کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

وقتی یک معلم آزمایشگاه سودای فرماندار شدن دارد!/ نماینده مردم سروآباد چرا مهر سکوت بر لب زده است؟

معلم آزمایشگاه، استانداری کردستان، فرماندار جدید سروآباد، منصور مرادی نماینده مریوان و سروآباد، اخبار سروآباد، نماینده مجلس

بر اساس خبرهای منتشر شده قرار است سرنوشت سیاسی‌ترین جایگاه مدیریتی شهرستان سروآباد به یک معلم آزمایشگاه که در ستاد انتخاباتی روحانی فعالیت مستمر داشته است سپرده شود!

به گزارش خبرنگار کُردتودی، اخیرا خبرهایی از گوشه و کنار به گوش می‌رسد که گویا باز هم قرار است پستی حساس در حد فرمانداری به یک معلم آزمایشگاه انتقالی از آموزش و پرورش واگذار شود، امروز پیش خودم گفتم که خدایا این داستان صحت نداشته باشد اما با توجه به سوابق قبلی ناشی از انتصابات قطعا این اتفاق در عرصه سیاسی استان خواهد افتاد؛  گویا نمایندگان و مجلس نشینان ما هم اینقدر سرگرم امورات روزمره‌گی خود شده اند که چشم و گوش خود را بر چنین انتصاباتی بسته‌اند!

 

 البته باید از استاندار مرادنیا این سوال را پرسید که در چنین انتصابی کدام لایه از شایسته سالاری دیده می‌شود؟ آیا آن همه وعده حضرتعالی مبنی بر فراجناحی عمل کردن در انتصابات فقط در حد یک حرف و عمل انجام نشده خواهد ماند؟! آیا تمامی افرادی که در ستاد روحانی روزگاری چای و دسر نوش جان کرده‌اند می‌بایست همگی رخت مدیریتی بر تن بپوشند؟! آیا فردی با داشتن مدرک آزمایشگاهی بهتر نبود مدیر آزمایشگاه دبیرستانهای سروآباد شود تا اینکه  بر میز فرماندار شدن تکیه بزند؟!

 

 چرا باید سرنوشت سیاسی‌ترین جایگاه مدیریتی یک شهرستان به مهاجران سیاسی آموزش و پرورش داده شود؟ آیا واقعا فردی شایسته و توانمند در بدنه استانداری یافت نگردید که استاندار مجبور شده است از تجربیات یک فرد با مدرک آزمایشگاهی در منصب فرمانداری بهره ببرد؟!

 

 جناب مرادی نماینده مردم مریوان حداقل شما بعنوان وکیل مردمان شهر سروآباد کجائید؟ چرا مهر سکوت بر لب زده اید؟ آیا نباید سخن مردمانی باشید که زمانی به شما رای دادند و راهی مجلستان کردند؟! چرا در انتصابات اصل معامله سیاسی جای شایسته سالاری را گرفته است؟!  چرا باید جایگاه بزرگی مانند فرمانداری را اینقدر تنزل دهند؟!  آیا واقعا مشکل مردمان سروآباد نبود یک معلم آزمایشگاه در فرمانداری است؟!

 

 قطعاً همه مردم این را می‌دانند که اگر چنین انتصابی صورت بپذیرد بدون شک باید استاندار پاسخگویی وجدانهای بیداری باشد که این انتصاب سیاسی و جناحی را برنمی تابند!

 

اگر امروز معلمین آزمایشگاه با استفاده از تهاترهای سیاسی  به آسانی قبای فرماندار بودن را بر تن می‌کنند بیگمان باید معلمین فیزیک و ریاضی رخت وزیری و معاون وزیری بر تن بپوشند!! امیدوارم با عقلانیتی که در  استاندار و معاون سیاسی او وجود دارد  اجازه افتادن چنین  بدعتی را ندهند زیرا فردا و فرداها آبدارچی‌های ستاد انتخاباتی دکتر روحانی کمتر از پست بخشدار بودن را قبول نخواهند کرد!

 

هدایت کردستانی

 

انتهای پیام/sh.s

دوشنبه 16 بهمن 1396 | 12:13

کد خبر : 28717

منتشر کننده : a.p

رضایی پاسخ دوشنبه 16 بهمن 1396 | 13:18

0
0

هر بژیی هدایت کردستانی دستت درد نکند ، خوب زدید به خال، البته امیدوارم استاندار این مطالب را بخواند و به آن توجه نماید . چون گویا ایشان هم فقط صدای مثلث تصمیم گیر استان را می شنود و متاسفانه آنان مانند دوره آقای زاهدی برای استاندار مدیران را تعیین می کنند . این هم حاصل تصمیمات همان سه نفر است ، از تعیین معلم آزمایشگاه برای فرمانداری سروآبادتا انتخاب دبیر یک حزب سیاسی برای مدیرعامل جدید سازمان همیاری شهرداریها کردستان بدون هیچ تجربه و روزومه موفقی !

محمد9 پاسخ دوشنبه 16 بهمن 1396 | 19:03

0
2

برایتی دور از شان است برای نویسنده که این چنین به مقام معلم میتازید همین معلمان بودند که به شما خواندن و نوشتن یاد دادند
فقط باید بگویم خیلی براتون متاسفم
اگر با کسی مشکل دارید چرا به مقام معلم میتازید

امانی پاسخ سه شنبه 17 بهمن 1396 | 10:42

0
1

با سلام ،نویسنده محترم در این مسئله مشکل از معلمان یا فرهنگیان نیست. مسئله خود منفعت طلبان خالی بند است به جهت انتصابات سیاسی چه در بنده خود آموزش و پرورش و چه در سایر ارگان ها.

سنه ایی پاسخ سه شنبه 17 بهمن 1396 | 11:11

2
0

دوست عزیز جناب محمد9 بنده دوبار مطلب را کاملا خواندم ذره ایی توهین به مقام شامخ معلم در آن نیست ، این را بدان معلمی که شغلش را با عشق انتخاب کرده باشد هیچوفت دور و بر بازیهای سیاسی و پست و مقام نخواهد رفت ، بله این امر واقعیت دارد که چرا باید فردی که تخصص اش شیشه های آزمایشگاهی است ، سرنوشت مردمان شهرستانی را دستش بدهند ؟ این بحث مشکل داشتن با افراد نیست، تورخدا حیف نیست محیط آموزشی کلاس را رها کنید و بچسبید به پست اداری و کارهای انتخاباتی، پس اصلا در مطلب هیچگونه توهین به معلم نشده است بلکه توهین را آن معلم آزمایشگاه می کند که به عشق پست و منصب و بازی سیاسی معلمی را رها کرده است ، مهمتر اینکه آیا واقعا در میان این همه کارمند متعهد و متخصص در استانداری این شخص تحفه نطنز بود که می خواهند فرماندارش کنند .

محمد9 سه شنبه 17 بهمن 1396 | 20:15

دوست عزیز سنه ایی مشکلات شخصی با افراد و سلایق سیاسی شان را با مقام و منزلت معلم قاطی نکنیم از خود شخص انتقاد کنید
چه کار به شغل در چندین سال پیش دارید

ناشناس پاسخ سه شنبه 17 بهمن 1396 | 21:26

0
0

وقتی یک معلم آزمایشگاه سودای فرماندار شدن دارد
سنه ای جون معنی این جمله به غیر از توهین چه میتونه باشه
واقعا من هم مثل محمد براتون متاسفم
سایت وزین کورد تودی شما هم مواظب باش هر چیزی را نباید تیتر بزنی
منزلت معلم در نزد انسانهای آگاه خیلی بالاتر از این حرفهاست................................................

بنده خدا پاسخ چهارشنبه 18 بهمن 1396 | 16:56

0
0

http://kurdtoday.ir/news/15734/

معلم فی نفسه ارزشمند است ولی رفتار معلمان نمونه که بی ادبانه لوح تقدیر را بخاطر پول پاره کردند لوح تقدیری که در ان اسم جلاله الله بود هیچ شان معلمی را ندارد و چمنین افرادی باید اخراج و محاکمه شوند . خود معلم حقوق می گیرد در حالیکه دکترا دستفروشی می کند معلمی که به اسم جلاله الله را پاره کرده و به زمین بیندازند هیچ احترامی برایشان قائل نیستم و دفاع نکنید و لینکم فوق را در مرور گرتان بخوانید و اعمال نمعلمان نمونه را ببینید که مثلا فرزندان جامعه را می خواهند دین و عقل یاد بدهند و خودشان چنین عملی را کرده اند . قطعا عمومیت ندارد ولی این تصاویر لینک که جعلی نیستند

صادق پاسخ پنجشنبه 19 بهمن 1396 | 13:16

0
0

معلمان صادق وپاکدستند هرجا رفتن منشا خیربودن

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

پیشنهاد سردبیر:

آرشیو پیشنهاد سردبیر
 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید