کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

کردستان برای حفظ مرزهای ایران اسلامی، شهید داده است

سردار شریف، 22 بهمن، کردستان، راهپیمایی 22 بهمن

سردار رمضان شریف مسئول روابط عمومی و سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در مراسم گرامیداشت 22 بهمن در سنندج  گفت: مردم کردستان ایران مردمی سرافراز هستند که همه به عظمت مردم کردستان اذعان دارند, مردمی که مبارزات سنگینی در طول 39 سال از عمر انقلاب داشته اند و پا به پای نیروهای نظامی و امنیتی کشور برای استقلال, عزمت و سرافرازی ایران هزینه کرده اند.

به گزارش کُردتودی، وی افزود: نام پیشمرگان مسلمان کرد در تاریخ انقلاب ایران به عنوان مهد ایثار و فداکاری و نماینده قوم کرد ثبت شده است و در کردستان صدها شهید گلگون کفن در کنار سایر شهدای ایران برای حفظ این جغرافیا جانانه جنگیدند و جان خود را تقدیم کردند.

 

سردار شریف تصریح کرد: ارادت مردم کردستان به سنت پیامبر و قرآن مثال زدنی است و این قوم بهتر از هر کسی درک می کنند که امام راحل برای مجد و عظمت اسلام انقلاب خود را بنیان کرندد و آنها بهتر از هر کسی می دانند که رهبر با تکیه بر همه اقوام و همه ادیان و مذاهب, انقلاب را امتداداد داده است.

 

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران : امروز بعد از گذشت 39 سال از عمر انقلاب, دشمن با توطئه های پیدا و پمهان هرگز نتوانسته است که در اراده مردم کردستان خللی وارد کنند.

 

وی یادآور شد: دشمن هم بر قدرت نظامی ایران مهره تایید میزنند و دریافته اند که انقلاب ایران سکوی پیشرفتی برای امنیت مردم ایران است.

 

وی گفت: در حالی که دشمن سرمایه گذاری سنگینی برای بوجود آوردن داعش و برپایی خلافت خودخوانده داعش در منطقه برای امنیت بخشیدن به رژیم صهیونیستی کرد اما مسلمان منطقه با الگو گرفتن از تجربه های دفاع مقدس انها را سرمایگذاری عظیم خود ناامید کرد.

 


وی افزود: هر چند مردم اواره فلسطین اهل سنت هستند اما این افتخاری برای انقلاب ایران است که کنار انها ایستاده است و از انها حمایت میکند که از زیر ظلم رژیم صهیونیستی نجات پیدا کنند و این ارمانی است که امام راحل در بطن انقلاب ایران قرار داده است.

 

وی یادآور شد: امروز به برکت آگاهی, هوشیاری و بصیرت مردم ایران دوست و دشمن را به راحتی از هم تشخیص میدهند امروز میبینیم که بعد از 39 سال از عمر انقلاب و علارغم همه سنگ اندازی ها و توطئه های دشمن, کشور ایران به رشد و پیشرفت در همه ابعاد رشیده است و در اوج تحریم ها امروز به فضل الهی و به برکت هدایت های رهبر معظم انقلاب امن ترین کشور در منطقه هستیم و سکوی تحرک جدیدی از شکوفایی اقتصادی و سازندگی هستیم.

 

انتهای پیام/

یکشنبه 22 بهمن 1396 | 12:13

کد خبر : 28798

منتشر کننده : o.o

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

پیشنهاد سردبیر:

آرشیو پیشنهاد سردبیر
 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید