کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

غافل شدن اعضای شورای شهر سنندج از وظایف و رسالت اصلی خود!

شورای شهر سنندج، اعضای شورای شهر سنندج، کانال تلگرام شورای سنندج، شهر سنندج، اخبار شورای شهر سنندج

این روزها برخی از اعضای شورای شهر سنندج هر برنامه‌ای که آنها در معرض دید قرار می‌دهد را مربوط به خود می‌دانند و در این برنامه‌ها حضور نمایشی قابل توجهی دارند که می‌تواند اندوخته‌ای برای آنها در انتخابات بعدی شورای شهر سنندج باشد!

به گزارش خبرنگار کُردتودی، اخیرا در اقدامی قابل تامل یکی از اعضای شورای شهر سنندج برای بررسی مشکلات روستای محل زادگاهش با فرماندار و بخشدار سنندج راهی دیارش می گردد! البته رفتن افراد با هر منصب و جایگاه اداری و سازمانی به روستا و یا زادگاه خویش نه تنها خلاف قانون و مقررات نیست بلکه امری نیک باید بشمار آورد. اما رفتن این عضو شورا همراه با فرماندار و بخشدار بصورت رسمی و اداری  به روستای محل زندگیش نه تنها جای تعجب دارد بلکه باید از فرماندارسنندج  این سوال را پرسید که همراهی کردن این عضو شورا با خود چه خیر و برکتی برای مردمان آن روستا را به دنبال خواهد داشت؟!

 

 آیا مصوبات در آن روستا هم می‌بایست از کانال شورای شهر سنندج بگذرد؟! آیا این عضو محترم تمامی مشکلات شهر سنندج و کارکنان شهرداری را حل و فصل کرده است و اینک در وقت اضافه به مشکلات زادگاهش باید رسیدگی نماید!

 

 اگر هدف خود را از این سفر احیانا رفاقت با فرماندار و سفارش برای انجام زودتر امورات روستا توجیه می کند پس کجای چنین بازدیدهایی عدالت آمیز است؟ مگر گناه روستاهایی که هم ولایتی‌هایشان عضو شورا و یا رفیق فرماندار نیستند چیست؟

 

 به هرصورت خدمت رسانی تنها از پشت عینکهای دودی نگاه کردن و ژست گرفتنهای سه در چهار و گرفتن عکسهای پی در پی نیست! در حالیکه شهر سنندج پر از مشکلات ریز و درشت است براستی چنین  شانتاژ تبلیغاتی این عضو شورا برای عکس گرفتن کنار فرماندار و شوق و ذوقش زبهر چیست؟؟

 

 آیا اگر این عضو محترم شورا بدون این تشریفات اداری سری به زادگاهش می زد زلزله هشت ریشتری می آمد؟؟ البته شاید هم بخاطر عملکرد خودش در شورای سنندج  از کسب موفقیت در دور بعدی بکلی ناامید شده‌اند و می خواهند لااقل اینبار شورای روستای محل زادگاهشان شوند و از هم اینک در فکر جمع کردن رای هستند!

 

 البته این عضو  محترم شورا کانال تلگرامیش را هم  پر کرده است از عکسهای جوراجور خودش، شاید  چنین تصورکنند که با این عکسها خواهند توانست باز هم دور دیگر بر مرکب مراد خویش در شورای شهر سنندج سوار شوند!!

 

 ضمنا جهت یادآوری به این عضو شورا و سایر اعضا باید اذعان کرد که برخی از اعضای محترم از رفتن خود و اهل و عیال بعنوان عملکرد به منزل پدر خانم و ..... عکس در کانال تلگرامی بگذارید شاید در آینده به کارتان بیاید.

 

 یا دیگر عضو عمرانی شورا در اقدامی بسیار نادر و کاملا برخلاف مصالح مردم و کارکنان شهرداری، کانال فرزند پروری را فعال کرده اند!! جالب است این عضو محترم گویا به تمامی امورات عمرانی شهر رسیدگی کرده و همه مشکلات را حل کرده اند، تنها آموزش فرزند پروری را کم داشته‌ایم که به لطف خویش ما را از کپی فیسهای خودش محروم نکرده است! لطفا اعضای گرامی و ارجمند بس کنید باور بفرمائید مردم دیگر فریب این موج سواریها را نخواهند خورد ، این همه عکس از جلسات بدون خروجی مفید و یا اینکه جلوی دوربینها احوالپرسی با مردم و کارگران غیر از عوامفریبی نمی تواند چیزی دیگری باشد! شما به کارگرانی لبخند می زنید که سفره‌هاشان خالی است و جیبشان بی پول که با این دست دادنها و محبتهای دروغین فریب نخواهند خورد.

 

نویسنده مطلب: هدایت کردستانی

 

انتهای پیام/h.e

 

 

چهارشنبه 29 آذر 1396 | 07:07

کد خبر : 28058

منتشر کننده : a.p

رضا پاسخ چهارشنبه 29 آذر 1396 | 11:28

0
1

یکی از این اعضاء گویا فکر می کند که مردم نمی فهمند فرزندشان را تربیت کنند و باید ایشان آنان را آموزش دهد لطفا به ایشان بفرمائید که شما بچسب به تربیت خانواده خودتان ، شما که شهر و کارگران شهرداری را فراموش کرده اید ، شما که سردمدار فضای مجازی ندای مردم سنندج شده اید پس لطفا دست از این عوامفریبها بردار ، ما خودمان می دانیم فرزندانمان را چگونه تربیت نمائیم !!! یا یک نفر دیگرشان حتی دستشویی می روند با عینک دودی و تاریکش مرتب عکس گرفته و در کانال می گذارد و یا دیگری که در رختخواب هم ورزش می کند عکسش را فورا منتشر می کند ، اعضاء شورای شهر سنندج، شما را به خدا قسم می دهیم اینقدر عکس با لباسهای اتوکشیده در کنالهایتان نگذارید ، خودتان بهتر می دانید که دیگر حنایتان رنگی ندارد!! لطفا به فکر سفره خالی کارگران شهرداری باشید !!! این سیاه بازیها را کنار بگذارید

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

پیشنهاد سردبیر:

آرشیو پیشنهاد سردبیر

گزارش و تحلیل:

آرشیو گزارش و تحلیل
 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید