کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

دعوت به حضور؛

 فردا انقلاب اسلامی زنگ 40 سالگیش را با حضور حماسی مردم به صدا درمی آورد

22 بهمن، چهلمین سال پیروزی انقلاب، انقلاب اسلامی ایران، بهمن 96، حماسه حضور

فردا همزمان با سایر کشور، در کردستان نیز برای چهلمین بار، فریاد الله اکبر جمعیت میلیونی لرزه بر اندام دشمنان طاغوتی می اندازد.

به گزارش کُردتودی، فردا بار دیگر "استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی" خط مشی و چشم انداز بلند مدت خود را با حضور حماسی مردم رقم می زند.


چهل سال است که مردم ایران هروز بیشتر از قبل به انقلاب خود ابراز علاقه می کنند، و هروز بیش از قبل وفادارتر پای عهد خود با جان و دل امضا می زنند.


مردمی که هر ساله ضد انقلاب و استکبار جهانی آنها را ترغیب می کنند که نیایند اما صبح روز 22 بهمن تمام ایران ساعت ها قبل از آغاز مراسم راهپیمایی به خیابان می آینند تا شهر را مملو از حضور کنند.

 

انقلاب اسلامی کردتودی


آنها می آیند تا به دشمنان بگویند مشکلات کشور به بیگانه ربطی ندارد، میایند که بگویند انقلاب همان انقلاب است و مردم همان مردم بهمن 57، مردم می آیند تا بگویند انقلاب اسلامی ایران تنها انقلاب آزاد، مردمی و اسلامی است که هنوز هم اصل آن فرق نکرده است.


چهل سال است، انقلاب اسلامی ایران به پشتوانه مردم و حضور حماسیشان جواب دندان شکنانه ای به ابلهانی که خود را وارث این خاک می دانند، می دهند، استکباری که ماه ها قبل از بهمن هر سال در بلندگوهای خود با قدرت صدا می زنند مردم این بهمن نخواهند آمد، اما فردای 22 بهمن هر سال به ناچار حضور پرشکوه ایرانیان را در رسانه های خود با خفت جار می زنند.

 

انقلاب اسلامی کردتودی


آری مردم ایران وارثان حقیقی این انقلاب و این نظام هستند، آنها پشت به پشت اصل و تکیه خود فریادهای چهل سال قبلشان را دوباره همراه با نسل چهارم انقلاب فریاد می زنند.


این انقلاب با مردم و حماسه حضورشان زیبا و سبز است، انقلابی که وقتی سید علی فرمان دهد، رنگ عشق سرتاسرش را می گیرد.

 

انقلاب اسلامی کردتودی

 

انقلاب اسلامی ایران با توان داخلی خود، در حقیقت با اصلی ترین توان و قدرتی که دارد، یعنی حماسه حضور مردمی که دوشادوش مسئولین و دولتمردان همواره در تمام صحنه ها حضور دارند، همواره دشمنان را در رسیدن به خواسته های شوم خود ناتوان می گذارد و آنها را ناامید از رسیدن به اهداف شومشان می کند.

 

این انقلاب سراسر شور، شوق و عشق است که زیبایی منحصر به فردی دارد و نامش همواره درخشان است.

 

انتهای پیام/

شنبه 21 بهمن 1396 | 09:26

کد خبر : 28781

منتشر کننده : o.o

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

پیشنهاد سردبیر:

آرشیو پیشنهاد سردبیر

گزارش و تحلیل:

آرشیو گزارش و تحلیل
 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید