کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

گذری بر سخنان اخیر مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی کردستان

لطفا اقدامات عمرانی دولت تدبیر و امید را در روستاهای شهرستان قروه بیان کنید

روستاها،روستاهای شهرستان قروه،عملکرد دولت،دولتمردان تدبیر و امید،مدیر کل تعاون کار و رفاه تاجتماعی،برهان صلواتی،بیان عملکرد دولت

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان کردستان در سخنان اخیر خود بیشترن فعالیت عمرانی در روستاهای استان کردستان را از آن دولتمردان تدبیر و امید دانسته است ؛ حال آنکه چنین عملکردی در شهرستان قروه کمتر به چشم آمده است و نیازمند بیان آن از سوی مسئولین است.

به گزارش کُردتودی، در خبری که از سوی خبرگزاری شبستان منتشر شده است؛ برهان صلواتی، مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان کردستان شامگاه شنبه (۲۳ دی) در جلسه کارگروه اشتغال استان که در سالن شهدای دولت استانداری تشکیل شده بود با بیان اینکه دولت تدبیر و امید بیشترین فعالیت عمرانی را در روستاهای کردستان انجام داده است، گفته: بی شک این اقدامات منجر به افزایش ماندگاری روستاییان در روستاها شده و خواهد شد.

 

 

حال درخواست ما از آقای صلواتی این است که لطفا این اقدامات را در روستاهای شهرستان قروه بیان کنید تا اگر ما از آنها بی خبر هستیم مردم بی خبر نمانند.

 

به درستی که اگر بخواهیم صادقانه به این مسئله نگاه کنیم در می یابیم که اقدام قابل توجهی در طول 5 سال گذشته از سوی دولتمردان تدبیر و امید حداقل در روستاهای شهرستان قروه دیده نشده است آنگونه که اگر طرحی نیز در این روستاها افتتاح شده، مربوط به مناسبت های خاص و به همت ارگان ها و سازمان های غیر دولتی بوده است.

 

متاسفانه در طول سال های گذشته چهره روستاهای شهرستان قروه نه تنها تغییری نکرده است بلکه رنگ فرسوده آن بیش از پیش نیز به چشم می آید.

 

می توان گفت تنها اقدام اساسی دولت تدبیر و امید در طول سال های گذشته در روستاهای شهرستان قروه مربوط به وعده دادن های پیاپی در طرح های ابداعی برخی از دولتمردان مانند طرح روستا گردشی بوده است که تنها مربوط به دوران انتخابات بوده و پس از آن کاربردی نداشته است.

 

بله در دوران انتخابات طرحی در شهرستان قروه کلید خورد با عنوان طرح روستا گردشی که تنها همان ایام انتخابات خودنمایی داشت و مسئولین در روستاها حضوری فعال داشتند و در خصوص مشکلات روستاییان ایده ها و برنامه های خود را ارائه می دادند اما پس از پایان انتخابات دیگر نه ایده ای وجود داشت و نه اقدامی در جهت به اجرا رساندن ایده ها.

 

هم اکنون مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خدمات عمرانی دولت تدبیر و امید در روستاهای کردستان را عامل ماندگاری روستاییان در روستاها دانسته است و ما انتظار داریم این خدمات برای مردم بیشتر معرفی شوند تا اگر ما از حقیقت آنچه رخ داده است بی خبر هستیم ، مردم بی خبر نمانند.

 

در ادامه نگاهی خواهیم داشت به تصاویری از شرایط برخی روستاها در شهرستان قروه که خالی از عملکرد عمرانی دولتمردان هستند.

 

 

 

 

 

یکشنبه 24 دی 1396 | 09:11

کد خبر : 28372

منتشر کننده : م ح/sab

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

پیشنهاد سردبیر:

آرشیو پیشنهاد سردبیر

گزارش و تحلیل:

آرشیو گزارش و تحلیل
 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید