کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

کردستانی ها، آماده حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن/ همه می آییم تا ایران با صلابت باشد

همه می آییم، حضور در راهپیمایی، مردم سنندج، تهدید و توطئه دشمنان

پایداری و استقامت مردم مسلمان ایران در راه حفظ ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی و حراست از اعتقاداتشان ستودنی است و این پایداری و استقامت را باردیگر در راهپیمایی 22بهمن سال جاری بار دیگر شاهد خواهیم بود، چراكه ملت ایران در طول تاریخ اثبات كرده اند در همه صحنه ها اعم از نظامی، فرهنگی، سیاسی و اقتصادی حضور پررنگی دارند...

به گزارش کُردتودی، به نقل از آفتاب دل، پایداری و استقامت مردم مسلمان ایران  در راه حفظ ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی و حراست از اعتقاداتشان ستودنی است و این پایداری و استقامت را باردیگر در راهپیمایی 22بهمن سال جاری بار دیگر شاهد خواهیم بود، چراكه ملت ایران در طول تاریخ اثبات كرده اند در همه صحنه ها اعم از نظامی، فرهنگی، سیاسی و اقتصادی حضور پررنگی دارند.ملت سلحشور ایران اسلامی بارها رشد و شعور بالای انقلابی خود را در مقاطع مختلف اثبات كرده‌اند و از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاكنون، هر زمان كه نظام جمهوری اسلامی به حضور و مشاركت آنها نیاز داشته، با همه توان برای دفاع از انقلاب اسلامی و نظامشان در عرصه حاضر بوده اند و امسال نیز در22بهمن بار دیگر حماسه ای ستودنی خلق خواهند کرد.

 


دراین میان حضور مقتدرانه مردم کردستان در صحنه های مختلف انقلاب اسلامی همیشه نقشه دشمنان را نقش برآب کرده است. حضور دشمن‌شکن کردستانی ها در صحنه های مختلف نشان دهنده این موضوع است که مردم این استان تا آخرین نفس از انقلابشان پشتیبانی می کنند.

 

 ماه سرنوشت
یکی از شهروندان سنندجی اظهارمی کند: بهمن، ماه حادثه ها و اتفاق های بزرگ و نقش آفرین در جمهوری اسلامی ایران است؛ ماهی است که در آن سرنوشت ایران ورق خورد و به شکل دیگری تجلی یافت.

 

«حسین کاکی» ادامه می دهد: این پیروزی عظیم پس از الطاف خداوند مدیون حضور گرم و پرشور مردم و رهبری حکیمانه امام خمینی(ره) بود که راه را برای تحقق این انقلاب عظیم و مردمی هموار کرد و به پشتوانه مردم ایران سرنوشت رژیمی را که تا دندان مسلح بود درهم پیچید.

 

وی می افزاید: حضور مردم در یوم الله 22بهمن نشان می دهد که نقشه های دشمنان نقش برآب است و مردم با وجود این که مشکلات اقتصادی در کشور زیاد است، اما همیشه برای پشتیبانی از انقلابشان در صحنه حاضرند.

 

تجدید پیمان
یکی از دانشجویان سنندجی نیز می گوید: با وجود این که در شرایط حساسی قرار داریم و هر روز فشار تحریم ها علیه کشور ما افزایش می یابد و دشمنان تلاش می کنند مردم را از رفتن به صحنه منصرف کنند، وظیفه همه ماست که پرشورتر و با اشتیاق بیشتر در راهپیمایی فردا حضور پیدا کنیم.

 

 

«رضا علیزاده» ادامه می دهد: بر همه ما لازم است که مانند سال های گذشته و چه بسا پررنگ تر و پرشورتر از آن در صحنه حضور یابیم و در روز22بهمن که همواره نشان از پیوند عمیق و ریشه‌دار مردم با ولایت و اعتماد آنها به مردم سالاری دینی داشته، وفاداری و بیعت دوباره خود را با اسلام ناب محمدی  نشان دهیم تا پاسخی دندان شکن به توطئه ها و نیرنگ های دشمنان و بدخواهان داده باشیم.وی تصریح می کند: اکنون مشکلات زیادی در کشور وجود دارد، اما نباید این موضوع سبب اختلاف در اصول اساسی ما شود و باید اتحاد را سرلوحه فعالیت های خود قرار دهیم.

 

 

این دانشجو از مردم کردستان می خواهد که با حضور سبز خود در صحنه، نشان دهند بصیرت سیاسی مردم این استان بالاست و باید مشت محکمی بر دهان یاوه گویان کوبید.

 

علیزاده  اضافه می کند: حضور همه قشرهای جامعه در این راهپیمایی نشان می دهد که دشمن با تحریم و فشاراقتصادی نمی‌تواند ملت ایران را به زانو درآورد و ما با حضور در خیابان‌های شهر و دیارمان با آرمان‌های انقلاب اسلامی تجدید پیمان می‌کنیم.

 

اتحاد مردم در مقابل توطئه‌ها
یکی دیگر از دانشجویان سنندجی می گوید: در شرایط حساس کنونی کشور وحدت راهبرد و رویکردی اساسی است که آن نیز با کنار گذاشتن اختلاف ها و کینه ها محقق می شود. امروز کشورمان نیازمند این وحدت است.

 

«فرید شیخی» ادامه می دهد: همه باید اختلاف ها را کنار بگذاریم و در صفوف داخلی وحدت ایجاد کنیم چراکه این موضوع اولویت نخست کشورمان است.
وی عنوان می کند: همه گروه ها و جناح ها باید برای ایجاد وحدت در صفوف مردم همراهی کنند و از حاشیه سازی برای یکدیگر اجتناب کنند.

 


شیخی اظهارمی کند: ملت ایران هر موقع باهم متحد بوده اند، توانسته اند از مهم ترین بحران ها و فتنه ها عبور کنند تا انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی آسیبی نبیند.

 


این دانشجو ادامه می دهد: دانشجویان همواره در صحنه های مختلف نظام حاضرند و در روز راهپیمایی نشان می هند که مردم پیرو خط رهبر فرزانه خود هستند.

 


شیخی اضافه می کند: شرایط اقتصادی کشور و مردم استان در وضع نامناسبی قرار دارد، اما مردم همچنان برای امنیت موجود در استان احترام قائلند و برای حفظ آن تلاش می‌کنند.

 

احیای ارزش‌های دینی


یکی دیگر از شهروندان سنندجی نیز می گوید: مردم برای احیای ارزش های دینی و حفظ آرمان ها و عزت ایرانی با همه قوا و قدرت علیه رژیم شاهنشاهی مبارزه کردند و برای پیروزی این انقلاب هزینه های زیادی پرداخته اند.


«حسین شاه ویسی» ادامه می دهد: مردم و مسئولان باید قدر انقلاب اسلامی و وحدت موجود را بدانند و با گفتار و رفتار خود بذر تفرقه نپاشند که این اقدام ناسپاسی نسبت به انقلاب اسلامی است.

 

سلاح تقوا
یک روحانی کردستانی نیز می گوید: مردم با دستان خالی و تنها با تکیه بر سلاح ایمان و تقوا علیه نظام ستمشاهی به پیروزی رسیدند، چراکه به این گفته پروردگارشان ایمان داشتند که « واعتصموا بحبل الله جمیعا و لا تفرقوا».


حجت الاسلام «سیدمهدی برزنجی» ادامه می دهد: انقلاب مردم ایران به دلیل ماهیت اسلامی که دارد، از همان ابتدا تلاش کرد تا تحولات خود را با آموزه های قرآنی هماهنگ کند و امروز می بینیم که دشمنان به دنبال گرایش توده مردم به سوی تعالیم حیات بخش اسلام دست به دامان اسلام هراسی شده اند. این موضوع نشان دهنده نفوذ و گسترش اسلام و تأثیر جهانی آن است.

 

حجت الاسلام برزنجی اظهارمی کند: وظیفه داریم انزجار خود را از استکبار جهانی با شعارهای کوبنده اعلام کنیم و در واقع حضور مردم در راهپیمایی نشان دهنده پاسداشت ارزش های انقلاب و تجددید پیمان با آرمان های بلند بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و رهبرمعظم انقلاب اسلامی است.وی اضافه می کند: دهه مبارک فجر نقطه  عطف ایران اسلامی و مرحله ای سرنوشت ساز و بی مانند در تاریخ ایران به شمار می آید، چراکه 22بهمن آغازی بود برای برپایی عدالت و آزادی و بر چیده شدن بساط ظلم و جور.

 


مشارکت گسترده مردم کردستان
ماموستا محمد امین راستی امام جمعه موقت سنندج می گوید: مردم همواره با حضور در صحنه‌های مختلف پشتیبانی خود را از نظام جمهوری اسلامی اعلام کرده‌اند و در 22بهمن سال جاری نیز با مشارکت گسترده شان نشان می‌دهند ایران گزینه‌ای قوی‌تر از گزینه آنها دارد.


وی می افزاید: 22بهمن در واقع جشن پیروزی نظام جمهوری اسلامی است و برگزاری هرچه باشکوه این جشن بزرگ وظیفه‌ای همگانی است.

 


وی اظهارمی کند: برگزاری گسترده‌راهپیمایی 22بهمن و حضور پررنگ ملت ایران دراین راهپیمایی ضمن اعلام پشتیبانی از نظام، تهدیدهای دشمنان را نیز خنثی می‌کند.


ماموستا راستی با تاکید بر حضور گسترده مردم شهیدپرور و ولایتمدار کردستان در راهپیمایی فردا اضافه می کند: مردم این استان دراین راهپیمایی در کنار سایر ایرانیان به دشمن نشان می‌دهند که هیچ تهدید و توطئه‌ای نمی‌تواند این ملت را از صحنه خارج کند.

 

 

انتهای پیام/

 

شنبه 21 بهمن 1396 | 09:12

کد خبر : 28783

منتشر کننده : م ر/a

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

پیشنهاد سردبیر:

آرشیو پیشنهاد سردبیر

گزارش و تحلیل:

آرشیو گزارش و تحلیل
 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید