کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی خبر داد:

در بودجه 97 در حق مردم کردستان اجحاف شده است

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی ، حمدالله کریمی ، ارتقاء فرمانداری ، درجه دو، اضافه شدن معاونت ، بیجار بام ایران

نماینده مردم عنوان کرد: بیجار برای رفع محرومیت در استان کردستان نیازمند یک بودجه جهشی هستیم ، اما متاسفانه سهم استان کردستان از اعتبارات ملی در سال 97 نسبت به سال 96 هیچگونه تغییری نکرده و این اجحاف در حق مردم مظلوم این استان است.

به گزارش کُردتودی، حمدالله کریمی در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار بیجار بام ایران از ارتقاء فرمانداری بیجار به درجه دو خبر داد و اظهار داشت: با پیگیرهای بعمل آمده نگذاشتیم کاهش جمعیت بیجار در این ارتقاء تاثیر داشته باشد و یک امتیاز برای شهرستان است.

 

وی با بیان اینکه شهرستان نیازهای خیلی زیادی دارد و یک معاونت در فرمانداری جوابگوی این نیازها نبود ، افزود: تقویت بدنه کارشناسی یکی از دستاوردهای ارتقاء فرمانداری بیجار است.

 

نماینده مردم بیجار در مجلس شوراری اسلامی تصریح کرد: شهرستان بیجار یکی از قطب های کشاورزی استان کردستان است اما به دلیل نبود معاونت عمران و برنامه ریزی و کارشناسان این مهم به خوبی مدیریت نمی شد.

 

کریمی در ادامه سخنان خود با اشاره به اینکه با حرف زدن در عرض پنج دقیقه می شود کل مشکلات شهرستان، استان و کشور را حل کرد ، اعلام کرد: تا اقدام عملی برای رفع مشکلی نباشد هیچ کاری پیشرفت ندارد.

 

این مسئول با اشاره به مشکلات شهرستان بیجار که بیکاری در راس آنها قرار د ارد ، گفت: در خصوص ایجاد زنجیره فولاد اقدامات خوبی صورت گرفته که در آینده نزدیک اطلاع رسانی خواهد شد.

 

*تنها استانی که سهم آن از اعتبارات ملی افزایش نیافت کردستان است

 

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی در خصوص وضعیت راه آهن بیجار نیز بیان داشت: با پیگیری های بعمل آمده نگذاشتیم ردیف این پروژه از بین برود و تمام سعی خود را برای احقاق حق مردم بیجار بکار می گیرم.

 

کریمی ادامه داد: برای رفع محرومیت در استان کردستان نیازمند یک بودجه جهشی هستیم ، اما متاسفانه سهم استان کردستان از اعتبارات ملی در سال 97 نسبت به سال 96 هیچگونه تغییری نکرده و این اجحاف در حق مردم مظلوم این استان است.

 

وی یادآور شد: اکثر مردم به ویژه سرمایه گذاران با بانک ها مشکل دارند و این را بگویم بانک ها باید در خدمت مردم باشند نه اینکه مردم در خدمت بانک ها باشند.

 

انتهای پیام/

یکشنبه 1 بهمن 1396 | 09:06

کد خبر : 28477

منتشر کننده : ط ج/bj

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

پیشنهاد سردبیر:

آرشیو پیشنهاد سردبیر

گزارش و تحلیل:

آرشیو گزارش و تحلیل
 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید