کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

فراخوان جشنواره فعالیت‌های برتر علمی بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان کردستان

جشنواره علمی, بسیج دانشجویی, فعالیت های علمی, کردستان

مدیر علمی ناحیه  بسیج دانشجویی استان کردستان از برگزاری جشنواره فعالیت‌های برتر علمی بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان کردستان خبر داد و گفت: دانشجویان می توانند تا پایان دی ماه آثار خود را به دفاتر بسیج دانشجویی در سطح دانشگاه ها تحویل دهند.

به گزارش کُردتودی، به نقل از کُرددانش سیده محدثه رضایی مدیر علمی ناحیه  بسیج دانشجویی استان کردستان در گفت‌و‌گو با خبرنگار کُرددانش از برگزاری سومین جشنواره فعالیت های برتر علمی دانشجویان بسیجی دانشگاه‌های استان کردستان خبر داد و گفت: این جشنواره دو رویکرد کلی دارد یکی آثاری که در جشنواره قرار می گیرد الزاما باید با مقوله اقتصاد مقاومتی ارتباط داشته باشد و رویکرد دوم مواجهه تخصصی با مسائل کشور داشته باشند.


 
وی افزود: دانشجویان علاقمند به حضور در این جشنواره می توانند در دو بخش که یکی آثار فعالیت های گروهی، تشکیلاتی و دیگری فعالیت های فردی می باشد، شرکت کنند.


 
مدیر علمی ناحیه بسیج دانشجویی استان کردستان به تشریح فعالیت های فردی پرداخت و عنوان کرد: بخش فعالیت های فردی  که اعم از اختراع، ابتکار، پروژه دانشگاهی و تالیف کتاب است و الزاما باید ناظر بر اقتصاد مقاومتی، مسائل و مشکلات مردم و کشور باشد.
 
وی با بیان اینکه فعالیت های تشکلی و گروهی شامل چهار بخش فعالیت های مکتوب, مجازی, دانشگاهی و مردمی است گفت: فعالیت های مکتوب نظیر بیانیه های تخصصی، نامه به مسئولین، نشریات دانشجویی و غیره؛ فعالیت های مجازی شامل راه اندازی سامانه پیامکی برای تاثیرگذاری روی مسئولان، شبکه های اجتماعی، سایت و غیره؛ فعالیت های دانشگاهی نظیر برنامه های امفی تئاتری مناظره، میزگزد، کرسی آزاداندیشی و غیره؛ فعالیت های مردمی ناظر بر توده مردم نظیر توزیع محصولات در هیئات، مساجد, راهپیمایی, برگزاری تجمع و تحصن اعتراضی است.

 

رضایی ادامه داد: بخش ویژه این جشنواره شامل هسته های مطالبه‌گر(هسته برتر) است که به هسته هایی تعلق می گیرد که مسئله ای در سطح شهرستان؛ استانی؛ ملی را تا مرحله اجرای آن کامل کرده و در نتیجه یکی از مسائل کشور حل شود.


 
مدیر علمی ناحیه بسیج دانشجویی استان کردستان بیان کرد: 80 درصد اولویت جشنواره به فعالیت گروهی و 20 درصد دیگر به فعالیت های فردی اختصاص داده شده است و کسانی که علاقه مند به شرکت در جشنواره هستند.


 
رضایی افزود: دانشجویان علاقمند به حضور در این جشنواره می توانند جهت تکمیل فرم ثبت نام و تحویل آثار و مستندات به کلیه دفاتر, پایگاه ها و حوزه های بسیج دانشجویی در دانشگاه خود مراجعه کنند.
 
 
شایان ذکر است آخرین مهلت ارسال آثار پایان دی ماه 1396 می باشد.

 

انتهای پیام/h.e

سه شنبه 19 دی 1396 | 12:24

کد خبر : 28327

منتشر کننده : الف ک/kd

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

پیشنهاد سردبیر:

آرشیو پیشنهاد سردبیر

گزارش و تحلیل:

آرشیو گزارش و تحلیل
 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید