کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان:

مردم کردستان در راهپیمایی روز دوشنبه همراهی خود با نظام را اثبات خواهند کرد

خالد جعفری، رئیس جهاد کشاورزی کردستان، جهاد کشاورزی کردستان، کشاورزی کردستان، اخبار جهاد کشاورزی، راهپیمایی مردم سنندج

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان گفت: مردم فهیم استان کردستان با حضور پر شور خود در راهپیمایی روز دوشنبه همدلی و همراهی با نظام اسلامی را بیشتر اثبات خواهند کرد.

به گزارش خبرنگار کُردتودی، خالد جعفری پیش از ظهر امروز  در جلسه شورای فرهنگی مجموعه جهاد کشاورزی افزود: اقامه نماز جماعت در محیط اداری عامل همدلی و اتحاد همکاران است و در سایه این همدلی و همکاری بهتر می­توان به اهداف تعیین شده دست یافت.

 

وی اظافه کرد:  اجرای فریضه نماز و حفظ حجاب و پوشش اسلامی، در مجموعه جهاد کشاورزی باید اهمیت ویژه ای داشته باشد.

 

جعفری عنوان کرد: کار و فعالیت در نظام مقدس جمهوری اسلام با اعتقادات و باورهای راسخ و عمل به دستورات دینی، ارزش و اهمیت پیدا می­کند و باید با حفظ حجاب و پوشش اسلامی، کرامت انسانی و جایگاه همکاران حفظ شود.

 

وی خدمت در مجموعه جهاد کشاورزی را افتخار دانست و افزود: به لطف خدا و در سایه همت و تلاش  صادقانه و خالصانه همکاران مجموعه جهاد کشاورزی، امسال هم در ارزیابی های صورت گرفته جزو دستگاه های برتر استان بوده­ایم.

 

وی با بیان اینکه  مجموعه جهاد کشاورزی یک مجموعه پویا و تلاشگر است، افزود: معرفی دامپزشکی استان به عنوان دستگاه برتر در بحث اقتصاد مقاومتی و جهاد کشاورزی به عنوان دستگاه بر تر در عمل به فریضه ذکات، یک افتخار بزرگ برای مجموعه ارزشی جهاد کشاورزی استان است.

 

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان خاطر نشان کرد: جهاد کشاورزی به عنوان یک نهاد ارزشی و مردمی باید جایگاه خود را در تمام عرصه های معنوی و دینی حفظ و ارتقا دهد.

 

جعفری مردم استان را یک مردم بابصیرت و همراه و پشتیبان نظام دانست و افزود: فرهنگ بالای این مردم در جریان اغتشاشات روزهای اخیر نمایان شد و مردم فهیم استان با حضور پر شور خود در راهپیمایی روز دوشنبه این همدلی و همراهی با نظام را بیشتر اثبات خواهند کرد.

 

وی مدیران و پرسنل مجموعه جهاد کشاورزی را به حضور مسمتر در اقامه نماز جماعت دعوت کرد و افزود: پوشش و حجاب در سیستم اداری یک اصل تعریف شده و مقبول عام است که پرسنل مجموعه جهاد کشاورزی کردستان هم باید ازین اصل کمافی سابق پیروی کرده و به توصیه های مسئولین حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان بیش از پیش جامه عمل بپوشانیم.

 

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان، عمل به وظایف دینی و انجام وظایف اداری را در یک راستا دانست و افزود: عمل به وظایف دینی در واقع،  انجام امورات اداری است که هر دو برای رضای خدا و بندگان او است.

 

انتهای پیام/sh.s

یکشنبه 17 دی 1396 | 15:30

کد خبر : 28300

منتشر کننده : a.p

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

پیشنهاد سردبیر:

آرشیو پیشنهاد سردبیر

گزارش و تحلیل:

آرشیو گزارش و تحلیل
 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید