کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

امام جمعه دهگلان:

احداث بیمارستان تامین اجتماعی و مستقل شدن ادارات حق مردم دهگلان است

امام جمعه دهگلان گفت: جمهوری اسلامی ایران عزت و بزرگی را تقتیم ملتش نموده است.

 به گزارش کُردتودی، ماموستا یدالله محمدی امام جمعه دهگلان در گفت و گو با دهگلان شیدا ضمن تبریک ایام الله دهه فجر اظهار داشت: اولین و بزرگترین ثمره ای که انقلاب اسلامی تقدیم انسانیت و مردم ایران اسلامی نمود عزت آفرینی بود.


وی افزود: امروز نام ایران سرآمد تمام کشورهاست و هرجای که جمهوری اسلامی باشد مکان رخنه شیطان در آن بسته می شود.


وی در ادامه عنوان کرد: یکی از ثمرات دیگر جمهوری اسلامی امنیت آفرینی بوده است در حالیکه کشورهای منطقه زیر سیطره امریکا بوده و از امنیت برخوردار نیستند و امنیت آنان  وابسته به اراده آمریکاست.


ماموستا محمدی گفت: امنیت ایران بر اساس منشور جمهوری اسلامی و بر اساس خون پاک شهدا طرح ریزی شده است.


امام جمعه دهگلان اعتلای کلمه الله را از دیگر ثمرات ایران اسلامی دانست و گفت ملت شهید پرور ما با سلاح ایمان، اتحاد و انسجام آمریکای شیطان و یهود غاصب را منکوب و بر آنان مستولی شدند.

 

 وی با اشاره به تحریم  و فشار از سوی استکبار برای به زانو در آوردن ایران اسلامی گفت: عظمت ملت ما بیشتر از آن است که استکبار فکر به زانو در آوردنش را بکند در واقع این دشمنان اسلام هستند که باید سر تعظیم در برابر عظمت ملت ایران را فرود آورند.

 

 شهرستان دهگلان بیش از 70 شهید تقدیم انقلاب کره است

 

 ماموستا محمدی در ادامه گفت: شهرستان دهگلان در اوایل انقلاب و در جنگ تحمیلی چندن شهید پیشمرگ و بیش از 70 شهید در جبهه های جنگ تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.


  امام جمعه دهگلان با اشاره به وجود مشکلاتی در این شهرستان گفت: با توجه به اینکه دهگلان  قطب تولید کشاورزی و در راستای اقتصاد مقاومتی گام برمی دارد اما بعضی خلاء های در شهرستان باید جبران شود.


ماوستا محمدی با اشاره به استقرار لاستیک بارز در خاک این شهرستان گفت: بیشترین بکاری گیری این کارخانه از شهرستانهای استانهای دیگر است که نیاز است افراد بومی شهرستان بیشتر از جاهای دیگر بکار گیری شوند.

 

دهگلان نیازمند احداث بیمارستان تامین اجتماعی و مستقل شدن ادارات است


ماموستا محمدی افزود: حدود 30 هزار دفترچه تامین اجتماعی در شهرستان وجود دارد  اما متاسفانه بیمارستان تامین اجتماعی که مورد نیاز شدید مردم است وجود ندارد و از سوی فرماندار دهگلان زمین هم درنظر گرفته شده که تاکنون هیچ اقدامی از استان نشده است.


 امام جمعه دهگلان با تاکید بر مستقل شدن ادارات دهگلان گفت: از مدیران ارشد استان انتظار داریم که ادارات شهرستان از حالت نمایندگی به صورت مستقل درآیند که نیاز مردم است. 

 

انتهای پیام/a.p

  پنجشنبه 12 بهمن 1396 | 08:24

  کد خبر : 28639

  منتشر کننده : الف ق/d

  شهروند ی پاسخ جمعه 13 بهمن 1396 | 22:36

  1
  1

  آمار استخدام نیروهای غیر بومی چقدر زیاد بوده که صدای آقای امام جمعه هم در آمده است. سرمایه احداث این کارخانه با لطف مقام معظم رهبری در سفرشان به کردستان تأمین شد. چرا اکنون بعضی ها با ندانم کاری و مدیریت غلط اذهان مردم را به سمتی دیگر می برند؟ چرا باید مردم فکر کنند که بود و نبود این کارخانه سودی به حال مردم کردستان ندارد؟

  کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
  لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  نام *
   

  کد امنیتی Captcha image
   
     

  ADS

  ADS

  ADS

   

   

  کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید