Go Up
kurdtoday
با حضور فرمانده سپاه دهگلان صورت گرفت:گروه : اجتماعی

افتتاح خانه عالم روستای قاضی جوب توسط بسیج سازندگی دهگلان/ مبلغ 32 میلیون تومان برای این پروژه هزینه شده است

محرومیت زدایی,قرارگاه حمزه سید الشهدا,خانه عالم روستای قاضی ج.ب,بسیج سازندگس سپاه دهگلان,

در نهمین روز از دهه مبارک فجر خانه عالم روستای قاضی جوب از توابع بخش مرکزی دهگلان افتتاح شد.

به گزارش کُردتودی،در نهمین روز از دهه مبارک فجرخانه عالم روستای قاضی جوب با حضور فرمانده سپاه دهگلان و بخشدار مرکزی این شهرستان افتتاح شد.

 

فرمانده سپاه دهگلان ضمن تبریک ایام الله دهه فجر با بیان فعالیتهای سپاه در زمینه های فرهنگی، اجتماعی و محرومیت زدایی گفت: سپاه امروز بیش از هر زمان دیگری نقش موثر خویش را درعمران و آبادانی کشور انجام داده است و با بهره گیری از روحیه ایثار و منش بسیجی، توانسته است در رفع محرومیت و آبادانی روستاها فعالیت کند.

 


 
وی با اشاره به پروژه خانه عالم روستای قاضی جوب یکی از اهداف رسالت بسیج سازندگی و سپاه را خدمت به نیازمندان و محرومان دانست و گفت: ملبغ 20 میلیون تومان از محل اعتبارات محرومیت زدایی قرار گاه حمزه سید الشهدا سپاه و مبلغ  12 میلیون تومان از کمک خیرین روستای قاضی جوب برای احداث آن هزینه شده است.

 

فرمانده سپاه دهگلان اظهار داشت: بسیج سازندگی سپاه دهگلان در عرصه عمرانی و محرومیت‌زدایی با انجام فعالیت‌های عمرانی در مناطق محروم نسبت به رفع محرومیت اقدام کرده است.

 

وی ماموریت بسیج سازندگی را خدمت رسانی در زمینه رفع محرومیت زدایی دانست و گفت: نقش سپاه و بسیج سازندگی درعمران و آبادانی روستاها موثر بوده و بسیج سازندگی درمحرومیت زدایی و زدودن فقر از چهره محرومان جامعه گامهای اساسی  برداشته و دراین زمینه ها بسیار موفق عمل نموده است.
 

 

منبع:دهگلان شیدا

 

انتهای پیام/

 

PDO Query2 Error