کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

دیدار دانشجویان عضو کانون همدلی دانشگاه علوم پزشکی کردستان با نماینده ولی فقیه در استان

کانون همدلی, تندیس فداکاری, دانشگاه علوم پزشکی کردستان, نهاد رهبری دانشگاه, دیدار کانون همدلی با نماینده ولی فقیه در کردستان, اهدای عضو توسط کانون همدلی, برگزاری اردوی جهادی توسط کانون همدلی داشنگاه علوم پزشکی کردستان

جمعی از اعضای شورای مرکزی کانون همدلی دانشگاه علوم پزشکی کردستان با نماینده ولی فقیه در استان دیدار کردند.

به گزارش کُردتودی، به نقل از کرددانش،دیروز جمعی از اعضای شورای مرکزی کانون همدلی دانشگاه علوم پزشکی کردستان با آیت الله حسینی شاهرودی نماینده ولی فقیه در استان دیدار کردند.

 

در این دیدار اعضای کانون همدلی به تشریح فعالیت های خود  طی دو سال اخیر که منجر به کسب تندیس ملی فداکاری دانشجویان ایران شد پرداختند که از جمله آنها تحت پوشش قرار دادن بچه های بی سرپرست و بدسرپرست، برگزاری اردوهای جهادی در روستاهای محروم استان، ترویج و اشاعه فرهنگ اهدای عضو بود.

 

دانشجویان در این دیدار به تشریح اردوهای جهادی و برنامه های راهبردی خود برای برگزاری هدفمند آن پرداختند و خواستار حمایت هرچه بیشتر نماینده ولی فقیه در استان از گروه های دانشجویی شدند که بتوانند آتش به اختیار در پی انجام کارهای فرهنگی تمییز و با مطالعه باشند.

 

اعضای کانون همدلی دانشگاه علوم پزشکی کردستان به وضعیت اهدای عضو در استان پرداختند و به توضیح فعالیت های کانون در راستای فرهنگسازی هر چه بهتر شدن این موضوع در استان و بخصوص فضای دانشگاهی پرداختند.

 

درادامه نماینده ولی فقیه در استان کردستان از این دیدار ابراز خوشحالی کردند و فعالیت هایی از این جنس کارهای صورت گرفته شده توسط همدلی را با ارزش توصیف کردند و بر لزوم ادامه این چنین فعالیت های فرهنگی در سطح گسترده تر تاکید کرد.

 

در پایان این دیدار دانشجویان عضو کانون همدلی ضمن تقدیم تقویم ترم جاری کانون همدلی به نماینده ولی فقیه در استان, با دادن هدیه ای که از تولیدات داخلی کانون بود از زحمات نماینده ولی فقیه در استان تشکر کردند.

 

گفتنی است کانون همدلی دانشگاه علوم پزشکی کردستان کانونی دانشجویی که در سال 95 با هدف مشارکت در رفع مشکلات مادی دانشجویان و کمک به نیازمندان از جمله اکرام و اطعام ایتام و مساکین، خانواده‌های بی‌سرپرست، معلولین، سالمندان, کودکان کار و همچنین تقویت فرهنگ ایثار، فداکاری و از خودگذشتگی در بین دانشجویان و ترویج اعمال بشر دوستانه در سطح دانشگاه ایجاد شد است

 

 

 

چهارشنبه 25 بهمن 1396 | 07:52

کد خبر : 28824

منتشر کننده : الف ک/kd

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

پیشنهاد سردبیر:

آرشیو پیشنهاد سردبیر

گزارش و تحلیل:

آرشیو گزارش و تحلیل
 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید