کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

دستگیری قاتلان راننده مسافر کش در کردستان

دستگیری قاتل، دستگیری قاتل راننده سنندجی، دستگیری قاتل در کامیاران سنندج، راننده مسافر کش، گردنه مروارید

رئیس پلیس آگاهی کردستان گفت: دو سارق مسلح که راننده خطی محور کامیاران _ سنندج را به قتل رسانده بودند در کمتر از چند ساعت دستگیر شدند.

به گزارش کُردتودی، جمال سلمانی در گفت وگو با خبرنگار فارس، با بیان اینکه دو سارق مسلح که راننده خطی محور کامیاران _ سنندج را به قتل رسانده بودند در کمتر از چند ساعت دستگیر شدند، اظهار کرد: ساعت ۸ صبح دیروز بود که خبری مبنی بر به قتل رسیدن یک نفر در محور کامیاران_سنندج  به پلیس آگاهی رسید.

 

سلمانی با بیان اینکه بلافاصله با بررسی و اقدامات پلیسی مشخص شد، مقتول راننده مسافرکش خط کامیاران _سنندج است که در شهر کامیاران دونفر مسافرنما را سوار می‌کند که خودروی وی را به صورت دربست به مقصد سنندج سوار می‌کند.

 

وی افزود: سارقین با استفاده از خلوتی مسیر در گردنه مروارید ، با هدایت راننده به سمت مسیر انحرافی با توسل به زور و اسلحه، اقدام به سرقت خودرو می کنند که با مقاومت راننده مواجه می‌شوند.

 

به گفته جمالی، سارقین با استفاده از سلاح گرم، راننده را به قتل می رسانند و با سرقت خودرو، به مسیر خود به سمت سنندج ادامه می دهند.

 

وی با ورود پلیس ۱۱۰ کامیاران و انتظامی سنندج، محور یاد شده برای سارقان ناامن شد و با متواری شدن به کوههای اطراف، مخفی می‌شوند.


جمالی افزود: در کمتر از یک ساعت مخفیگاه آنان شناسایی و پس از درگیری مسلحانه، یکی از آنان از ناحیه پا مورد اصابت قرار گرفته و دستگیر شد.


رئیس پلیس آگاهی استان افزود: با بیان اینکه سارق دوم نیز پس از فرار به جنگلهای اطراف دستگیر شد، افزود: این افراد سابقه چندین سرقت مسلحانه در استان های همجوار را داشتند که پرونده آنان برای رسیدگی به مراجع قضایی ارسال شد.

 

انتهای پیام/a.p

یکشنبه 17 دی 1396 | 16:43

کد خبر : 28296

منتشر کننده : a.p

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

پیشنهاد سردبیر:

آرشیو پیشنهاد سردبیر

گزارش و تحلیل:

آرشیو گزارش و تحلیل
 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید