کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

رییس ستاد کنگره 5400 شهید کردستان:

کلید مبارزه با فتنه گری روشن بودن چراغ پر نور بصیرت و آگاهی است

حسینی، ستاد کنگره، فتنه، آشوب، چراغ پر نور، بصیرت، آگاهی، رهبر انقلاب، نقش مردم

رییس ستاد کنگره 5400 شهید کردستان هوشیاری و بصیرت را تنها راه مقابله با فتنه گری دنیای استکبار دانست و گفت: کلید مبارزه و مقابله با فتنه گری روشن بودن چراغ پر نور بصیرت و آگاهی است؛ فتنه گران شعارها به ظاهر حق و عامه پسند، اما در باطن پلید و ناپاک سر می دهند و اگر مردم بصیرت نداشته باشند این شعارها می تواند مردم را از مسیر اصلی منحرف کند.

به گزارش کُردتودی، سرهنگ پاسدار ابراهیم حسینی رییس ستاد کنگره 5400 شهید استان کردستان در جمع مردم انقلابی شهرستان سنندج که برای محکوم کردن اغتشاشات اخیر و هم چنین تجدید بیعت با آرمان های انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله العظمی الامام خامنه ای (مدظله العالی) تجمع کرده بودند گفت: فتنه ای که استکبار جهانی در سال 1396 برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران طراحی و اجرا کرد، یک فتنه کور و بدون محاسبه ظرفیت داخلی نظام اسلامی بود.

 

رییس ستاد کنگره 5400 شهید کردستان با اشاره به فتنه هایی که در طول حیات انقلاب اسلامی از طرف استکبار جهانی به مردم تحمیل شده است ابراز داشت: فتنه ملی گراها در اوایل انقلاب، فتنه تجزیه طلبی در طول انقلاب، فتنه جنگ تحمیلی، فتنه سال 78، 88 و اخیراً هم فتنه ای که به فتنه سال 96 مشهور شد، از جمله فتنه هایی بودند که مردم انقلابی ایران اسلامی با سربلندی و بصیرت آن ها را پشت سر گذاشتند.

 

وی گفت: ما مسلمانان در قرآن کریم با یک منطق به عنوان جبهه استکبار آشنا هستیم. قرآن به ما دستور داده که همواره باید در برابر فتنه جبهه استکبار آماده باشیم؛ چرا که از بدو ظهور اسلام فتنه های متعددی اسلام ناب محمدی(ص) را تهدید کرده است و هیچ گاه شر فتنه استکبار از جوامع مسلمین کنده نخواهد شد و ما باید همواره آماده باشیم.

 

حسینی با اشاره به آیه شریفه « اسْتِكْباراً فِي الْأَرْضِ وَ مَكْرَ السَّيِّئِ وَ لا يَحِيقُ الْمَكْرُ السَّيِّئُ إِلَّا بِأَهْلِهِ» اظهار داشت: مکر، حیله و فتنه جبهه استکبار همواره در جوامع اسلامی وجود دارد، اما همین جبهه استکبار محکوم به شکست است. از زمان پیغمبر گرامی اسلام(ص) دشمنان شروع به فتنه گری کردند و نمونه اش ابو عامر و ساخت مسجد ضرار بود و مسئولین این مسجد، مردم را در این مسجد جمع می کردند و علیه اسلام و پیامبر اسلام(ص) توطئه می کردند.

 

رییس ستاد کنگره 5400 شهید کردستان با اشاره به مرتد شدن یکی از کاتبان وحی اظهار داشت: در زمان رسول خدا (ص) یکی از افرادی که در کنار پیامبر(ص) می نشست و هرچه را که بر پیامبر (ص) وحی می شد، کتابت می کرد، بعدها مرتد شد و رسول خدا (ص) در مورد او فرمود: «هر که این شخص را بیابد؛ اگر چه بر پرده کعبه چنگ زده باشد باید او را بکشد» و این نشان دهنده سخیف بودن کار فتنه گر می باشد.

 

وی هوشیاری و بصیرت را تنها راه مقابله با فتنه گری دنیای استکبار دانست و گفت: کلید مبارزه و مقابله با فتنه گری روشن بودن چراغ پر نور بصیرت و آگاهی است؛ فتنه گران شعارها به ظاهر حق و عامه پسند، اما در باطن پلید و ناپاک سر می دهند و اگر مردم بصیرت نداشته باشند این شعارها می تواند مردم را از مسیر اصلی منحرف کند.

 

حسینی گفت: در همین فتنه اخیر مردم از عملکرد اقتصادی دولت ناراضی بودند و می گفتند: چرا ما در جبهه سیاسی، علمی، نظامی، پزشکی و فرهنگی جزء قدرت های جهان هستیم، اما با توجه به امکانات و استعدادهایی که در کشور وجود دارد در بخش اقتصادی ضعیف هستیم! در واقع درآمدهای مردم با هزینه های آن ها یکی نیست و مردم خواهان بهتر شدن اوضاع معیشتی خودشان هستند و این یک خواسته به حق است و مسئولین دولت باید به نیازهای مردم توجه داشته باشند. اما اغتشاش گران از همین فرصت سوءاستفاده کردند و همین خواسته به حق مردم را به یک اغتشاش تبدیل کردند تا با ضربه زدن به بیت المال و دارایی های مردم به اهداف شوم خود برسند.

 

وی با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله العظمی الامام خامنه ای(مدظله العالی) گفت: رهبر انقلاب سال هاست که در سخنرانی هایشان می فرمایند:« مردم باید بصیرت داشته باشند و در دام فتنه ها و دسیسه های دشمن گرفتار نشوند و به راحتی جبهه حق و باطل را تشخیص دهند».

 

رییس ستاد کنگره 5400 شهید کردستان با اشاره به تجربه و آگاهی مردم ایران اسلامی گفت: در فتنه اخیر مردم خیلی زود فهمیدند که ریشه این فتنه در خارج از مرزهای ایران اسلامی است و استکبار جهانی (آمریکا، رژیم اشغالگر قدس و برخی از مرتجعین منطقه) پرچم دار این حرکت هستند و به همین خاطر مردم خیلی زود به صحنه آمدند و این فتنه کور را در نطفه خفه کردند و امروز میلیون ها ایرانی با چراغ بصیرت وارد صحنه شدند و بساط فتنه و فتنه گر را در سرتاسر کشور جمع کردند و امیدواریم قوه قضاییه با اغتشاش گرانی که آگاهانه وارد میدان فتنه گری شده اند با اقتدار برخورد نماید و دیگر قوا نیز به وظایف خود در حوزه مباحث اقتصادی و معیشتی به خوبی عمل کنند تا مشکلات مردم برطرف شود.

 

منبع: پیشمرگ روح الله

 

انتهای پیام/h.e

 

دوشنبه 18 دی 1396 | 12:43

کد خبر : 28316

منتشر کننده : الف ر/p

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

باقی مانده مهلت برجامی ایران به اروپا

ADS

گزارش و تحلیل:

آرشیو گزارش و تحلیل
 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید