کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای کردستان در کارخانه لاستیک بارز:

هدف آموزشی سازمان ارتقاء مهارت و صیانت از شغل فرد جویای کار است/ آموزش فنی و حرفه ای کردستان حائز رتبه دوم کشوری است

نیروی کار ماهر,ارتقاء نیروی کار ,آموزش مهرات,کارخانه لاستیک بارز کردستان,کار گاه آموزشی, آموزش مهارتی

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای کردستان در بازدید از کارخانه لاستیک بارزآموزش را ارتقاء مهارت جهت صیانت از شغل فرد جویای کار دانست.

به گزارش کُردتودی، شامگاه گذشته مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای کردستان به همراه امام جمعه، رئیس آموزش فنی و حرفه ای و رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی از کارخانه لاستیک بارز کردستان باز دید کردند.


 سید جمیل احمدی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای کردستان هدف از این بازدید را همفکری با برنامه ریزی سال 97 کارخانه لاستیک بارز در جهت تقویت آموزش پرسنل عنوان کرد و گفت سازمان آموزش فنی وحرفه ای کردستان دراین راستا آماده همکاری است.


احمدی با اشاره به رسالت آموزش فنی و حرفه ای در حوزه آموزش مهارتی و آموزش حین کار اظهار داشت: سازمان فنی و حرفه ای متولی آموزشهای مهارتی غیر رسمی در کشور بوده که این آموزش مهارتی می تواند منجر به صدور گواهینامه بین المللی شود.


 وی افزود: در این آموزشها دو هدف دنبال می شود یکی ارتقاء مهارت و توانمندی نیرویکار در جهت صیانت از شغل و دوم آموزش مهارت برای افراد جویای کار است.


 احمدی در ادامه با اشاره به آموزش نیروی کار گفت: امروزه در دنیا در کنار هر واحد صنفی که بخواهد داوم بیاورد باید 3 استرا تژی، واحد آرندی، آموزش پرسنل و مدیریت نو آوری که در دنیا مطرح است و می تواند آینده را حفظ و موفقیت کسب نماید باید وجود داشته باشد.


 مدیر کل فنی و حرفه ای کردستان اظهار داشت: با توجه به اینکه آموزش رسالت این سازمان است و در استان این ظرفیت وجود دارد و آموزش فنی و حرفه ای کردستان در رتبه بندی وزارت خانه رتبه دوم کشوری سال 96 را کسب نموده و هرساله توانسته این جایگاه را حفظ کند.

 


 وی در ادامه افزود: اگر در دنیای امروزی ما از نظر تجهیزات سخت افزاری و تجهیزات بروز و سرمایه گذاری در سطح  عالی باشیم اما اگر نیروی انسانی ماهر و کار آمد  نباشد قطعا از این منابع استفاده بهینه نخواهد شد.


 احمدی گفت: امروزه بزرگترین ثروتی که هر سازمان در اختیار دارد نیروی انسانی ماهر و توانمند است و نیروی انسانی هم باید دارای مهارت و دانش بروز باشد.


مدیر کل فنی و حرفه ای کردستان د ر ادامه گفت: با توجه به ظرفیت موجود در حوزه آموزش فنی و حرفه ای کردستان متاسفانه ما هنوز نتوانستیم با کارخانجات ار تباط مستمر داشته باشیم.


 وی افزود: کارخانه لاستیک بارز کردستان در زمینه آموزش مهارتی هر نیاز آموزشی داشته باشد اگر مدرس در استان هم نباشد سازمان حاضر است در خاج از استان مدرس آموزشی جهت  آموزش ارتقاء نیروی کار ماهر در اختیار این کارخانه قرار دهد.


مدیر کل آموزش فنی وحرفه ای کردستان در ادامه با اشاره به بروز رسانی کار گاههای آموزشی گفت: با توجه به نیاز بازار، تجهیزات و آموزش باید استاندارد و بروز باشد.


  وی با تاکید بر ارتقاء نیروی کار توانمند و ماهر در سطح کارخانجات استان گفت: باید از وجود نخبگان مهارتی استان که در کشور و حتی بین المللیحائز رتبه هستند استفاده کرد.

 

 منبع:دهگلان شیدا

انتهای پیام/

سه شنبه 15 اسفند 1396 | 07:02

کد خبر : 29031

منتشر کننده : الف ق/d

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

پیشنهاد سردبیر:

آرشیو پیشنهاد سردبیر

گزارش و تحلیل:

آرشیو گزارش و تحلیل
 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید