کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

هیاهوی دولتی‌ها در کُردستان برای انتصابی پرحاشیه!

استانداری کُردستان, روابط عمومی استانداری کُردستان, انتصاب

روابط عمومی استانداری کُردستان که در دولت یازدهم جزء پرحاشه ترین بخش‌های دولتی بود، این روزها نیز به واسطه انتصابی پرسروصدا به حاشیه رفته است.

به گزارش کُردتودی به نقل از نوای آبیدر، به جرات می‌توان گفت که روابط عمومی استانداری کُردستان در دولت یازدهم در دستان غیرمتخصص‌ترین افراد ممکن در امر رسانه بود، چرا که با جناحی ساختن و ایجاد باندی مستکل از برخی رسانه‌های سرسپرده و با حمایت تمام قد آقای معاون عالیرتبه سیاسی و پسرغیربومی اراکی دفتر استاندار، عملاً به حاشیه کشیده شد.

 

پس از خروج زاهدی، استاندار پروازی و اسبق کُردستان و رفتن پسر بیکار اراکی دفتر وی و ورود بهمن مرادنیا، استاندار بومی، امیدها - به ظاهر - به تغییراتی مثبت و انتصاباتی بهتر خوش شد که البته تنها در کلام زیبا به نظر آمد.

 

روابط عمومی استانداری کُردستان در انتصابی پرحاشیه به هیرش رضایی، معاون فرهنگی اداره ورزش و جوانان رسید و آنهم با حکمی تحت عنوان سرپرستی!

 

نوای آبیدر - حکم انتصاب هیرش رضایی در سمت سرپرست روابط عمومی استانداری کُردستان

 

این درحالی است که در میان طیف‌های مختلف فکری و سیاسی افرادی قوی‌تر و باتجربه‌تر برای تصدی پست حساس روابط عمومی استانداری کُردستان وجود دارند که با این انتصاب دورنمایی نه چندان خوشبینانه برای این بخش از استانداری متصور است.

 

سوال اذهان عمومی از استاندار بومی این است که چه فشارهایی بر انتصابات وجود دارد که اینگونه پست معاونت اجتماعی و روابط عمومی کاملا سیاسی شده است؟

 

آیا شعار "نداشتن باند و جناح" تنها برای دلخوش کردن مردم و رسانه‌ها بود و یا واقعا اهرم‌های فشاری بر مدیریت شما وجود دارد؟

 

انتهای پیام/h.e

دوشنبه 20 آذر 1396 | 10:34

کد خبر : 27951

منتشر کننده : ف.ف/n

حیدر پاسخ چهارشنبه 22 آذر 1396 | 13:32

0
0

متاسفانه شما انتقادت از نحوه ی مدیریت در ورزش را را نمیگذارید. چرا بیان نمیکنید که فردی بی مسئولیت در اداره کل ورزش مشغول به حکمرانی است

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

پیشنهاد سردبیر:

آرشیو پیشنهاد سردبیر
 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید