کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

جانشین فرمانده سپاه بیت المقدس در امر بسیج:

جشنواره رسانه ای ابوذر، راهی برای مقابله با جنگ نرم دشمنان انقلاب است

جانشین فرمانده سپاه بیت المقدس در امر بسیج: برگزاری جشنواره رسانه ای ابوذر می تواند ما را در پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی کمک کند و ما با توسل به این دست برنامه های فرهنگی با ارزش می توانیم جنگ نرم دشمنان انقلاب را خنثی نماییم.

به گزارش کُردتودی، سرهنگ پاسدار رمضان بهزادی جانشین فرمانده سپاه بیت المقدس در امر بسیج در جلسه هماهنگی جشنواره رسانه ای ابوذر که در مرکز صدا و سیمای کردستان برگزار شد ضمن اشاره به یوم الله 9 دی گفت: فتنه 88، توطئه ای بود که در اتاق فکر کشورهای غربی طراحی شده بود و هدف دشمنان انقلاب از این توطئه براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بود. اما این توطئه دشمنان با هوشیاری و حضور مردم همیشه در صحنه و راهپیمایی عظیم یوم الله نه دی خنثی شد.

 

جانشین فرمانده سپاه بیت المقدس در امر بسیج با اشاره به فعالیت و توطئه های دشمنان انقلاب اسلامی اظهار داشت: ما باید با کمک رسانه ها و افراد صاحب قلم، توطئه های دشمنان انقلاب را برای مردم تفسیر کنیم و با آگاهی بخشی به مردم در برابر توطئه های دشمنان بایستیم.

 

بهزادی با اشاره به خسارات وارده به کشور در فتنه 88 گفت: جشنواره رسانه ای ابوذر در دیماه برگزار می شود و ما می توانیم با برگزاری همایش های هم چون جشنواره رسانه ای ابوذر، یک بار دیگر با آرمان های انقلاب اسلامی تجدید بیعت بکنیم.

 

وی با بیان اینکه 157 اثر به جشنواره رسانه ای ابوذر ارسال شده است اظهار داشت: جشنواره رسانه ای ابوذر سال به سال با پیشرفت چشمگیری همراه است و ارسال این حجم از آثار اصحاب رسانه به دبیرخانه جشنواره نشان دهنده رسیدن این جشنواره به نقطه اوج می باشد.

 

جانشین فرمانده سپاه بیت المقدس در امر بسیج با اشاره به جایگاه جشنواره رسانه در نظام مقدس جمهوری اسلامی ابراز داشت: برگزاری جشنواره رسانه ای ابوذرمی تواند ما را در پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی کمک کند و ما با توسل به این دست برنامه های فرهنگی با ارزش می توانیم جنگ نرم دشمنان انقلاب را خنثی نماییم.

 

بهزادی با اشاره به امنیت و آرامش موجود در جامعه گفت: مسئولین برپایی جشنواره رسانه ای ابوذر می توانند از پتانسیل بالای این جشنواره در راستای بالا بردن امنیت و آرامش جامعه و هم چنین ایجاد اتحاد و هم دلی در بین اقشار جامعه بهره ببریند.

 

بر اساس این گزارش، جشنواره رسانه ای ابوذر در روز بیست و یکم دیماه سال جاری در سالن پیامبر اعظم(ص) استانداری کردستان برگزار می شود.

 

منبع: پیشمرگ روح الله

 

انتهای پیام/sh.s

 

  یکشنبه 26 آذر 1396 | 13:33

  کد خبر : 28017

  منتشر کننده : الف ر/p

  هیچ نظری ثبت نشده است!

  کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
  لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  نام *
   

  کد امنیتی Captcha image
   
     

  پیشنهاد سردبیر:

  آرشیو پیشنهاد سردبیر
   

  کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید