کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان در دیدار با هنرمندان قروه ای؛

تعالی فرهنگ و هنر با شناخت نیازهای فرهنگی محقق خواهد شد

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، جلال قلعه شاخانی،قروه،تعالی فرهنگ و هنر،شهرستان،هنرمندان،اصحاب رسانه

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان در دیدار با هنرمندان قروه ای شناخت نیازهای فرهنگی را عاملی موثر در تعالی فرهنگ و هنر عنوان نمود.

به گزارش کُردتودی، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان با حضور در شهرستان قروه با هنرمندان دیدار و گفتگو نمود .

 

در این دیدار جلال قلعه شاخانی با بیان اینکه کار فرهنگی نیازمند اخلاق فرهنگی در کنار داشتن شفافیت و صداقت است اظهار داشت: امروز باید فرهنگ را به خوبی شناخت تا زمینه به کار بردن ان در جامعه ایجاد شود.

 

وی بر لزوم شناخت نیازهای مردم تاکید نمود و افزود: اینگونه نشست ها تاثیر بسیار خوبی در شناخت نیازها دارند و باید از این فرصت ها در جهت تعالی فرهنگ و هنر استفاده نمود.

 

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان خاطر نشان کرد:  نشست های هم اندیشی در انرژی گرفتن، ایده پردازی و دادن راهکارهای مفید تاثیرگذار هستند و در صورتی که زمینه اجرای ایده ها ایجاد شود بسیاری از مشکلات اقتصادی نیز برطرف خواهند شد .

 

قلعه شاخانی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به دغدغه های اصحاب رسانه گفت: رسانه های در جامعه در تمامی بخش ها وارد عمل شده اند و بسیاری از مشکلات را برطرف کرده اند اما آنگونه که باید نتوانسته اند مشکلات خود را برطرف نمایند.

 

وی به نقش رسانه ها در برطرف ساختن مشکلات فرهنگی جامعه اشاره نمود و افزود:  رسانه می تواند در راستای تقویت فرهنگ جامعه و همسو با مردم احیاگر حل مسایل و مشکلات فرهنگی جامعه باشد.

 

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادامه از اعتبار محقق شده برای پلاتوی نمایش در قروه و همچنین تخصیص اعتبار ویژه برای فعالیت های فرهنگی خبر داد و گفت: هنرمندان باید با مخاطب شناسی دقیق و اصولی به دنبال پذیرش مردمی باشند که در این خصوص نیازی به حمایت های دولتی نیز نخواهند داشت.

 

گفتنی است مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان در ادامه برنامه های سفر خود به شهرستان قروه با استاد خوشنویسی محمد رضا خداویسی و خانواده شهید هنرمند فریدون نعمتی نیز دیدار و گفتگو نمود و از خدمات آنان در راستای تعالی فرهنگ و هنر تقدیر کرد.

 

 

پنجشنبه 5 بهمن 1396 | 10:19

کد خبر : 28541

منتشر کننده : م ح/sab

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید