کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

سرپرست سازمان بسیج جامعه پزشکی کردستان خبر داد:

برپایی بیمارستان تک تخصصی چشم شهدای انقلاب در مریوان

سازمان بسیج جامعه پزشکی ، کردستان ، قاسم کاوه، برپایی بیمارستان چشم پزشکی

سرپرست سازمان بسیج جامعه پزشکی کردستان از برپایی بیمارستان تک تخصصی چشم شهدای انقلاب در بیمارستان فجر مریوان خبر داد.

قاسم کاوه  سرپرست سازمان بسیج جامعه پزشکی کردستان در گفتگو با خبرنگار کُردتودی،  از برپایی بیمارستان تک تخصصی چشم شهدای انقلاب در بیمارستان فجر مریوان خبر داد.

 

وی گفت: این طرح در روزهای 25  شناسایی بیماران نیازمند که بیش از 300 نفر مورد ویزیت و غربالگری های اولیه انجام و در روزه 26 عمل جراجی انجام میگیرد و 27 ترخیص میشوند.

 

  وی افزود: بیمارستان تک تخصصی چشم پزشکی شهدای انقلاب به همت سازمان بسیج جامعه پزشکی استان کردستان و با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و بیمارستان فجر مریوان با ارائه ی خدمات تخصصی چشم پزشکی به مردم محروم منطقه برپا خواهد شد.  

 

 سرپرست سازمان بسیج جامعه پزشکی کردستان افزود: این افراد از مناطق محروم و کم برخوردار شهرستانهای مریوان ، سروآباد توسط کانونهای بسیج جامعه پزشکی شناسایی و به بیمارستان فجر مریوان اعزام خواهند شد.

 

   وی اظهار داشت: خدمت به مردم در مناطق محروم از اهدافی است که بسیج جامعه پزشکی با افتخار در این حوزه گامهای مؤثر و ارزشمندی برداشته و منشأ خدمات دهی به مردم بوده است.

 

  قاسم کاوه بیان داشت: این طرح در راستای اجرای محرومیت زدایی در استان و ارتقا شاخص های سلامت در استان برنامه ریزی شده و اجرا می شود.  

 

 کاوه در پایان گفت: خدمات ارائه شده از قبیل غربالگری اولیه، ویزیت تخصصی، ارائه دارو،عمل جراحی کلیه ی اقدامات پیش نیاز عمل جراحی از قبیل ویزیت متخصص قلب، ویزیت متخصص بیهوشی،  انجام آزمایشهای لازم، انجام گرافی ها و بستری شدن بصورت کاملا رایگان توسط سازمان بسیج جامعه پزشکی استان کردستان انجام خواهد گرفت.

 

انتهای پیام/a.p

چهارشنبه 18 بهمن 1396 | 13:40

کد خبر : 28743

منتشر کننده : a.so

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید