کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

فرماندار دهگلان:

شعارهای ساختار شکنانه در تحرکات اخیر خوشایند کشور نیست

تحرکات اخیر,اتسکابر وممعاند کشور,شعار ساختار شکنانه,حل مشکل مردم,آشوبگران,تخریب اموال عمومی

فرماندار دهگلان شعارهای ساختار شکنانه تحرکات اخیر را ناخوشایند برای مردم و کشور دانست.

به گزارش کُردتودی، فردا  چهارشنبه 13 دی ماه 96 همزمان با سراسر کشور تجمع و راهپیمایی  مردمی شهرستان دهگلان علیه تحرکات ساختار شکنانه اغتشاشگران چند روز اخیر صورت خواهد گرفت.


 نظری فرماندار دهگلان در گفتگو با خبرنگار ما ضمن محکوم نمودن تحرکات اخیر با هدایت استکبار و معاندان ایران اسلامی شعارهای ساختار شکنانه را ناخوشایند دانست و گفت: این تحرکات نباید به مسائل  و ساختار سیاسی کشیده شود.


 وی با اشاره به اعلام ارکان نظام در حق اعتراض  به مردم گفت: هدف و تلاش مقام معظم رهبری ، ریاست جمهوری و ارکان نظام حل مشکلات مردم کشور است.


 فرمانداردهگلان ضمن تشکر و قدر دانی از مردم فهیم شهرستان گفت: مردم شهرستان در این چند روز تحرکات که در کشور و شهرستانها بوجود آمد هیچگونه تحرک و تجمعی نداشتند و با خویشتن داری این مسائل را رد کردند.

 

وی با اشاره به حرکات خود جوش مردم در برابر این تحرکات دست نشانده استکبار گفت: مردم ایران اسلامی برای حمایت از مقام معظم رهبری، آرمانهای انقلاب ونظام اسلامی با ورود به خیابانها پاسخ دندان شکن به آشوبگران دادند و ثابت کردند این کشور ماوای استکبار و افراد دست نشانده آنان نیست.

 

نظری در ادامه گفت: اغتشاشگران با تخریب اموال بیت المال و به آتش کشیدن اماکن اداری و عمومی ثابت کردند که دست نشانده استکبار هستند که از بیرون هدایت می شوند.


فرماندار دهگلان از مردم شهرستان، دستگاهای اداری و اجرای خواست فردا 13 دیماه همزمان با سراسر کشور و  با حضور در خیابان اعلام برائت خود را نسبت به اغتشاش اخیر هدایت شده استکبار نشان دهند.

 

 

 منبع:دهگلان شیدا
 انتهای پیام/

سه شنبه 12 دی 1396 | 11:02

کد خبر : 28222

منتشر کننده : الف ق/d

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

پیشنهاد سردبیر:

آرشیو پیشنهاد سردبیر
 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید