کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

شهردار: ارتقای یک پله‌ای درجه شهرداری سنندج/ ارتقای یک پله‌ای موجب افزایش اعتبار و بودجه نیز می‌شود؟

شهرداری سنندج, ارتقای شهرداری سنندج, عمران شهری, حشمت صیدی

شهردار سنندج گفته که وزیر کشور در نامه‌ای با ارتقای درجه شهرداری سنندج موافقت کرده و آن را از 10 به 11 ارتقا داده است؛ با این وجود سنندج کماکان از تاخیر اتمام پروژه‌های شهری رنج می‌برد.

به گزارش کُردتودی به نقل از نوای آبیدر، حشمت صیدی، شهردار سنندج گفته که شهرداری‌ها بر اساس بسیاری از فاکتورها درجه بندی شده که این درجه بندی از 1 تا 12 است.

 

وی از ارتقاء یک درجه ای شهرداری سنندج خبر داده و گفته که درجه قبلی شهرداری 10 بود که با پیگیری‌های این شهرداری و حمایت‌های استاندار کردستان شهرداری سنندج به درجه 11 ارتقاء یافت.

 

وی اعلام کرده کرده که جمعیت، درآمد بودجه سالانه شهرداری، امکانات، قابلیت و توانایی‌های خدماتی و عمرانی در توسعه شهری وموقعیت سیاسی، اقتصادی واجتماعی در ارتقاء درجه شهرداریها تاثیر گذار است.

 

 صیدی ابراز امیدواری کرده که با ارتقاء یک درجه ای شهرداری سنندج بتوانیم با اجرای طرح‌های مختلف عمرانی و خدماتی گام مهمی در جهت توسعه و آبادانی سطح شهر برداریم.

 

ابراز امیدواری شهردار سنندج در حالی است که تاخیر در پروژه‌های شهری امری مرسوم بوده و گویا شهرداری می‌بایستی این رسم را به جا آورد!

 

از سوی دیگر، این ارتقا باید موجب افزایش چشمگیر بودجه شهرداری سنندج جهت اتمام کارهای نیمه تمام و توسعه زیرساخت‌های حمل و نقل شهری و رفاه شهروندان شود.

 

انتهای پیام/h.e

چهارشنبه 29 آذر 1396 | 11:30

کد خبر : 28055

منتشر کننده : ف.ف/n

شهروند پاسخ پنجشنبه 30 آذر 1396 | 21:52

0
1

کاش شهردار محترم به جای تلاش برای ارتقای درجه شهرداری سنندج، هم و غم خود را به حل. معضلات بزرگی مانند ترافیک، دستفروشی، بازارچه مشکل ساز تاناکورا، زیرساخت های خیلی بد مناطق منفصل شهری، و انتاقال بنگاههای اتومبیل واقع در بلوار توحید به مکانی مناسب و .... معطوف می کردند و به این وضعیت بسیار آشفته سر و سامانی می دادند. ارتقای درجه شهرداری حتی به درجه ۱۰۰۰ هم به خودی خود هیچ دردی را درمان نخواهد کرد.

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

پیشنهاد سردبیر:

آرشیو پیشنهاد سردبیر

گزارش و تحلیل:

آرشیو گزارش و تحلیل
 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید