کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

توسط خیرین دهگلانی

جمع آوری بیش از 90 میلیون تومان کمک نقدی و غیر نقدی برای مدد جویان بهزیستی

مدد جویان,بهزیستی دهگلان, خیرین,احداث خانه محروم,کمک نقدی وغیر نقدی,کمک خدماتی

رئیس اداره بهزیتس دهگلان از جمع آوری بیش از 90 میلیون تومان کمک نقدی و غیر نقدی توسط خیرین این شهرستان خبر داد.

به گزارش کُردتودی،سومین جلسه شورای مشارکتهای بهزیستی دهگلان با حضور مردم خیر و نوعدوست و مسئولان در سالن جلسات فرمانداری دهگلان برگزار شد.


 نظری فرماندار دهگلان در گفتگو با خبرنگار ما ضمن قدردانی از احساس مسئولیت خیرین جهت کمک به نیازمندان جامعه هدف بهزیستی، ایجاد زمینه یاری ‌رساندن و دستگیری از محرومان را یکی از توفیق‌های مردم و مسئولان دانست.


وی افزود: اعتمادسازی برای مردم و عینیت بخشیدن به اثرهای کمک‌های نقدی و غیر نقدی خیران که می‌تواند درزمینه جلب مشارکت‌های مردمی تأثیر به‌سزایی داشته باشد از وظایف اعضای شورا است.


نظری، شهرستان دهگلان را از حیث مشارکت خیرین، ممتاز دانست و با اشاره به نقش بهزیستی در راستای فقرزدایی و مشکلات مددجویان گفت: اداره بهزیستی می تواند با حمایت های مردمی،  فعالیت خود در رسیدگی به محرومین گسترش داده و با شناسایی و ساماندهی خیرین در راستای فقر زدایی مثمر ثمر باشد.

 

رسولی رئیس اداره بهزیستی دهگلان: جمع وری بیش از 92 میلیون تومان کمک نقدی، غیر نقدی وخدمات برای نیازمندان بهزیستی


 قربانعلی رسولی رئیس اداره بهزیستی شهرستان دهگلان گفت: این اداره در راستای تحقق اهداف خدا پسندانه در جهت  ارائه خدمات بهتر و مطلوبتر به اقشار نیازمند و آسیب پذیر جامعه، معلولین و همچنین به لحاظ حمایت خیرخواهانه و بعنوان یک تکلیف الهی و انسانی،‌ اقدام به جلب و جذب کمکهای نقدی و غیر نقدی و خدمات داوطلبانه از افراد خیر و مردم نیکوکار نموده است.


 وی افزود: مبلغ 92 میلیون و 500 هزار تومان کمک نقدی، غیر نقدی و خدمات توسط خیرین  برای نیازمندان و مدد جویان اداره بهزیستی جمع آوری شده است.


 رسولی گفت مبلغ 8 میلون و 300 هزار تومان کمک نقدی موجود درحساب مشارکتهای مردمی،مبلغ 17 میلیون تومان کمک غیر نقدی وبه صورت مواد غذایی و در بخش خدمات نیز 44 میلون تومان و مبلغ 13 میلون و 530 هزار تومان کمک غیر نقدی توسط خیرین برا کمک به زلزله زدگان کرمانشاه بوده حمع آوری شده است.


وی در ادامه گفت: در بخش مشارکت خدمات برای ساخت خانه محروم در روستای سرخه جوب دهگلان که فاقد منزل مسکونی بود مبلغ 19 میلیون تومان توسط خیرین هزینه شده و مبلغ 8 میلیون تومان نیز به صورت بلاعوض جهت تکمیل ساختمان به مدد جو پرداخت خواهد شد.


رسولی در ادامه گفت: برای رایگان نمودن هزینه آب، برق و گاز 42 خانوار از مدد جویان مبلغ 25 میلون تومان از کمک بخش خدمات در نظر گرفته شده است.

 

منبع:دهگلان شیدا

انتهای پیام/

 

سه شنبه 5 دی 1396 | 07:30

کد خبر : 28123

منتشر کننده : الف ق/d

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

پیشنهاد سردبیر:

آرشیو پیشنهاد سردبیر
 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید