کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

پس از انتصاب معاون سوادآموزی در سمت معاون اجتماعی استاندار!

سایه سنگین آموزش و پرورش بر استانداری کُردستان/ احتمال انتصاب یک «زن» در منصب فرمانداری سنندج

استانداری کُردستان, فرمانداری سنندج, انتصابات

آموزش و پرورش کُردستان که جریان انتخابات برای ستاد روحانی گُل کاشت، اکنون کاشته‌های خود را با انتصاب - بخوانید تحمیل -– نیروهای با نفوذ خود در بنده استانداری، به ثمر می‌نشاند.

به گزارش کُردتودی به نقل از نوای آبیدر، پس از خبر جنجالی انتصاب یوسفی، معاون سوادآموزی در سمت معاون اجتماعی استانداری کُردستان، شنیده‌ها حاکی از آن دارد که یک زن در سمت فرمانداری سنندج منصوب شود.

 

نکته قابل تامل اینجاست که این فرد نیز از نیروهای آموزش و پرورش بوده و همین امر شائبه‌های بسیاری را بوجود آورده است.

 

آموزش و پرورش کُردستان که جریان انتخابات برای ستاد روحانی گُل کاشت، اکنون کاشته‌های خود را با انتصاب – بخوانید تحمیل – نیروهای با نفوذ خود در بنده استانداری، به ثمر می‌نشاند.

 

بهمن مرادنیا، استانداری بومی کُردستان که در جریان معارفه خود عنوان کرده بود که "دارای هیچ باند و جناحی نیستم" اکنون با این انتصابات، سخنان گذشته خود را در هاله‌ای از ابهام قرار می‌دهد.

 

البته از سویی سیاسیون نیز منکر استفاده از تمامی جناح‌ها و جریان‌های سیاسی درون کشور در پیشبرد اهداف دولت نیستند، اما این افراد نیز باید از نیروهای دلسوز و خدوم باشند و تنها منافع و جناح سیاسی خود را در نظر نگیرند.

 

مضاف بر این موارد، در درون بدنه اصلاحات در کُردستان نیروهای بسیار توانمندتر از افراد منصوب شده فعلی نیز وجود دارند که بتوانند استاندار را در اجرای امور یاری دهند.

 

البته باید این نکته را نیز یادآور شویم که سایه کدخدای خود خوانده نیز همواره در درون استانداری در سال‌های اخیر مشهود بوده و نقشی اساسی در این انتصابات و تغییر و تحولات داشته است.

 

شاید استاندار کُردستان به جای این انتصابات باید فکری به حال معاونت نیروی انسانی و سیاسی – امنیتی خود می‌کرد که نیازمند تغییر و تحولی اساسی در زمینه مدیریتی هستند.

 

انتهای پیام/a.p

چهارشنبه 29 آذر 1396 | 10:37

کد خبر : 28057

منتشر کننده : ف.ف/n

دوست پاسخ چهارشنبه 29 آذر 1396 | 14:24

0
0

اینجانب مرد 60 ساله هستم ولی به زنان شرافتمند بیشتر از مردانی که فقط اسم مرد را دارند احترام قاءل هستم. حدود 25 سال پیش در اداره ای که کارمند بودم مردان همکار خبرهای دروغ و متملقانه از من به مدیر کل می بردند . یک دختر جوانی هم همکار داشتیم محترمه بود در بین همکاران ما گفت که من 4 برادر دارم ولی خواهر ندارم که درددل خودم را که دختر هستم به خواهرم بگویم . من بخاطر اینکه همکاران سخن چین و متملق مرد را ادب کنم و انها بشنوند گفتم خانم در ما که مردانگی نمانده ما را هم خواهر خودت حساب کن و درد دلت را بفرما / همان تنبیه باعث پخش در بین همه شد و تملق و خبر چینی دروغ هم جمع شد بنا بر این طنز کارها می کند که نصیحت نمی کند.

اخلاق مدار پاسخ چهارشنبه 29 آذر 1396 | 22:45

0
1

ظاهرا اين انتصاب حق الزحمه سخنراني هاي بي محتوا و شعارهاي دروغين در ستاد انتخابي است.
خدا آخر و عاقبت اين مردم مظلوم وزجر كشيده را ختم بخير كند.

محمود پاسخ پنجشنبه 30 آذر 1396 | 09:22

0
1

حقیقتا معاون منابع انسانی استانداری و خانمی که مدیرکل نحول بود در حق این مردم با پارتی بازی ها و جنایت هایش در آزمون استخدامی سال 93 ظلم کردند. ای خدا به حق قرآن براشون نسازه. بخدا در آن دنیا باید پاسخگو باشند البته اگر ایمانی به آن دنیا داشته باشند. حق امثال من رو حقیقتا با بی عدالتی و ظلم و دروغ ضایع کردن

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

پیشنهاد سردبیر:

آرشیو پیشنهاد سردبیر
 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید