کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

مسؤولین کردستان در حاشیه عید انقلاب و در گفتگو با کردتودی عنوان کردند؛

ملت ایران دشمنان خود را بشناسند/ مردم باوجود مشکلات معیشتی پشت نظام را خالی نمی کنند/ مسؤولین پیام حضور مردم را بشنوند/ حامیان بی غل و غش انقلاب در مقابل دشمن قد علم کردند

22 بهمن 96، رهپیمایی مردم کردستان، تظاهرات مردم کردستان، راهپیمایی سنندج، اخبار راهپیمایی، جشن انقلاب، 22 بهمن

مسؤولین استان کردستان دولتمردان را به شنیدن پیام حضور حماسی ملت در راهپیمایی عید انقلاب 96 دعوت کردند.

سردار محمدحسین رجبی در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن امسال در گفت‌وگو با خبرنگار کُردتودی، با بیان اینکه 22 بهمن امسال با همه سال‌های گذشته متفاوت است، گفت: امسال ایران اسلامی به شدت از ناحیه دشمنان رصد می‌شود و با دیدن این همه یکپارچگی و وحدت ملت ایران باردیگر مأیوس و ناامید خواهند شد و خواهند فهمید برآورد آنها از کشور و ملت کاملاً اشتباه بوده هرچند که درس عبرت نمی‌گیرند!

 

 

 

وی با تأکید بر اینکه دشمنان نظام از این همه وحدت و حضور خوشحال خواهند شد، ادامه داد: این خیزش دوباره ملت ایران برای اسلام خواهی و وحدت مثال‌زدنی بود.

 

فرمانده سپاه‌ بیت‌المقدس کردستان با اشاره به هجمه تخریبها و شایعه پراکنی های دشمنان برای ضربه زدن به نظام، اذعان کرد: مردم باید دشمنان خود را بشناسند و آنگاه که شناخت پیدا کردند از آرمانها و ارزشهای انقلاب و نظام دفاع همه جانبه کنند.

 

مردم باوجود مشکلات معیشتی پشت نظام را خالی نمی کنند

 

ماموستا اقبال بهمنی مدیر تبلیغات اسلامی شهرستان سنندج نیز در حاشیه جشن انقلاب مردم سنندج در گفتگو با خبرنگار کُردتودی، گفت: 22 بهمن امسال باتوجه به دشمنی های خباثت آلود دشمنان از اهمیت بالایی برخوردار است و امسال حضور مردم نسبت به سال های گذشته بسیار پرشورتر بود.

 

ماموستا بهمنی خاطرنشان کرد: مردم ایران همواره دشمن شناسی و وظیفه شناسی خود را به انحو احسن انجام داده اند و امسال هم مردم با وجود تخریب های هجمه دار دشمن، پشت نظام، آرمانهای امام راحل و مقام معظم رهبری را خالی نکردند و پرشورتر از همیشه در صحنه حضور یافتند.

 

مدیر اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سنندج گفت: مردم هرچند مشکلات و ناراحتی هایی هم دارند اما هیچ وقت بی خیال نظام، پرچم جمهوری اسلامی و ارزشهای انقلاب نشدند.

 

 

مسؤولین پیام حضور مردم را بشنوند

 

سیداحسن علوی نماینده مردم شهرستان های سنندج، دیواندره و کامیاران نیز در مجلس شورای اسلامی نیز در حاشیه راهپیمایی امروز مردم سنندج در گفتگو با خبرنگار کُردتودی، گفت: امسال حضور مردم بسیار پرشور بود و باتوجه به وضعیت امروز خاورمیانه و تهدیدهای دشمن، ملت ایران این پیام را به کشورهای استعمارگر رساندند که هیچ وقت انقلاب و نظام خود را رها نمی کنند  و این تفکر انقلابی علارغم تمامی مشکلات اقتصادی، اجتماعی و معیشتی سست نخواهد شد.

 

وی افزود: امیدواریم مسؤولین تصمیم گیرنده هم این پیام حضور مردم را بشنوند و بخشی از مشکلات مردم را با مدیریت درست حل کنند و این را بدانند مردم ایران در هر صورت پایبند نظام هستند پس بهتر است کمی به خود بیایند.

 

 

حامیان بی غل و غش انقلاب در مقابل دشمن قد علم کردند

 

جمال شهسواری از چهره های سیاسی و مذهبی استان کردستان نیز در حاشیه عید انقلاب مردم سنندج در گفتگو با خبرنگار کُردتودی، عنوان کرد: امروز حامیان نظام و انقلاب از خود مایه گذاشتند و انسان های بی غل و غشی به صحنه آمدند تا در برابر دشمنان نظام قد علم کنند و از آن دفاع کردند.

 

شهسواری افزود: انقلاب اسلامی چون در طول این 40 سال راه را درست پیموده است امروز با حجم سنگینی از دشمنی ها مواجه است و این دشمنان می خواهند دستاوردهای نظام را کم اهمیت جلوه دهند  و اینگونه وانمود کنند که این نظام مقبولیت ندارد اما سخت در اشتباهند!

 

انتهای پیام/a.p

یکشنبه 22 بهمن 1396 | 13:30

کد خبر : 28801

منتشر کننده : a.p

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

پیشنهاد سردبیر:

آرشیو پیشنهاد سردبیر

گزارش و تحلیل:

آرشیو گزارش و تحلیل
 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید