کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

سخنی با استاندار کردستان؛

آقای مرادنیا، خیمه‌زدن مدیران قبلی در اردوگاه حضرتعالی نگران کننده است!

استانداری کردستان، استاندار کردستان، مدیران کردستان، بهمن مرادنیا، اخبار کردستان

جناب استاندار، باور بفرمائید اگر به این جنس از مدیران قبلی اعتماد کنید قطعا در روز رفتنتان از استان شاهد حسرتی از حضرتعالی خواهیم بود که با بغض خواهید گفت چرا به اینان اعتماد کردم! هر چند در آن روز دیگر فرصت جبرانی نحواهد بود.

به گزارش خبرنگار کُردتودی، عدم اطمینان از  ثبات شغلی برای مدیران این روزها یکی از بزرگترین دغدغه های مردم استان نیز  به شمار می رود، قریب به سه ماه از حضور مهندس مرادنیا در کسوت استانداری کردستان می گذرد، اما هنوز به آن صورت تغییرات چشمگیری در مدیریتهای ستادی استانداری و ادارات کل  شاهد نبوده ایم، بدون شک این فرصت سوزی در تثبیت مدیریتها می تواند صدمات جبران ناپذیری را بر استان وارد نماید، اما به قول معروف « صلاح کار خویش را خسروان دانند » شاید استاندار مصلحتی را در این پروسه تاخیر دیده باشد. به هرصورت بارها مهندس مرادنیا در جلسات مختلف نارضایتی جدی خویش را از وضعیت موجود مدیریتی اعلام داشته‌اند، متاسفانه حضور  بسیاری از مدیران فعلی استان بر مسند مدیریتی حاصل یک معامله تهاتر سیاسی جناح حاکم و افراد درون ستادی می باشد، اگر واقع بینانه عملکرد مدیران در ترازوی قضاوت مردم قرار دهیم، برخی از این مدیران فعلی حتی در نوشتن املایی « شایستگی داشتن » بر برگه های کاغذ عاجز هستند.

 

آقای مهندس مرادنیا، روزها و ماهها بسان باد در گذرند، فرصتها را باید غنیمت شمرد، بزرگترین رنج و درد این استان در حال حاضر وجود برخی از مدیرانی است که آبستن زایش یک جریان سیاسی هستند که با شیرخشک منفعت طلبی بزرگ شده اند، اینان همان افرادی هستند که اتوبوسی از دستگاههای دیگری مانند آموزش و پرورش در ترمینال وزارت کشور و استانداری کردستان پیاده شدند، اینان شاگرد اتوبوس شدن را هم لایق نبودند اما گویا بر جبین پر از چاله و چوله اشان قلم تقدیر واژه  « شانسی بزرگ » حک کرده بود .

 

جناب استاندار، همین مدیران سیاسی و اتوبوسی چنان بر طبل خودی و غیرخودی پتک زدند که داس خشمشان شایستگان و مدیران دلسوز را قیچی نمود؛ با دوستی خاله خرسه هم سیم خارداری را دور استاندار قبلی تنیدند تا به زعم خویش بر صندلیشان خاری اذیت کننده رویش نکند؛ استاندارقبلی هم چنین تصور نمود که اینان دلسوزش هستند اما زهی خیال باطل؛ همین خاله خرسهای به اصطلاح مهربان که از لطف مهندس زاهدی روزگاری مدیر شدند و شاید در خواب هم هیچوقت مدیر شدن را نخواهند دید، چنان بلایی را بر سر استاندار قبلی آوردند که از سر ناچاری راهی دیار قزوین نشینان شد.

 

جناب استاندار، باور بفرمائید اگر به این جنس از مدیران قبلی اعتماد کنید قطعا در روز رفتنتان از استان شاهد حسرتی از حضرتعالی خواهیم بود که با بغض خواهید گفت چرا به اینان اعتماد کردم! هر چند در آن روز دیگر فرصت جبرانی نحواهد بود.

 

آیا چهار سال برای آزمودن یک مدیر کافی نیست؟ چرا باید مدیری که جهار سال نمره منفی داشته و حتی با هیچ تبصره و تک ماده ای نخواهد توانست نمره قبولی بگیرد باز هم مردم یک استان را قربانی زیاده خواهی و منفعت طلبی آنان کنیم؟!

 

آقای مهندس مرادنیا، بدون شک بر دلسوزی و درایت و تجربه شما شکی نیست اما زمزمه های نگران کننده ای به گوش می رسد که گویا امروزه هم همان کسانی که چنان بلایی را از سر نامردی بر سر مهندس زاهدی درآوردند، متاسفانه در اردوگاه حضرتعالی نیز خیمه زده اند تا باز کاسبی کاسبان سیاسی و مدیران منفعت طلبان رونق بگیرد؛ روزی هم همان بلای مهندس زاهدی را بر سر شما نیز خواهند آورد!  

 

 نویسنده: هدایت کردستانی

 

انتهای پیام/sh.s

دوشنبه 27 آذر 1396 | 10:24

کد خبر : 28026

منتشر کننده : a.p

مغضوب فرصت طلبان پاسخ دوشنبه 27 آذر 1396 | 14:35

2
2

جناب مراد نیا ، مردم کردستان فرزندانى کارآمد دارند که هرگاه اندک میدانى به آنها داده شده طوفانى بپا کرده اند و مردم دوست شان دارند، آنها را پیدا کن و به جاى این معامله گران کاسب ، به خدمت مردم بگمار . قطعا سود خواهى برد. آنانى که این نالایقان از شان در هراسند

محسن پاسخ سه شنبه 28 آذر 1396 | 13:44

1
3

جناب مراد نیا لطفا آماری بگیرید از عملکرد مدیران و همچنین رضایت جامعه از آنان. به عنوان مثال مدیرکل ظالم و ناتوان ...چه چیز مثبتی دارد که جنابعالی نگهش داشته اید. والله والله والله ایشان فردی ظالم هستند که حق خیلی هارو با رندی ضایع کردن و بخدا نابسامانی و نارضایتی در مردم ایجاد کرده اند. لطفا در این قضیه عنایت بفرمائید

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

پیشنهاد سردبیر:

آرشیو پیشنهاد سردبیر

گزارش و تحلیل:

آرشیو گزارش و تحلیل
 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید