیادی ارائه کرده است که میتوان به خدمات طرح شهید شوشتری در استان سیستان و بلوچستان اشاره کرد. وی در ادامه به بیان خاطرات زندگی خود پرداخت و اضافه کرد: در زمان پهلوی سختی های زیادی را متحمل شده ام تا جایی که پدرم 6 سال را در زندان پهلوی سپری کرده و مورد شکنجه های سنگین قرار گرفته است. نقیبی افزود: درس طلبگی را از همان بچگی در کلاس های پدرم آموختم و تمام دروس را که به سایر طلبه هایش یاد می داد را حفظ و دوره میکردم. وی از اسیر شدن 45 روزه خودش توسط دمکرات گفت و اظهار داشت: در سال 63 در سن دوازده سالگی به جرم جاسوسی دستگیر و مورد ضرب و شتم ضدانقلاب قرار گرفتم. نقیبی در پایان خاطرنشان کرد: جوانان ما هیچ چیزی از ناامنی ندیدند که امروز قدردان امنیت باشند. سرهنگ جمشید رضایی فرمانده سپاه سقز نیز در سخنانی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ی شهدا اظهارداشت: دیداربا خانواده شهدا و ایثارگران برای مسئولان یک افتخار و فرصتی مغتنم برای دلجویی از خانواده آنان است. رضایی افزود: نهاد ارزشی و انقلابی سپاه پاسداران با تمام توانايی ها و ظرفيت های خاص خويش توانسته خدمات ارزنده ای با هدف رفع محروميت زدايی در مناطق محروم استان ها انجام دهد. این دیدارها در راستای کنگره 5400 شهید کردستان و گرامیداشت یاد و خاطره 608 شهید شهرستان سقز صورت گرفت. انتهای خبر/

 

ماموستا دکترعابد نقیبی یکی دیگر از اعضای خانواده شهدا با بیان اینکه تا امروز بسیجی بوده ایم و بسیجی خواهیم ماند افزود: به شخصه علاقه ی خاصی به قشر بسیج دارم، دشمنان تاکنون نیز نقطه ضعفی از سپاه و بسیج نیافته و این نشانه قدرت این نهاد انقلابی است.

 

نقیبی به اقدامات سپاه در حوزه های محرومیت زدایی پرداخت و گفت: سپاه در مناطق اهل تسنن خدمات زیادی ارائه کرده است که میتوان به خدمات طرح شهید شوشتری در استان سیستان و بلوچستان اشاره کرد.

 

وی در ادامه به بیان خاطرات زندگی خود پرداخت و اضافه کرد: در زمان پهلوی سختی های زیادی را متحمل شده ام تا جایی که پدرم 6 سال را در زندان پهلوی سپری کرده و مورد شکنجه های سنگین قرار گرفته است.

 

نقیبی افزود: درس طلبگی را از همان بچگی در کلاس های پدرم آموختم و تمام دروس را که به سایر طلبه هایش یاد می داد را حفظ و دوره میکردم.

 

وی از اسیر شدن 45 روزه خودش توسط دمکرات گفت و اظهار داشت: در سال 63 در سن دوازده سالگی به جرم جاسوسی دستگیر و مورد ضرب و شتم ضدانقلاب قرار گرفتم.

 

نقیبی در پایان خاطرنشان کرد: جوانان ما هیچ چیزی از ناامنی ندیدند که امروز قدردان امنیت باشند.

 

سرهنگ جمشید رضایی فرمانده سپاه سقز نیز در سخنانی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ی شهدا اظهارداشت: دیداربا خانواده شهدا و ایثارگران برای مسئولان یک افتخار و فرصتی مغتنم برای دلجویی از خانواده آنان است.

 

 رضایی افزود: نهاد ارزشی و انقلابی سپاه پاسداران با تمام توانايی ها و ظرفيت های خاص خويش توانسته خدمات ارزنده ای با هدف رفع محروميت زدايی در مناطق محروم استان ها انجام دهد.

 

این دیدارها در راستای کنگره 5400 شهید کردستان و گرامیداشت یاد و خاطره  608 شهید شهرستان سقز صورت گرفت.

 

منبع: گولان سقز

 

انتهای پیام/sh.s

یکشنبه 20 اسفند 1396 | 23:43

کد خبر : 29100

منتشر کننده : ف م/g

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

پیشنهاد سردبیر:

آرشیو پیشنهاد سردبیر

گزارش و تحلیل:

آرشیو گزارش و تحلیل
 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید