کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

سرپرست شبکه بهداشت و درمان بیجار اعلام کرد؛

مراجعه 10 هزار بیمار به کلینیک تخصصی بیمارستان بیجار در یک ماه گذشته /حضور سه پزشک متخصص جدید در بیجار

پزشک متخصص جدید، بیمارستان امام حسین(ع)، متخصصان، خرید دستگاه جدید، لینیک بیمارستان امام حسین(ع)، بیجار بام ایران

سرپرست شبکه بهداشت و درمان بیجار با بیان اینکه در یک ماه 10 هزار بیمار به کلینیک بیمارستان امام حسین(ع) مراجعه کرده اند از حضور سه پزشک متخصص جدید در این شهر خبر داد.

به گزارش کُردتودی، محمد مظاهری در گفت و گو با خبرنگار بیجار بام ایران ، از ورود سه پزشک متخصص جدید به شبکه بهداشت و درمان بیجار خبر داد.

 

وی با اشاره به اینکه مجهزترین مراکز درمانی با نبود نیروهای متخصص نمی تواند دردی را از مردم دوا کند،گفت: بنابراین باید نیروهای متخصص حاظر در شهرستان را تقویت کرد.

 

فعالیت 19 متخصص در 14 رشنه پزشکی در بیجار

 

سرپرست شبکه بهداشت و درمان بیجار با بیان اینکه  ۱۹متخصص در۱۴رشته در شهرستان فعالیت میکنند عنوان کرد: ۱۹متخصص در ۱۴رشته تخصصی ارتوپدی،اعصاب وروان،روانپزشکی،داخلی، قلب وعروق بیهوشی، جراحی عمومی، چشم، رادیولوژی، زنان وزایمان، عفونی، اورولوژی (کلیه ومجاری ادراری) و پاتولوژیست و علوم آزمایشگاهی در بیمارستان امام حسین(ع) جهت ارائه خدمات درمانی حضور دارند.

 

وی ادامه داد: سه پزشک متخصص با تخصص های عفونی،جراح متخصص زنان وزایمان و سونولوژیست به کادر درمان شهرستان بیجار  افزوده شده است.

 

خرید دستگاه جدید تصویر برداری پزشکی

 

مظاهری همچنین از خرید یک  دستگاه پزشکی جدید برای بیمارستان امام حسین (ع) خبر داد واظهار داشت: دستگاه carmکه بروز ترین دستگاه تصویر برداری در عمل های ارتوپدی در اتاق عمل میباشد با مبلغ حدود 300 میلیون امروز در بیمارستان موجود میباشد و سی تی اسکن ۱۶ اسلایس و دستگاه رادیولوژی دیجیتال  که برای شهرستان مورد نیاز بود تهیه شده که در چند ماه آینده تحویل بیمارستان خواهد شد.

 

بستری 750 بیمار در طی یک ماه گذشته

 

وی با بیان اینکه آمار بالایی در خدمات رسانی به مردم طی ماهای اخیر به ثبت رسیده است گفت: طی یک ماه اخیر ۷۵۰ نفر در بیمارستان بستری و تحت مداوا قرار گرفته  و۱۴۰۰ نفر بیمار بدحال در اورژانس و به مدت شش ساعت تحت نظر بوده و 10000نفر به درمانگاه تخصصی مراجعه داشته اند وبه ۱۴۰۰ نفر در کلینیک سونوگرافی خدمات ارائه شده است.

 

انتهای پیام/a.p

دوشنبه 25 دی 1396 | 10:54

کد خبر : 28398

منتشر کننده : ط ج/bj

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

پیشنهاد سردبیر:

آرشیو پیشنهاد سردبیر

گزارش و تحلیل:

آرشیو گزارش و تحلیل
 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید