Go Up
kurdtoday
رئیس مخابرات بیجار اعلام کرد:گروه : اقتصادی

افتتاح 14 پروژه مخابراتی همزمان با دهه فجر در بیجار

افتتاح ، پروژه مخابراتی ، شهرستان بیجار، دهه فجر، سایت تلفن همراه، بیجار، بیجار بام ایران

رئیس مخابرات بیجار از افتتاح 14 طرح مخابراتی با اعتباری بالغ بر 2 میلیارد ریال همزمان با دهه فجر در شهرستان بیجار خبر داد.

به گزارش کُردتودی، محمد باشوکی در گفت و گو با خبرنگار بیجار بام ایران با تبریک فرا رسیدن سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران با اشاره به شعار سال 96 اظهار داشت: نقش ICT در توسعه همه جانبه کشور ، می توان از این حوزه اشتغالزایی و تولید ثروت نمود.

 

وی با بیان اینکه تکنولوژی ارتباطات و فن آوری اطلاعات بعنوان یکی از شاخصه ههای اصلی توسعه همه جانبه جامعه محسوب می شود، افزود: بهرمندی از شبکه مخابرات از طریق ارزش افزوده ناشی از هم افزایی اطلاعات و تسریع فعالیت ها بر کل اقتصاد موثر است.

 

رئیس مخابرات بیجار گفت:سرمایه گذاری در زیر بناهای مخابراتی موجب افزایش و قابلیت بهروری ملی و رشد اقتصادی می شود.

 

باشوکی ادامه داد: اطلاعات به روز ، بعنوان یکی منابع اصلی مدیریتی شناخته می شود و در حکم وسیله و ابزار مدیریت اثر بخش بر سایر منابع محسوب می شود و از این لحاظ تکنولوژی و توسعه مخابرات از اهمیت حیاتی برخوردار است.

 

این مسئول در ادامه از افتتاح 14 پروژه مخابراتی در شهرستان بیجار همزمان به دهه مبارک فجر خبر داد.

 

رئیس مخابرات بیجار با تاکید بر اینکه برای راه اندازی این پروژه ها اعتباری بالغ بر 2 میلیارد ریال صرف شده است ، اعلام کرد: نصب و راه اندازی سایت BTS تلفن همراه جهت افزایش و ارتقاء کیفیت پوشش شهری، نصب تجهیزات 3G و نسل چهارم 4G اینترنت پرسرعت همراه برای سایت های سه شهر از توابع بیجار از طرح های مخابراتی است که در دهه مبارک فجر افتتاح می شود.

 

وی اضافه کرد: نصب و راه اندازی دو سیستم کافوی نوری جهت توسعه و امکان واگذاری تلفن ثابت، نصب و راه اندازی دو مرکز تلفن روستایی و یک طرح روستایی اقماری با اجرای شبکه واگذاری تلفن ثابت از دیگر پروژه های مخابراتی در دهه فجر است.

 

وی ادامه داد: اجرای پروژه توسعه سوییچ و شبکه آبونه و مرکزی و افزایش ظرفیت جهت واگذاری تلفن ثابت در سطح 10 روستا و اجرای 4 طرح ایجاد شبکه تلفن همراه ثابت برای شهرک های جدید و مسکن مهر از دیگر پروژه های مخابراتی است که همزمان با دهه مبارک فجر در شهرستان بیجار افتتاح می شود.

 

باشوکی با اشاره به اینکه با بهره برداری از این سایت ها تعداد سایت های تلفن همراه شهرستان بیجار به 45 سایت افزایش می یابد، اعلام کرد: 61 سایت WLL جهت پوشش نقاط روستایی نصب گردیده که رومینگ این سایت های WLL  برای تلفن همراه نیز فعال می شود.

 

وی یادآور شد: بیش از 100 سایت تلفن همراه این شهرستان برای نقاط شهری ، روستایی و جاده مواصلاتی را پوشش می دهند.

 

انتهای پیام/a.p

سه شنبه 10 بهمن 1396 | 10:09

کد خبر : 28611

منتشر کننده : ط ج/bj

نظرات :

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی
 
   

به انتخاب سردبیر

بیشتر ...

مقـالـه / یادداشت

بیشتر ...

ADS

ADS

کانال رسمی کردتودی در تلگرام

سنه بازار

ADS

ADS

ADS